Ukážte sa

Získajte viac informácií o bicyklovaní s kamkordérom Action Cam Viac informácií

Oslávte svoje najlepšie výkony

Oslávte svoje nadšenie pre šport, dobrodružstvo, umenie, prírodu a ďalšie záľuby. Kamkordér Action Cam sníma jedinečné videá z vlastného pohľadu a vidí svet vašimi očami. Zaznamenajte svoj najlepší výkon priamo v akcii.

Produkty

Kamkordér Action Cam vám otvorí bránu do sveta

Objavujte, snímajte, tvorte, oslavujte

Rad kamkordérov Action Cam prináša bezkonkurenčné fotoaparáty, príslušenstvo a ďalšie možnosti na snímanie videí z vlastného pohľadu. Snímajte najlepšie zážitky a podeľte sa s nimi.

Výhody

Pomocou pohodlných funkcií vrátane stabilizácie obrazu, rozlíšenia 4K, časozberného snímania, vysokorýchlostného záznamu a výberu scény pri vode vám kamkordér Action Cam umožní vytvoriť pôsobivé videozáznamy.

Viditeľne stabilnejšie videozáznamy so stabilizáciou obrazu

Snímajte s vyššou stabilitou ako kedykoľvek predtým vďaka optickej stabilizácii Balanced Optical SteadyShot. Snímajte kdekoľvek vďaka pevnému prevedeniu kamkordéra Action Cam určenému do reálneho sveta. 

Zážitky

Skombinujte kamkordér Action Cam s výberom užitočného príslušenstva na bicyklovanie, skateboardovanie a ďalšie aktivity. Vychutnajte si nový svet videí z vlastného pohľadu a neobmedzených dobrodružstiev.

Širšie horizonty pri snímaní s kamkordérom Action Cam

Pozrite sa, ako môžete Action Cam používať aj pri svojej aktivite. Spôsob je len na vás, možnosti vytvárania obsahu sú nekonečné.

Missing Video data!

Získajte viac informácií o bicyklovaní s kamkordérom Action Cam

Kanál

Sledujte vzrušujúce záznamy z reálneho života. Pozrite si úžasné výlety a zábavné víkendy. Pozerajte záznamy z bicyklovania, turistiky aj potápania a vychutnajte si doteraz neuverejnené filmy od spoločnosti Sony.

Podpora

Potrebujete pomoc? Získajte viac informácií o kamkordéri Action Cam. Zobrazte príručky k produktu, aktualizácie jeho firmvéru, aktualizácie softvéru na úpravu záznamov a inštruktážne videá.