h.ear on Wireless NC

Len vy a hudba

Žiadny rušivý hluk v pozadí. Žiadne rozčuľujúce káble. Len čistý, autentický zvuk. Buďte pripravení úplne sa ponoriť do hudby.

HLAVOVÝ MOST

Bezdrôtové slúchadlá MDR-100ABN h.ear on s potlačením hluku

MDR-100ABN
Obrázok – Bezdrôtové slúchadlá MDR-100ABN h.ear on s potlačením hluku

redpinkgreengrayblack

MOC

303,92 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Farby h.ear
Hear Your Colours

Rad modelov h.ear od Sony v sebe spája zvuk vo vysokom rozlíšení a odvážny, výrazný dizajn. Živý zvuk nikdy nevyzeral tak dobre. 

Vyberte si farbu

Slúchadlá h.ear on Wireless NC prichádzajú v celom rade výrazných farieb. Ktorá sa vám najlepšie hodí?

Hodia sa k vášmu štýlu

Jednofarebný dizajn jednoduchého vzhľadu v sebe spája výrazný štýl a pohodlný tvar. Vy a vaše slúchadlá ste tak vždy zladení.

Pozerajte a počúvajte

Špičkový zvuk, kvalitné materiály a spracovanie, pedantný dôraz na detaily. Objavte slúchadlá h.ear on Wireless NC.

Áno slobode 

Technológie Bluetooth® a NFC jedným dotykom umožňujú počúvať hudbu bezdrôtovo, bez obmedzujúceho kábla slúchadiel. A technológia LDAC prenáša približne trikrát viac údajov (max. prenosová rýchlosť 990 kb/s) ako konvenčná technológia Bluetooth® Audio, takže si môžete vychutnať obsah so zvukom vo vysokom rozlíšení vo výnimočnej kvalite blízkej tomuto formátu.

Nie hluku 

Nech sa okolo vás deje čokoľvek, digitálne potlačenie hluku blokuje hluk v pozadí, takže sa môžete plne zamerať na hudbu.

Logo zvuku vo vysokom rozlíšení
Správne zaobchádzanie s hudbou

Doprajte hudbe, ktorú milujete, kvalitu zvuku, akú si zaslúži. Naše slúchadlá h.ear on Wireless NC umožňujú vychutnať si zvuk vo vysokom rozlíšení pre jedinečný poslucháčsky zážitok.

Detailný, dynamický zvuk

40 mm budiace jednotky slúchadiel s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení majú kupoly z membrány potiahnutej titánom, ktoré vytvárajú presný zvuk v celom frekvenčnom rozsahu.

Praktické prenášanie
Vysoká mobilita

Slúchadlá sú vašou neodmysliteľnou súčasťou – beriete ich všade so sebou, podobne ako telefón a kľúče. Slúchadlá h.ear on Wireless NC boli navrhnuté ako súčasť vášho života.

Pohodlie pri dlhom počúvaní

Tvar, ktorý sa ľahko zavesí, potiahnuté ušné vankúšiky, nastaviteľný hlavový most – každý prvok zohľadňuje pohodlie aj štýl. Forma a funkcia v jedinečnej harmónii.

Pohodlie pri dlhom počúvaní
Ocenený dizajn

iF GOLD AWARD 2016

Slúchadlá h.ear on, ktoré hodnotila skupina expertov, získali najvyššie ocenenie na medzinárodnej súťaži 2016 International Forum Product Awards.

Špecifikácie a funkcie

Žiadny rušivý hluk v pozadí. Žiadne rozčuľujúce káble. Len čistý, autentický zvuk. Buďte pripravení úplne sa ponoriť do hudby.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Možnosť jednoduchého pripojenia pomocou technológií BLUETOOTH® a NFC jedným dotykom

  • Technológia digitálneho potlačenia hluku

  • 40 mm budiaca jednotka s vysokým rozlíšením pre dynamický rozsah

  • Kupolovité membrány pokryté titánom minimalizujú skreslenie

Budiaca jednotka
40 mm (kupolovitý typ)
Frekvenčná charakteristika
5 - 40 000 Hz (zapnuté napájanie) (káblové)
Dĺžka kábla
1,2 m
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Ocenenia

Ocenenia