Slúchadlá

Slúchadlá s potlačením hluku

S našimi úžasnými slúchadlami s potlačením okolitého hluku sa môžete sústrediť iba na hudbu bez rušenia. Čítajte ďalej a objavte fantastického spoločníka, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu.

Nič iné, len hudba

Úžasný zvuk bez rušenia vďaka našim najlepším slúchadlám s potlačením okolitého hluku. Koncovky do uší alebo štýlový hlavový most na modeloch Bluetooth® dostupných v širokej škále štýlov podľa vašich potrieb. Odteraz už môžete počúvať bez rušenia.

Muž so slúchadlami s potlačením okolitého hluku pri cestovaní
Žena so slúchadlami s potlačením okolitého hluku
Zážitok z počúvania ako nikdy predtým

S našimi slúchadlami, ktoré stlmia až 99,7 % okolitého hluku, sa môžete sústrediť na hudbu so sýtymi detailmi, výrazným rytmom a pôsobivými vokálmi. Čakáte telefonát? Jednoducho vypnite funkciu potlačenia okolitého hluku a venujte sa okolitému svetu.

Len to najlepšie

Naše slúchadlá s potlačením okolitého hluku s najnovšou zvukovou technológiou od Sony, širokým frekvenčným rozsahom a výkonnými neodýmovými budičmi zabezpečia vernú reprodukciu a vynikajúci zážitok z počúvania pri každom hudobnom žánri.

Muž s najlepšími slúchadlami s potlačením okolitého hluku od spoločnosti Sony
Navrhnuté pre komfort

Počúvajte hudbu s pohodlnými slúchadlami s potlačením hluku. Modely s hlavovým mostom dostupné vo viacerých farbách majú mäkké ušné klapky a ľahko sa skladajú. Slúchadlá do uší s potlačením hluku sa dodávajú s koncovkami do uší v troch veľkostiach.

Slúchadlá do uší s potlačením okolitého hluku od spoločnosti Sony
Slúchadlá s potlačením okolitého hluku od spoločnosti Sony
Dlhotrvajúci výkon

So slúchadlami s potlačením hluku môžete počúvať celé hodiny. Vybrané modely s výdržou batérie až 80 hodín na jedno nabitie môžete vziať aj na dlhé cesty. V prípade potreby pripojíte slúchadlá k nabíjačke USB a o pár hodín môžete pokračovať.