ZVUKOVÉ KOMPONENTY

CD prijímač s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a technológiou Bluetooth®

MAP-S1
Obrázok – CD prijímač s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a technológiou Bluetooth®

MOC

840,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – CD prijímač s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a technológiou Bluetooth®
Obrázky – CD prijímač s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a technológiou Bluetooth®
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Zvuk vo vysokom rozlíšení bez kompromisov

Pozdvihnite svoju hi-fi zostavu na novú úroveň vďaka kompaktnému prehrávaču MAP-S1, ktorý vytvára zvuk vo vysokom rozlíšení ešte bližší k originálnej nahrávke. Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) obnovuje kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pripojte všetky svoje reproduktory a zosilňovače - je vybavený aj zabudovaným CD prehrávačom.

Výkon 100 W
Výstupný výkon

Napriek kompaktným rozmerom ponúka tento systém výkon až 100 W.

Technológia NFC jedným dotykom
Pripojenie pomocou technológií NFC a Bluetooth®

Prenášajte hudbu bezdrôtovo jednoduchým priložením smartfónu s technológiou NFC k systému MAP-S1.

Porty USB
Doplňte svoju zostavu

K dispozícii máte dva výstupy pre reproduktory a analógový vstup a výstup. Pripojte smartfón, tablet alebo počítač k prednému alebo zadnému portu USB.

Vychutnajte si hudbu v najlepšej možnej podobe

Či počúvate zvuk vo vysokom rozlíšení, na disku CD alebo vo formáte MP3 - vychutnajte si hudbu v najvyššej kvalite. Prijímač MAP-S1 podporuje formáty vo vysokom rozlíšení, napr. DSD, FLAC, WAV a ALAC, ako aj ďalšie formáty, napr. MP3, Apple AAC, ATRAC a Windows WMA, pričom ich obnovuje v kvalite blízkej originálu.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Formát zvuku vo vysokom rozlíšení skonvertuje analógový zvuk na digitálny s vyššou rýchlosťou a presnosťou ako na diskoch CD. Zvuk vo vysokom rozlíšení s rýchlosťou 24 bitov/96 kHz a vytvorí hudbu realistickú ako originál.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
DSSE HX
Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tým, že obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii súborov a reprodukuje digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Vychutnajte si každý tón

Tradičné zosilňovače vyžadujú viacero konverzií digitálneho signálu na analógový. Zosilňovač S-Master je 100 % digitálny a ponúka viac výkonu, lepšiu účinnosť a menšie rozmery. S-Master HX redukuje šum a dosahuje presnosť v rozsahu nad 40 kHz.

Digitálny zosilňovač S-Master HX
Srdce zvukového systému

Dosiahnite novú úroveň zostavy Hi-Fi vďaka systému MAP-S1. Pripojte reproduktory cez dva výstupy, pričom máte k dispozícii aj analógový vstup a výstupy. Pripojte sa k domácej sieti prostredníctvom portu LAN. Dva porty USB umožňujú jednoduché pripojenie a prehrávanie.

MD prehrávač
MD prehrávač

Oprášte svoje kolekcie diskov CD a vychutnajte si staré obľúbené skladby s ostrým a presným zvukom.

Rádio DAB
Digitálne rádio DAB

Vyberte si z množstva rozhlasových staníc DAB s čistým zvukom s menšou mierou rušenia alebo si nalaďte rádio FM a AM.

Porty USB
Porty USB

Ak chcete počúvať obľúbené skladby, stačí pripojiť smartfón, tablet alebo kľúč USB k prednému portu USB. Systém má aj zadný port USB určený pre počítač, takže si môžete vychutnať zvuk vo vysokom rozlíšení.

Skutočne lepšie počúvanie

Systém MAP-S1 - to je štýl a podstata. Na poličke či na skrinke - kompaktný hliníkový dizajn vyzerá výborne, kamkoľvek ho umiestnite, a pritom redukuje vibrácie, čím znižuje skreslenie.

Dizajn z hliníka
Dokonale sa hodí k reproduktorom SS-HW1

Reproduktory SS-HW1 so zvukom vo vysokom rozlíšení zdokonalené pre maximálnu kompatibilitu so systémom MAP-S1 sú vybavené 13 cm hlbokotónovým reproduktorom s kužeľom s celulárnou spevnenou membránou typu Mica, ktorá minimalizuje nežiaducu rezonanciu. Reproduktor pre veľmi vysoké frekvencie WD (Wide Dispersion) reprodukuje rozšírené vysoké frekvencie s nebývalou čistotou.

Buďte v spojení so svojou hudbou

Bezproblémový prenos pomocou technológií Wi-Fi®, DLNA alebo AirPlay

Všetky skladby máte na dosah pomocou jednoduchého pripojenia - prenášajte bezdrôtovo priamo zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača pomocou technológií Wi-Fi®, DLNA a Airplay. Využívajte hudobné služby online, napríklad Spotify® a Deezer. Vďaka portu Ethernet môžete počúvať hudbu z počítača. Spárujte zariadenia v zlomku sekundy pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom. A ovládajte všetko z mobilného telefónu pomocou aplikácie SongPal.

Navrhnuté pre všetky typy počúvania

Získajte prístup k najnovším skladbám v zlomku sekundy pomocou rôznych hudobných služieb online vrátane služieb Spotify® a Deezer.

Hudobné služby online
Pripojenie pomocou technológie NFC a Bluetooth®
Počúvanie jedným dotykom

Bezdrôtový prenos hudby spustíte jednoduchým priložením smartfónu alebo tabletu s technológiou NFC k systému MAP-S1, čím sa vytvorí pripojenie. Alebo prenášajte hudbu pomocou manuálneho spárovania cez rozhranie Bluetooth®.

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí ju nainštalovať do mobilného telefónu a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Špecifikácie a funkcie

Pozdvihnite svoju hi-fi zostavu na novú úroveň vďaka kompaktnému prehrávaču MAP-S1, ktorý vytvára zvuk vo vysokom rozlíšení ešte bližší k originálnej nahrávke. Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) obnovuje kvalitu komprimovaných hudobných súborov. Pripojte všetky svoje reproduktory a zosilňovače - je vybavený aj zabudovaným CD prehrávačom.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Rozhranie Wi-Fi® s technológiou DLNA a AirPlay na prenos hudby

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí