Akcia!

Snímajte videá podľa svojich predstáv. Pokročilý kamkordér Action Cam od spoločnosti Sony zmení dobrodružnú jazdu na bicykli na výpravné videá z kamkordéra Action Cam, v ktorých ste vy režisérom aj hercom.

Nasnímajte mimoriadne realistické videá z jazdy na bicykli

Ukážte všetkým, čo sa dá zvládnuť na bicykli. Akčné trate, strmé rampy. Skoky a otočky, ktoré berú dych. Využite príslušenstvo kamkordéra Action Cam na bezpečnú montáž, stabilný záznam, zobrazenie z viacerých kamier, diaľkové ovládanie a ďalšie možnosti. Nahrávajte v realistickom rozlíšení 4K a HD od Sony so stereofónnym zvukom. Prineste divákom strhujúci zážitok.

Missing Video data!

Pokročilé technológie pre úžasné záznamy jazdy na bicykli

Vyťažte maximum z kamkordéra Action Cam a jeho príslušenstva a zmeňte zážitky z bicykla na strhujúce videozáznamy. Majte voľné ruky a sústreďte sa na jazdu vďaka diaľkovému ovládaniu Live-View. Použite ho na ovládanie nahrávania, kontrolu naklonenia a ovládanie až piatich kamier naraz. Sledujte trasu a rýchlosť pomocou zabudovaného systému GPS. Spoľahnite sa tiež na stabilizáciu obrazu, ktorá vytvorí z jazdy plynulý a pôsobivý záznam.

Základné vybavenie na snímanie jedinečných záznamov

Využite voliteľné montážne príslušenstvo a získajte jedinečné videá strhujúcej jazdy na bicykli. Upevnite si kamkordér Action Cam na helmu a snímajte jedinečné záznamy z vlastného pohľadu s nerušeným zobrazením trasy a najlepších výkonov. Upevnite fotoaparát na držiak na tyč alebo na riadidlá a snímajte rôzne zábery alebo použite súpravu na rameno na snímanie v inom uhle.

Základné vybavenie na snímanie jedinečných záznamov