α7

Dokonalosť pre všetkých

Fotoaparátom α7 Full Frame veľkosti do dlane: prenosnosť a výkon v jednom. Snímač 24,3 Mpx 35 mm Full Frame v tele s polovičnou hmotnosťou v porovnaní s digitálnou zrkadlovkou je novou métou na trhu.

Iba telo

ILCE-7

MOC

889,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + 28 - 70 mm transfokačný objektív

ILCE-7K

MOC

1 089,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Je k dispozícii nový softvér pre model α7

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Čakajú na vás úžasné snímky

S rozlíšením 24,3 megapixelov sa snímač 35 mm Full Frame Exmor® fotoaparátu α7 vyrovná špičkovým digitálnym zrkadlovkám. A vďaka najnovšiemu procesoru BIONZ X od spoločnosti Sony a pokročilému automatickému zaostrovaniu ponúka model α7 výnimočné detaily, citlivosť a kvalitu. Pripravte sa na výkon, ktorý prenesie vaše fotografovanie na novú úroveň.

Logo snímača Exmor R® CMOS
Snímač Full Frame s rozlíšením 24,3 Mpx

Tento úžasný nový snímač má všetky prvky potrebné na tvorbu špičkových záberov: vysoké rozlíšenie a citlivosť, extrémny dynamický rozsah, neprekonané detaily a nízky šum.

Logo Bionz X™
Špičkové spracovanie

Zažite špičkové výsledky vďaka najnovšiemu procesoru BIONZ X™ od spoločnosti Sony: vernejšie vykreslenie farieb, lepšia redukcia šumu a rýchlejšie sériové snímanie.

Nádherný tvar. Robustné funkcie.

Profesionálne prevedenie z každého uhla

Pri tvorbe modelu a7 sa spoločnosť Sony snažila nájsť rovnováhu medzi precíznym ovládaním, ktoré potrebujú profesionálni fotografi, a ergonómiou podľa ich predstáv. Výsledkom sú precízne vyrobené ovládacie prvky, robustné funkcie, bohaté možnosti rozšírenia, nahrávania a pripojenia – to všetko v odolnom a ľahkom tele o 25 % menšom ako špičkové zrkadlovky.

Fotoaparát zobrazený v rukách
Formát Full Frame, kompaktná veľkosť

Vďaka hmotnosti len 416 g s batériou má model α7 polovicu hmotnosti špičkových digitálnych zrkadloviek. A zároveň vďaka menšej veľkosti nemusíte obetovať prenosnosť kvôli kvalite.

Vyhotovenie vnútornej konštrukcie
Nízka hmotnosť, dlhodobá trvanlivosť

Vďaka vyhotoveniu modelu α7 z horčíka, najľahšieho konštrukčného kovu na svete, bude fotoaparát, ktorá máte so sebou dnes, s vami aj zajtra.

Rýchlosť sa spája s precíznosťou

Najpokročilejšie automatické zaostrovanie Sony v modeli α7 spája rýchlosť detekcie fázového rozdielu (117 bodov) s presnosťou detekcie kontrastu. A navyše AF so zameraním objektov a nastavenie oblasti AF.

5 snímok/s až 1 s
Nádherne zastavte akciu

Nové rýchlejšie a presnejšie sledovanie automatického zaostrenia používa prediktívne algoritmy a technológiu rozpoznania objektov na rýchlejšie a precíznejšie sledovanie každého pohybu.

Automatické zaostrovanie na oči

Pri tvorbe špičkových portrétov táto funkcia zaručí dokonalú ostrosť tváre, aj keď je čiastočne odvrátená od fotoaparátu, s nízkou hĺbkou poľa vďaka zdokonalenej detekcii očí, ktorá sa dokáže zamerať na jedinú zreničku.

Automatické zaostrovanie so zameraním

Jednoducho udržiavajte pohyblivé objekty zaostrené pomocou tejto zdokonalenej technológie, ktorá nastaví cieľovú veľkosť snímky podľa charakteristiky objektu, využije širokú plochu AF a zaručí použitie optimálneho bodu zaostrenia.

Možnosti nastavení automatického zaostrovania

Vďaka flexibilnému automatickému bodovému zaostreniu si môžete vybrať rôzne veľkosti plochy automatického zaostrenia podľa snímaného objektu tak, aby fotoaparát zaostril na požadovanú oblasť, vrátane širokej a zónovej oblasti zaostrenia.

XGA OLED TRU-FINDER™

Šikovný hľadáčik, lepšie zábery

Vďaka 100 % pokrytiu zobrazovacieho poľa, rozlíšeniu 1 024 x 768, vysokému kontrastu, aktualizácii nastavení v reálnom čase a presnému efektu rozostrenia nie je hľadáčik OLED Tru-Finder™ (XGA) len pomôcka pri tvorbe kompozície. Profesionálne funkcie dopĺňa 5 režimov zobrazovania a nastavenie farebnej teploty a jasu.

Logo AVCHD
Formáty videa vo vysokom rozlíšení Full HD

Dokonale vyjadrite svoju víziu pomocou formátu AVCHD s rýchlosťou 60 snímok/s a získajte mimoriadne plynulý vzhľad alebo snímajte vo formáte 24p a dosiahnite vzhľad klasického filmu.

Konektor pre slúchadlá
Profesionálne zvukové stopy

Pripevnite pomocou adaptéra XLR externé mikrofóny, merajte úrovne záznamu a monitorujte zvuk vďaka konektoru pre slúchadlá.

NOVÉ OBJEKTÍVY, NOVÉ MOŽNOSTI

Sklo hodné špičkového fotoaparátu

Na využitie potenciálu fotoaparátu α7 vyvinula Sony objektívy E-mount pre nový rad Full Frame. Pre fotoaparáty α je tu celý rad objektívov E-mount alebo objektívy A-mount s adaptérom (viac ako 50).

Adaptér pre objímku objektívu
Využite výbavu na maximum

Aby boli využité všetky funkcie objektívov s objímkou A-mount, ponúkajú adaptéry rad funkcií vrátane technológie Translucent Mirror.

Objektívy s objímkou A-mount
Rozšírte svoje možnosti s objektívmi A-mount

Adaptér pre objímku A-mount umožňuje fotografovi objaviť možnosti viac ako 30 objektívov existujúceho profesionálnych radu objektívov spoločnosti Sony.

Príslušenstvo pre fotoaparáty
Profesionálne vylepšenia

Vertikálny úchyt, externé mikrofóny, blesky a mnohé ďalšie doplnky – pripravte sa na každý nápad a situáciu.

PRIPOJENIE NFC JEDNÝM DOTYKOM A WI-FI®

Podeľte sa o niečo úžasné

Fotoaparát α7 ponúka dva spôsoby bezdrôtového zdieľania – NFC na prenos záberov jedným dotykom smartfónu, tabletu alebo počítača s podporou NFC. Wi-Fi® umožňuje rýchly prenos z rôznych miest.

Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Zdokonaľte svoje fotografie počítačovými aplikáciami Imaging Edge. Remote umožňuje diaľkové ovládanie snímania. Viewer umožňuje rýchle zobrazenie ukážok, hodnotenie a výber z veľkých knižníc snímok. Edit umožňuje zmeniť údaje RAW a dodať vysokokvalitné fotografie. Získajte zo súborov Sony RAW maximum a spravujte produkciu efektívnejšie.

Capture One (pre spoločnosť Sony)
Capture One pre spoločnosť Sony

Capture One Express (pre Sony) je bezplatný softvér s nástrojmi na úpravu, spracovanie formátu RAW a jednoduchú správu. Zakúpiť sa dá aj softvér Capture One Pro (pre Sony) s ešte väčšou ponukou týchto nástrojov a možnosťou prepojenia pri snímaní.

iMovie
Kompatibilné s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilný s aplikáciami Final Cut Pro X a iMovie.

Špecifikácie a funkcie

  • Snímač Exmor® CMOS Full Frame 24,3 Mpx

  • Procesor BIONZ X zaručí špičkové detaily a zníženie úrovne šumu

  • Systém vymeniteľných objektívov E-mount

  • Hľadáčik XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastom a rozlíšením

  • Jednoduché zdieľanie a ovládanie vďaka technológiám Wi-Fi® a NFC jedným dotykom

Kompatibilita objektívu
Objektívy s objímkou E-mount od spoločnosti Sony
Typ snímača
Snímač Exmor® CMOS s formátom 35 mm Full Frame (35,8 × 23,9 mm)
Počet pixelov (efektívny)
Približne 24,3 megapixela
Citlivosť ISO (odporúčaný index expozície)
Statické zábery: ISO 100 – 25600 (hodnoty ISO od ISO 50 môžete nastaviť ako rozšírený rozsah citlivosti ISO), AUTO (ISO 100 – 6400, nastaviteľný dolný a horný limit), Video: Ekvivalent ISO 200 – 25600, AUTO (ekvivalent ISO 200 – 6400)
Výdrž batérie (fotografie)
Približne 270 záberov (hľadáčik)/približne 340 záberov (displej LCD) (norma CIPA)
Hľadáčik - typ
Elektronický hľadáčik XGA OLED (farebný) 1,3 cm (typ 0,5)
Typ monitora
Zap./vyp.

Čo sa nachádza v balení

Napájací kábel, Nabíjateľná batéria NP-FW50, Sieťový adaptér AC-UB10, Popruh na plece, Kryt na telo, Kryt pätice pre príslušenstvo, Manžeta okulára, Kábel Micro USB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria