Preskočiť na obsah

ZA HRANICAMI REALITY

Majstri svetla

Televízory od spoločnosti Sony reprodukujú širší rozsah jasu, vďaka čomu vernejšie odrážajú reálny svet ako iné televízory. Súčasne ponúkajú širší a lepší kontrast, viac detailov a prirodzené farby.

Tajomstvo, ktoré sa skrýva za technológiou 4K HDR od spoločnosti Sony

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

Vysoký dynamický rozsah, ktorý je novým štandardom kvality obrazu, poskytuje oveľa väčší rozsah farieb, vyšší kontrast a jasnejší obraz. Televízor s technológiou 4K HDR od spoločnosti Sony prináša ešte lepší obraz vďaka technológiám ako 4K X-Reality PRO™, X-tended Dynamic Range™ PRO a TRILUMINOS Display™. Odkrýva tak doposiaľ nevídanú úroveň realistickosti zobrazenia, vďaka čomu máte pocit, že ste skutočne súčasťou scény.

Bez technológie 4K HDR od spoločnosti Sony
S technológiou 4K HDR od spoločnosti Sony
Technológia 4K HDR od spoločnosti Sony
Štandardný dynamický rozsah

Neprekonateľný kontrast – intenzívnejšia čierna farba, jasnejšie svetlé odtiene.

Backlight Master Drive™ 

Technológia Backlight Master Drive™ v kombinácii s technológiou 4K HDR Processor X1™ Extreme umožňuje zobrazovať bezkonkurenčný dynamický rozsah s neuveriteľne intenzívnou čiernou farbou a oslnivými svetlými odtieňmi. Tento systém podsvietenia má obzvlášť hustú sieť diód LED, jedinečný algoritmus lokálneho stlmenia svetla a optický dizajn.

Backlight Master Drive
OVLÁDANIE PODSVIETENIA
Ovládanie podsvietenia
BACKLIGHT MASTER DRIVE

Discrete LED control

Dokonalá kontrola, dokonalé umenie

Nový inovatívny algoritmus, ktorý ovláda obzvlášť hustú sieť diód LED, umožňuje vyťažiť z technológie Backlight Master Drive™ maximum. Každá dióda LED je ovládaná samostatne, vďaka čomu vzniká úžasne presný obraz.

Svetlo tam, kde ho treba

Calibrated beam LED design

Technológia Backlight Master Drive™ má jedinečný dizajn, ktorý sústreďuje všetky diódy LED na jednom mieste, čím sa eliminuje rozptyl svetla a efekt nežiaduceho osvetlenia, ktorý možno pozorovať na ostatných televízoroch s celoplošným podsvietením LED. Každá dióda LED tak vyžaruje priamy lúč, vďaka čomu vzniká čistý obraz so žiarivými svetlými odtieňmi a tmavou čiernou.

Tradičný dizajn

Tradičný dizajn

Calibrated beam LED design

Calibrated beam LED design

Úžasne jasné, neuveriteľne štíhle

Technológia Slim Backlight Drive™

Naša inovatívna technológia Slim Backlight Drive presne vedie svetlo tam, kde je na obrazovke najviac potrebné. Vychutnáte si to najlepšie z oboch svetov - výnimočnú kvalitu obrazu v mimoriadne štíhlom televízore.

Ako pracuje technológia Slim Backlight Drive

Dvojvrstvová štruktúra s osvetlením okrajov nasmeruje svetlo tam, kde je potrebné

Technológia Slim Backlight Drive™ má dve vrstvy vytvorené platňami, ktoré vedú svetlo a umožňujú presne ovládať jeho lokálne stlmenie, podobne ako pri celoplošnom podsvietení LED. Spolu s algoritmom podsvietenia v technológii X-tended Dynamic Range™ PRO vytvára táto nová štruktúra nádherný kontrast v mimoriadne štíhlom prevedení.

Štandardné okrajové podsvietenie LED

Štandardné okrajové podsvietenie LED

Štandardné celoplošné podsvietenie LED

Štandardné celoplošné podsvietenie LED

Technológia Slim Backlight Drive

Technológia Slim Backlight Drive

Zachyťte celú škálu od tmy ku svetlu

X-tended Dynamic Range PRO™

Technológia X-tended Dynamic Range PRO™ presne vyvažuje svetelný výstup na obrazovke, pričom tlmí alebo zvýrazňuje niektoré oblasti, dosahuje trikrát širší rozsah jasu ako pri bežných televízoroch s podsvietením LED a zdokonaľuje každý zdroj na kvalitu blízku HDR.

Technológia X-tended Dynamic Range PRO
TECHNOLÓGIA X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
Konvenčný televízor
KONVENČNÝ TELEVÍZOR

Špičkový výkon

Ako pracuje technológia X-tended Dynamic Range PRO

Vďaka technológii X-tended Dynamic Range PRO s mimoriadnou presnosťou pri regulovaní podsvietenia sú tmavšie oblasti ešte tmavšie a jasné scény ešte jasnejšie, čím sa oživuje každá scéna vďaka najširšiemu možnému rozsahu jasu.

Ako pracuje technológia X-tended Dynamic Range PRO

Optimalizácia jasu v jednotlivých snímkach

Jednotka 4K Processor X1™ so zdokonalením dynamického kontrastu

Televízory s rozlíšením 4K s jednotkou 4K Processor X1 výrazne zdokonaľujú rozsah jasu aj bez technológie X-tended Dynamic Range PRO. Umožňuje to technológia zdokonalenia dynamického kontrastu, ktorá optimalizuje rozsah jasu v jednotlivých snímkach podľa diania na obrazovke.

  • Videozáznamy
  • Šport

Vychutnajte si väčší rozsah jasu

S čipom 4K Processor X1 uvidíte výraznejšie tmavé aj svetlé odtiene v každom obraze

S jednotkou 4K Processor X1
S JEDNOTKOU 4K PROCESSOR X1
Bez jednotky 4K Processor X1
BEZ JEDNOTKY 4K PROCESSOR X1