#TravelByXperia

Konto @SonyXperia na Instagrame

Hashtag #TravelByXperia a konto @SonyXperia na Instagrame na oranžovom pozadí
Vydajte sa na virtuálnu cestu okolo sveta so smartfónom Xperia

V roku 2020 sa nám životy a spôsoby presunu z miesta na miesto dramaticky zmenili. V čase, keď fyzické cestovanie pôsobí ako vzdialený sen, prichádza kampaň #TravelByXperia, aby pomohla prepojiť ľudí vo svete na základe ich zmyslu pre dobrodružstvo. Objavujte svet so smartfónom Xperia: od strhujúcich mestských panorám po miestne delikatesy. Nikdy neviete, čo môžete nájsť. 

Objavte ulice Hongkongu

Spoznajte ľudí a ulice Hongkongu pomocou fotografií dokumentárneho štýlu, ktoré nasnímal Billy Ha.

© Billy Ha. Všetky fotografie zachytil profesionálny fotograf Billy Ha. Všetky fotografie sú nasnímané smartfónom Xperia. 

Fotografia Billy Ha
Billy Ha

Billy sa narodil v Hongkongu, detstvo strávil v USA a neskôr sa vrátil domov. V roku 2016 začal fotografovať ulice vo svojom okolí a zameriaval sa na obyčajných ľudí. Jeho práca kladie dôraz na detaily a výrazy chodcov. V súčasnosti sa zameriava na dokumentárne filmy so sociálnou tematikou a rozprávanie príbehov pomocou fotografií. Baví ho zachytávať jedinečné okamihy v správaní ľudí a pri každej fotografii hľadať rôzne kompozície a netradičné uhly.

Billy Ha odhaľuje svoje obľúbené miesta v Hongkongu na fotografovanie
Vydajte sa do centra New Yorku

Objavte prostredníctvom pouličných fotografií Crissibeth Cooper

© Crissibeth Cooper. Všetky fotografie zachytila profesionálna fotografka Crissibeth Cooper

Fotografia Crissibeth Cooper
Predstavujeme Crissibeth Cooper

Crissibeth Cooper sa narodila a vyrastala v New Yorku a pre jej fotografie je typická precízna kompozícia, v ktorej často využíva symetriu a zlatý rez. Tiež často sníma vodiace čiary, odrazy, architektúru, úbežné body a panorámy mesta. Jej práca sa objavila na výstave Highline a Sony Square v NY a jej kreatívne fotografie nájdete aj na Getty Images. Crissibeth je zakladajúcou členkou komunity Sony Alpha Imaging Collective.

Vypočujte si Crissibethin prístup k zachytávaniu New Yorku
Okúste Paríž

Pozrite si najnovšie fotografie Laurent Derossi z jeho rodného mesta a okúste parížsky život.

© Laurent Derossi. Všetky fotografie zachytil profesionálny fotograf Laurent Derossi. Všetky fotografie sú nasnímané smartfónom Xperia. 

Laurent Derossi pred Eiffelovou vežou
Predstavujeme Laurent Derossi – parížskeho fotografa

Laurent Derossi (@Parisexplorer) je parížsky fotograf z Metz, ktorý sa špecializuje na cestovateľské fotografovanie a fotografovanie miest. Zvedavá a dobrodružná povaha ťahá Laurenta k spoznávaniu ulíc Paríža a k hľadaniu jedinečných perspektív. Laurent sa o svoje fotografie delí na svojom webe a sociálnych sieťach, kde ho sledujú desaťtisíce ľudí.

Vypočujte si, ako Laurent Derossi hovorí o fotografovaní Paríža
Vydajte sa na švédske dobrodružstvo

Prejdite sa spolu s Tobias Hägg nádhernými horami, jazerami a scenériami zimného Švédska.

© Tobias Hägg. Všetky fotografie zachytil profesionálny fotograf Tobias Hägg. Všetky fotografie sú nasnímané smartfónom Xperia. 

Fotografia celej postavy Tobias Hägg
Predstavujeme Tobias Hägg – fotografa zo Švédska

Tobias Hägg (na sociálnych sieťach známy ako Airpixels) je fotograf a kameraman z predmestia Štokholmu vo Švédsku. Tobias miluje dobrodružstvo, objavovanie nových krajín a krásu rozľahlej prírody. Rád cestuje do najvzdialenejších kútov sveta, kde v podobe fotografií a videí zachytáva jedinečné okamihy z nevšedných perspektív. Je jedným zo 14 fotografov s titulom Master of Drone Photography a tiež je porotcom v jednej z najväčších fotografických súťaží na svete – Cewephotoworld.

Vypočujte si Tobiasa Hägga, ako vysvetľuje svoju filozofiu fotografovania 
Najlepšie tipy od Tiffany Nguyen
Tiffany Nguyen stojí na ceste
Predstavujeme Tiffany Nguyen

Tiffany je dobrodružná cestovateľská fotografka z južnej Kalifornie s nádherne rôznorodým portfóliom. Do komunity Sony Alpha Imaging Collective sa dostala medzi prvými a inšpiruje sa jej cestami. Jadrom jej práce je objavovanie nových miest a ponáranie sa do neznámych kultúr.

Pridajte sa k #TravelByXperia

Ak sa chcete pridať, vytvorte fotografiu scenérie, jedla alebo kultúry svojej krajiny zariadením Xperia a uverejnite ju na Instagrame s hashtagom #TravelByXperia. Prostredníctvom instagramového konta @SonyXperia spoločnosti Sony Mobile vyberieme zábery, o ktoré sa podelíme na našom kanáli a v príbehoch.

 Ak chcete, aby konto @SonyXperia zdieľalo vašu fotografiu, musíte vykonať nasledujúce:

Prečítať si a odsúhlasiť zmluvné podmienky pred zapojením sa do kampane.

Uverejniť príspevok s nasledujúcim hashtagom: #TravelByXperia.
Pridať názov krajiny alebo oblasti, napríklad #France.
Pridať názov zariadenia Xperia, napríklad #Xperia 5II.

Model nie je rozhodujúci, je však potrebné fotografovať zariadením radu Xperia. Ak vašu fotografiu uverejníme, budeme vás predtým kontaktovať priamou správou na Instagrame. 

Prečítajte si zmluvné podmienky.