Preskočiť na obsah

Kamkordér FDR-AX33

Kvalita 4K do dlane.

Život je plný silných momentov - od prvých krokov až po vrcholné chvíle života. Zaznamenajte ich v mimoriadne detailnej kvalite formátu 4K pomocou kompaktného kamkordéra FDR-AX33.

HANDYCAM®

Kamkordér AX33 Handycam® s rozlíšením 4K a snímačom Exmor R® CMOS

FDR-AX33

Obrázok – Kamkordér AX33 Handycam® s rozlíšením 4K a snímačom Exmor R® CMOS

MOC

860,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Teraz je k dispozícii nový softvér.

Zdokonalenie fotoaparátu pre ešte ľahšie snímanie.

Profesionálny výkon do dlane

Oživte si spomienky v rozlíšení 4K, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako rozlíšenie Full HD. Kamkordér FDR-AX33 je vybavený optickou stabilizáciou Balanced Optical SteadyShot™ a objektívom ZEISS. 

Nahrávanie vo formátoch 4K/HD XAVC S

Na nahrávanie vo formáte 4K 100 Mb/s sa vyžaduje pamäťová karta SDXC/SDHC (UHS-I U3 alebo vyššia) a na nahrávanie vo formátoch 4K 60 Mb/s a HD 50 Mb/s pamäťová karta SDXC/SDHC (triedy 10 alebo vyššej). Na použitie pamäťovej karty SDHC môže byť potrebná aktualizácia firmvéru.

Výnimočná kompaktnosť s funkciami manuálneho ovládania

Model FDR-AX33 je o viac ako 30 % kompaktnejší a prenosnejší ako predchádzajúci model FDR-AX100. Rozsiahle možnosti manuálneho ovládania sú jednoduché a intuitívne a umožňujú úpravu nastavení podľa vlastných predstáv v závislosti od podmienok snímania.

To najlepšie bez rozmazania

Naša pokročilá optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™ zabezpečuje výnimočne stabilné nahrávanie vďaka kontrole optickej cesty z objektívu až po snímač ako jedného celku.

Logo optickej stabilizácie Balanced Optical SteadyShot™

Vyvážená optická stabilizácia obrazu Optical SteadyShot

Získajte jedinečne stabilný záznam od širokouhlého až po telefotografické snímanie. Naša najmodernejšia stabilizácia obrazu je až 13x efektívnejšia v porovnaní so stabilizáciou Optical SteadyShot™ v štandardnom režime. 

Výnimočný obraz 

Spoločnosť Sony začala revolúciu v rozlíšení so špičkovými technológiami optimalizovanými pre najnovšie nahrávacie formáty s cieľom dodať snímkam z kamkordérov profesionálnu úroveň.

Skvelý dojem s bohatým rozlíšením 4K

Rozlíšenie 4K ponúka štyrikrát viac pixelov ako rozlíšenie Full HD (3 840 x 2 160 v porovnaní s 1 920 x 1 080), vďaka čomu vytvára jedinečne detailný a realistický obraz.

Vysoké rozlíšenie (Full HD)
Rozlíšenie 4K (3 840 x 2 160)

Snímajte dlhšie, snímajte lepšie

Nie všetky snímky sa zaznamenajú rovnako. Vďaka praktickej digitálnej kompresii umožňuje formát XAVC S rozšírené nahrávanie v rozlíšení 4K s bitovou frekvenciou až 100 Mb/s.

Ikona snímača Exmor R® CMOS

Veľký snímač Exmor R® CMOS

Snímač absorbuje dostatok svetla na zachytenie skutočnej atmosféry pri snímaní v interiéri aj v situáciách so slabým osvetlením.

Ikona BIONZ X™

Obrazový procesor BIONZ X™

Procesor BIONZ X™ vytvára autentickejšie snímky a umožňuje naplno využiť výhody rýchleho spracovania.

Ikona objektívu ZEISS Vario-Sonnar® T*

Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* 29,8 mm

Optimalizované pre rozlíšenie 4K a ideálne na zachytenie veľkolepých scenérií s 10x optickou transfokáciou.

Zábava počas snímania aj po ňom

Kamkordér FDR-AX33, ktorý umožňuje jednoduché snímanie a pohotovú úpravu, uchová vaše spomienky presne také, ako ste si ich predstavovali.

Jednoduchšia tvorba kreatívnych videí

Ovládanie viacerých kamier umožňuje zaznamenať scénu z viacerých uhlov súčasne v štýle televíznych programov. Neskôr môžete každú scénu upraviť pomocou softvéru PlayMemories Home, ktorý je vybavený pokročilými funkciami, napríklad obrazom v obraze.

  • Ovládanie viacerých kamier
  • Softvér PlayMemories™ Home
Diaľkové ovládanie jedným dotykom

Diaľkové ovládanie jedným dotykom

Kamkordér FDR-AX33 s funkciami Wi-Fi® a NFC, je možné ovládať diaľkovo a jeho obsah preniesť z kamkordéra do smartfónu alebo tabletu pomocou aplikácie PlayMemories Mobile pre mobilné zariadenia.

Široká škála doplnkov pre všetky potreby

Profesionálne možnosti nastavenia otvárajú nové možnosti.

Užite si väčšie potešenie zo snímania a dodajte fotografiám profesionálnu kvalitu vďaka príslušenstvu špeciálne navrhnutému pre tento model.

Špecifikácie a funkcie
Oživte spomienky vo veľkom štýle s kamkordérom s rozlíšením 4K. Nahrávanie v rozlíšení 4K Ultra HD, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako vysoké rozlíšenie Full HD. Minimalizácia efektu chvejúcich sa rúk s optickou stabilizáciou Balanced Optical SteadyShot. Predstavte si špičkové výsledky z každej perspektívy s 29,8 mm objektívom ZEISS Vario-Sonnar® T*. Intuitívne ovládanie hlavných parametrov snímania pomocou manuálneho prstenca. Všetko zabudované v kompaktnom tele.
  • Záznam v rozlíšení 4K Ultra HD (3 840 x 2 160)

  • Optická stabilizácia Balanced Optical SteadyShot™

  • Fonticon_Zeiss_logo

    Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T* 29,8 mm

  • 10x optická transfokácia a 15x transfokácia Clear Image Zoom (4K)

  • Všestranné ručné nastavenia

Typ objektívu
Objektív ZEISS Vario-Sonnar® T*
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3 (7,76 mm) so zadným osvetlením
Typ displeja
7,5 cm (typ 3,0) displej Xtra Fine LCD™ (921 600 bodov) širokouhlý (16:9)
Vstupné a výstupné konektory
Konektor pre slúchadlá, Pätica pre príslušenstvo, Rozhranie HDMI, Rozhranie Multi/Micro USB, Stereofónny minikonektor, Vstup pre jednosmerné napájanie, Výstup formátu 4K, Výstup STD

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-FV70), Sieťový adaptér, Napájací kábel, Prevádzková príručka, Kábel HDMI (micro), Prepájací kábel USB

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria