REPRODUKTORY

Reproduktory so zvukom vo vysokom rozlíšení

SS-HW1
Obrázok – Reproduktory so zvukom vo vysokom rozlíšení

MOC

570,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Reproduktory so zvukom vo vysokom rozlíšení

Funkcie

Zvuk vo vysokom rozlíšení pre jedinečný hudobný zážitok

Preneste svoju kolekciu digitálnej hudby na novú úroveň so zvukom vo vysokom rozlíšení. Zvuk vo vysokom rozlíšení takmer dokonale zachytáva hudbu umelca, pričom na záznam používa vyššiu frekvenciu než disk CD, čím zvyšuje vzorkovaciu frekvenciu aj presnosť bitovej rýchlosti každej vzorky. Vychutnajte si každý nádych a jemný pohyb pre zážitok plný emócií.

Dokonale sa hodí k modelu MAP-S1

Reproduktory SS-HW1 sú vyladené tak, aby ste získali to najlepšie z prehrávača MAP-S1 so zvukom vo vysokom rozlíšení. Reproduktorové systémy SS-HW1 smerujú už vylepšený zvukový signál z jednotky MAP-S1 cez reproduktor WD (s vysokým rozptýlením) pre veľmi vysoké frekvencie, vďaka čomu dokážu reprodukovať tóny s vysokou frekvenciou s čistotou a detailmi, ktoré sú potrebné pre zvuk vo vysokom rozlíšení.

Pripojte svoju zbierku s vysokým rozlíšením

Reproduktory SS-HW1 jedinečne dopĺňajú ďalšie komponenty so zvukom vo vysokom rozlíšení, od hudobných súborov uložených v počítači, cez zvukový prehrávač s pevným diskom až po zosilňovač USB DAC. Jednoducho pripojte reproduktory k zosilňovaču a vdýchnite nový život svojej hudobnej zbierke.

Trojpásmový reproduktorový systém vytvára obklopujúci zvuk

Vychutnajte si každý tón s detailmi, aké si zaslúži, od sopránových vokálov až po zvučné basy. Basový reproduktor, výškový reproduktor a dva reproduktory WD pre veľmi vysoké frekvencie spolu reprodukujú zvuk v širokom frekvenčnom rozsahu, takže budete vždy počuť čistý a prirodzený zvuk, nech počúvate čokoľvek.

Výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie s prenikavými vysokými tónmi

Vychutnajte si prirodzené výšky v hudbe alebo dialógoch. Reproduktory WD pre veľmi vysoké frekvencie namontované na prednú a hodnú časť každého reproduktora vytvárajú širšie zvukové pole, ktoré si zachováva svoju kvalitu v celej miestnosti. Tóny s mimoriadne vysokou frekvenciou sa reprodukujú s čistým a detailným zvukom vo vysokom rozlíšení, takže si budete môcť vychutnať jedinečný zvuk, nech sedíte kdekoľvek.

Kužeľ s celulárnou membránou spevnenou sľudou pre neskreslený zvuk

Perfektný partner pre modernú hudbu postavenú na basoch. Väčšina reproduktorov používa papierové kužele, ktoré sa časom uvoľňujú a znehodnocujú, čo má za následok skreslený zvuk. Basové reproduktory z vlákna MRC (Mica Reinforced Cellular) sú odolné a držia tvar dokonca aj pri vysokom tlaku a rýchlosti, takže môžete dať basom voľný priebeh bez toho, aby sa tým znižovala kvalita zvuku.

Pevná konštrukcia pre zvučné basy

Tieto reproduktory stoja na pevných základoch. Doska ozvučnice skrine je vyrobená z dyhy MDF s hrúbkou 15 mm, ktorá zabezpečuje komplexné potlačenie nežiaducich vibrácií, zatiaľ čo vnútro skrine je ešte vystužené drevenou opornou konštrukciou. Výsledkom je bohatá a zvučná akustika.

Vychutnajte si nízke aj vysoké tóny vďaka oddeleným komorám

Počúvajte menej vibrácií a viac detailov hudby Štruktúra oddelených komôr vo vnútri reproduktora izoluje výškový reproduktor od ostatných budičov, čím zamedzuje prenosu vibrácií a zabezpečuje čistý, prirodzený zvuk.

Prémiové komponenty, prémiový zvuk

Nekvalitné pripojenia môžu mať výrazný vplyv na celkovú kvalitu zvuku. Práve preto sú v týchto reproduktoroch použité iba prémiové komponenty: vrstvový kondenzátor a vysoko kvalitná cievka zabezpečujú plynulý prechod signálu a pripojenia vysokej kvality znižujú skreslenie. Vďaka tomu môžete počúvať a vychutnať si každý odtieň zvuku vo vysokom rozlíšení.

Štýlová a funkčná úprava so vzhľadom dreva

Lesklá klavírová povrchová úprava reproduktora vyzerá dokonale aj v tých najluxusnejších interiéroch. Drevená dyha si zachováva svoj tvar, vďaka čomu nie je kvalita zvuku ovplyvnená zmenami teploty a vlhkosti.

Technické údaje

  • Trojpásmové poličkové reproduktory

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Výškové reproduktory pre veľmi vysoké frekvencie s vysokým rozptýlením zaručujú prirodzený zvuk

  • Celulárna membrána spevnená sľudou zaručí dynamický zvuk

  • Autentická povrchová úprava zo skutočného dreva

Frekvenčná charakteristika
50 Hz - 50 kHz
Predný reproduktor
2

Čo sa nachádza v balení

Kábel reproduktora (2), Izolačné podložky reproduktorov (1), Návod na používanie (1), Záručná karta

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí