Televízory 4K HDR

Získajte lepší zážitok zo sledovania vďaka televízorom s rozlíšením 4K HDR a vychutnajte si viac ako štvornásobok detailov rozlíšenia Full HD. Prečítajte si o technológii 4K a kúpte si televízor 4K HDR.

Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

Výsledkom spojenia čistoty rozlíšenia 4K s jasom, farbami a detailmi vysokého dynamického rozsahu (HDR) je výnimočne kvalitný obraz, v ktorom sa slnečné svetlo a tmavé tiene, ktoré boli predtým skryté, teraz zobrazujú precízne a zreteľne.

4K HDR
Prekročte hranice rozlíšenia Full HD
Technológia 4K: Za hranicami vysokého rozlíšenia Full HD

Na televízoroch od Sony s rozlíšením 4K je všetko krajšie. Filmy, programy, fotografie či obsah zo smartfónu sa vďaka špičkovým technológiám 4K X-Reality™ PRO, X-tended Dynamic Range™ PRO a displeju TRILUMINOS™ zvýšia na rozlíšenie 4K. Naše televízory Ultra HD podporujú kodek HEVC, ktorý zvládne aj prípadné zmeny vo formáte 4K.

Modely kompatibilné s rozlíšením 4K HDR

Povedzte, čo chcete sledovať

Obľúbený obsah sa dá okamžite nájsť pomocou vášho hlasu. Vďaka hlasovému vyhľadávaniu môžete otravné písanie a komplikované hľadanie položiek pustiť z hlavy. Všetko, čo chcete, stačí len povedať.

Hlasové vyhľadávanie
Panel obsahu
Všetko okamžite na dosah

Vychutnajte si budúcu generáciu zábavy, kedy sú tradičné vysielacie kanály a internetový obsah plne integrované do jednoduchého používateľského rozhrania. Prístup získate okamžite pomocou jedného tlačidla.

Stvorený na počúvanie

ClearAudio+

Potešte realistickosťou nielen svoj zrak, ale aj sluch. ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a postará sa o strhujúci zážitok, s ktorým zabudnete na všetko navôkol. Hudbu a dialógy tak môžete počúvať zreteľnejšie a čistejšie za každých okolností.

ClearAudio+