Obrázky – Slúchadlá MDR-1A
Obrázky – Slúchadlá MDR-1A
Obrázky – Slúchadlá MDR-1A
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Čistý zvuk pre fanúšikov hudby

Vychutnajte si silu a precíznosť obľúbených skladieb

Dodajte hudbe čistotu, ktorú si zaslúži. Slúchadlá MDR-1A s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a frekvenčným rozsahom rozšíriteľným až na 100 kHz verne zachytia podstatu každej skladby, takže môžete počúvať hudbu ešte bližšiu originálnej štúdiovej nahrávke. Zvuk zostáva skutočne autentický a presný od hlbokých tónov až po najvyššie vokály.

40 mm budiaca jednotka
Pohodlné počúvanie

Užite si jemnú akustiku s veľkou budiacou jednotkou a ušnými klapkami, ktoré pohodlne priliehajú k ušiam.

Mimoriadne široký frekvenčný rozsah
Mimoriadne široké frekvencie

Vychutnajte si prenikavé hlboké tóny a euforické výšky s plným rozsahom zvuku až do 100 kHz.

Vysoká citlivosť 105 dB/mW
Vysoká citlivosť

Prehrávajte hudbu nahlas a jasne z akéhokoľvek domáceho systému alebo prenosného zariadenia vďaka vysokej citlivosti 105 dB/mW.

Vášeň pre zvuk

Precízna reprodukcia každého tónu

Nalaďte si jasný, vyvážený zvuk verný pôvodnej nahrávke, a to bez ohľadu na hlasitosť. Budiaca jednotka HD 40 mm s ľahkou, ale pevnou membránou z kvapalného kryštalického polyméru (LCP) s hliníkovým filmom vytvára v porovnaní s bežnou budiacou jednotkou LCP konzistentnejší a presnejší zvuk v celom frekvenčnom rozsahu.

Čo je zvuk vo vysokom rozlíšení?

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

Vysokofrekvenčné nahrávanie
Nahrávajte s frekvenciou vyššou než na disku CD

Zvuk vo vysokom rozlíšení sa spravidla zaznamenáva pri frekvencii 96 kHz/24 bitov alebo 192 kHz/24 bitov, teda oveľa vyššej ako v prípade disku CD.

široký frekvenčný rozsah
Počúvajte realistickejší, emotívnejší zvuk

Zatiaľ čo formáty CD a MP3 dosahujú najvyššie frekvencie približne 20 kHz, zvuk vo vysokom rozlíšení podporuje frekvencie vyššie ako 24 kHz (až do 100 kHz na tomto modeli) a širší dynamický rozsah.

Čaká vás skutočný hudobný zážitok

Nechajte sa dokonale pohltiť hudbou a zažite čistý zvuk vo vysokom rozlíšení, ktorý z reproduktora vychádza v zdrojovej kvalite. V službe HDtracks teraz môžete zdarma vyskúšať samplery so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Všetok zvuk len pre vás

Obklopujúci dizajn 3D ušných klapiek neprepúšťa zvuk a bráni prenikaniu ruchu dovnútra. Vďaka akustickým vlastnostiam sa aj najjemnejšie detaily zvuku odrážajú späť do ucha.

Obklopujúca konštrukcia
Kábel slúchadiel s vyváženým pripojením
Vyvážený zvuk

Kábel slúchadiel s vyváženým pripojením v slúchadlách MDR-1ABP obsahujúci štyri postriebrené medené drôty vám umožní počúvať so zvukovými produktmi podporujúcimi vyvážené pripojenia čistý presný zvuk.

Luxusný vzhľad a štýl

Vyjadrite svoj štýl

Tieto ikonické slúchadlá vyzerajú rovnako dobre, ako sa nosia, vďaka štíhlemu kovovému hlavovému mostu, ktorý dokonale dopĺňajú elegantné ušné klapky z čiernej kože.

Čistý komfort

Vychutnajte si viac detailov pri počúvaní hudby vďaka slúchadlám s uzavretou zadnou časťou a priliehavým dizajnom, ktorý spoľahlivo sedí na ušiach. Sú pohodlné aj pri dlhom nosení, takže môžete počúvať oveľa dlhšie.

Uzavretá zadná časť, priliehavý dizajn
Ušné klapky bez tlaku na ušnicu

Ušné klapky z mäkkej kože dokonale kopírujú tvar vášho ucha a pohodlne priliehajú pri nosení.

Uzavretá zadná časť, priliehavý dizajn
Hladké spoje

Použitie jemnejších materiálov a bezšvového šitia umožnili dosiahnuť výnimočné pohodlie a odolnosť.

Zbaľte sa a vyrazte

Vezmite si hudbu kamkoľvek. Vďaka posuvnému kovovému hlavovému mostu a otočným mušliam môžete slúchadlá bez problémov vložiť do kufra alebo tašky.

Diaľkové ovládanie na kábli a mikrofón
Zostaňte v kontakte

Vďaka diaľkovému ovládaniu na kábli a mikrofónu môžete kedykoľvek prijímať hovory pomocou smartfónu Android alebo iPhone bez pomoci rúk.

Aplikácia SmartKey
Majte všetko pod kontrolou

Prehrávajte hudbu podľa svojich predstáv. Prispôsobte si telefonáty. Aplikácia SmartKey od spoločnosti Sony umožňuje ovládanie hlavných funkcií priamo zo slúchadiel.

Špecifikácie a funkcie

Dodajte hudbe čistotu, ktorú si zaslúži. Slúchadlá MDR-1A s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení a frekvenčným rozsahom rozšíriteľným až na 100 kHz verne zachytia podstatu každej skladby, takže môžete počúvať hudbu ešte bližšiu originálnej štúdiovej nahrávke. Zvuk zostáva skutočne autentický a presný od hlbokých tónov až po najvyššie vokály.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Citlivá membrána z polymérového filmu z tekutých kryštálov zaručuje čistotu zvuku

  • Kompatibilita so smartfónom vďaka mikrofónu na kábli

  • Technológia Beat Response Control znižuje skreslenie basov

  • Otočný dizajn mušlí uľahčuje prenášanie

Budiaca jednotka
40 mm dynamická – kupolovitý typ
Frekvenčná charakteristika
3 – 100 000 Hz
Dĺžka kábla
1,2 m

Čo sa nachádza v balení

Záručný list, Prevádzkové pokyny, Kapsička na prenášanie, Kábel slúchadiel (1,2 m), Kábel slúchadiel s diaľkovým ovládaním a mikrofónom (1,2 m)

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie a ocenenia

Používatelia hovoria