A/V PRIJÍMAČE

7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN860

STR-DN860
Obrázok – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN860

MOC

570,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN860
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN860
Obrázky – 7.2-kanálový AV prijímač domáceho kina | STR-DN860
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Každý detail a odtieň vás prenesú za hranice bežnej kvality

7.2-k. AV prijímač s počúvaním vo viacerých miestnostiach a prenosom hudby

Pozdvihnite svoj zážitok z domácej zábavy na očarujúco novú úroveň vďaka systému STR-DN860. Pohlcujúci zážitok zo sledovania ihneď po pripojení vďaka podpore technológií HDCP 2.2 a MHL 3 na sledovanie obsahu vysielania v rozlíšení 4K, ako aj prostredníctvom pripojenia smartfónu. Umožňuje aj zvýšenie kvality zdrojov vo vysokom rozlíšení na kvalitu 4K a vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení môžete zažiť hudbu naživo priamo v obývačke.

Zvukový výstup

Ponorte sa do zvuku, ktorý naplní celú miestnosť, vďaka 7 priestorovým kanálom a 2 hlbokotónovým reproduktorom, ktoré vytvárajú efektívny výkon (RMS) 150 W na jeden kanál.

Zdokonalený obraz

Obraz je jedinečne detailný vďaka zvýšeniu rozlíšenia obrazu na podporovaný formát 4K a 6 vstupom a 2 výstupom HDMI, ktoré umožňujú pripojenie obrazových a zvukových zariadení.

Pripojenie s káblom aj bez kábla

Prenášajte hudbu a videá do prijímača bezdrôtovo pomocou technológií NFC jedným dotykom, Bluetooth® a Wi-Fi® alebo pripojte zariadenie USB a prehrávajte hudbu.

Ponorte sa do novej reality s rozlíšením 4K

S modelom STR-DN860 s technológiami HDCP 2.2 pre prenosové služby v rozlíšení 4K a MHL 3 na sledovanie obrazového obsahu v kvalite 4K zo smartfónu na televízore jednoducho prenesiete domácu zábavu do sveta 4K.

Vzrušujúce realistické detaily s rozlíšením 4K Ultra HD

Model STR-DN860 podporuje obraz v rozlíšení 4K Ultra HD, ktorý je štyrikrát detailnejší ako v rozlíšení Full HD. Po pripojení k televízoru s rozlíšením 4K pokročilá technológia spracovania obrazu zdokonalí aj nižšie rozlíšenie obrazu na kvalitu 4K Ultra HD.

HDCP 2.2

Či sú to filmy alebo hudba, technológia HDCP 2.2 s pokročilou ochranou proti kopírovaniu vás pripraví na novú generáciu prémiového obsahu v rozlíšení 4K.

Kompatibilné s rozhraním MHL 3
MHL 3

Pripojte zariadenie Xperia™ alebo iný pokročilý smartfón priamo k prednému panelu a zrkadlite obrazovku s fotografiami a videami na pripojenom televízore s rozlíšením 4K. Umožňuje aj nabíjanie smartfónu.

7.2 kanálov pre podmanivý priestorový zvuk

7.2-kanálový AV prijímač zabezpečuje skutočne dynamický priestorový zvuk a technológia Digital Cinema Automatic Calibration (DCAC) optimalizuje zvukový výkon, takže zvuk bude stále dobre vyvážený.

44,1 KHZ/16 BITOV [CD]
96 KHZ/24 BITOV [VYSOKÉ ROZLÍŠENIE]
Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Formát zvuku vo vysokom rozlíšení konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej rýchlosti a presnejšie ako CD. Vzorkovacia frekvencia môže byť vyššia ako 24 bitov/96 kHz, vďaka čomu zachytí viac detailov a vytvorí maximálne realistickú hudbu.

Obnovte všetky komprimované súbory

Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu komprimovaných digitálnych súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) tým, že obnovuje vysoké frekvencie stratené pri kompresii súborov a reprodukuje digitálne hudobné súbory s bohatým a prirodzeným zvukom.

Vychutnajte si disky Blu-ray Disc™ s filmovou hudbou vo vysokom rozlíšení

Disky Blu-ray Disc™ majú až desaťkrát väčšiu kapacitu než disky DVD, takže môžu obsahovať oveľa viac zvukových informácií. Zabudované dekodéry Dolby® True HD a DTS-HD Master Audio umožňujú vychutnať si mohutnú a pohlcujúcu filmovú hudbu v priestorovej kvalite s vysokým rozlíšením na diskoch Blu-ray Disc™.

Dokonalejší filmový zvuk

Zažite bohatý, viackanálový zvuk vďaka technológii Dolby® True HD vytvorenej na dosiahnutie 100-percentného zvuku filmov a hudby bez strát.

Vnímajte zvuk akciu všade okolo

Kodek DTS-HD Master Audio vytvára široký priestorový zvuk domáceho kina reprodukovaný bez strát v štúdiovej kvalite.

Pripojenie všetkých zariadení

5 vstupov a 1 výstup HDMI, predný port USB a optické digitálne a analógové AV pripojenia umožňujú dynamickú konfiguráciu domácej zábavy. Môžete tak rýchlo a jednoducho pripojiť televízor, prehrávač diskov Blu-ray Disc™, smartfón a ďalšie zariadenia.

5 vstupov HDMI a 1 výstup

Vďaka 5 vstupom a 1 výstupu HDMI máte k dispozícií dostatok miesta pre pripojenie súčasných aj nových zariadení.

Prehrávanie formátu DSD cez port USB

Predný port USB podporuje formát DSD a zvuk s vysokou bitovou rýchlosťou 24 bitov/192 kHz, takže môžete pripojiť zariadenie USB a vychutnať si prehrávanie so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Špičková konštrukcia. Optimálny zvuk.

Prijímač domáceho kina STR-DN860 využíva komponenty a dizajn najvyššej kvality vrátane presných kryštálových oscilátorov a zosilneného rámu a nosnej konštrukcie s cieľom dosiahnuť optimálny zvuk a obraz.

Nový integrovaný obvod hlasitosti predzosilňovača

Integrovaný obvod predzosilňovača presahuje bežné hranice svojej triedy a obsahuje samostatné uzemnenie, ktoré obmedzuje rušenie a vytvára čistejší zvuk s nižším skreslením.

Výkonový zosilňovač

Sklenená epoxidová doska plošných spojov zlepšuje stabilitu konštrukcie a zabezpečuje lepší výstupný výkon zosilňovača.

Lokalizované analógové napájanie

Každé digitálne zariadenie má vlastný analógový regulátor napätia, ktorý chráni analógový signál pred rušením šumom vysokých frekvencií.

Komponenty pre vysokú čistotu zvuku

Kondenzátor a rezistory určené pre vysokú čistotu zvuku sú menej náchylné na rušenie, vďaka čomu vytvárajú zvuk najvyššej kvality.

Dizajn rámu

Posilnený rám a nosná konštrukcia znižujú vonkajší tlak zvuku reproduktora a vytvárajú presnejší, mohutnejší zvuk.

Veľkokapacitný transformátor

Vákuové lakovanie, medený prstenec a oceľový protirezonančný pás zabraňujú prenikaniu šumu a pomáhajú vytvoriť sýte detailné basy.

Dizajn s chladením

Nový dizajn rebier maximalizuje prísun vzduchu do zosilňovača a umožňuje zvládnuť akustický tlak a zabezpečiť potrebné chladenie.

Doska digitálnych obvodov

Kovový rám chráni dosku plošných spojov pred akustickým tlakom reproduktora a bráni prenikaniu digitálneho šumu do analógových obvodov, vďaka čomu vzniká čistejší zvuk.

Pájka ES druhej generácie

Ekologická zliatinová spájka na báze vysoko čistého cínu zabezpečuje plynulý zvuk s rýchlou odozvou.

Presne vylaďte každý tón

Napodobnite akustiku najznámejších koncertných sál sveta priamo u vás doma

Technológie zvukového poľa od spoločnosti Sony umožňujú napodobniť akustiku sály Cary Grant Theatre alebo ďalších troch renomovaných svetových koncertných sál.

Bezdrôtový prenos zvuku vo vysokej kvalite

LDAC je nová zvuková technológia od spoločnosti Sony, ktorá poskytuje pôžitok zo zvuku vysokej kvality prenášaného bezdrôtovo cez rozhranie Bluetooth®. Technológia LDAC prenáša trikrát viac údajov a vytvára dokonalejší zážitok z bezdrôtového počúvania.

Počúvajte hudbu v ďalšej miestnosti

Nechajte sa sprevádzať úžasnou hudbou po dome vďaka možnosti počúvania vo viacerých miestnostiach s ovládaním pomocou aplikácie SongPal (verzia 3.0). Použite aplikáciu SongPal Link na vytvorenie skupiny vybratých reproduktorových panelov a reproduktorov od spoločnosti Sony a potom prenášajte hudbu z rôznych hudobných služieb, smartfónu, počítača alebo zo siete DLNA do viacerých miestností v dome.

Jednoduchý prístup k hudbe

Technológie Chromecast built-in (predtým Google Cast™) a Spotify Connect umožňujú jednoduchý prístup k množstvu hudby a iným formám zábavy.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, online rádio a podcasty zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača do zvukového zariadenia. Stačí stlačiť tlačidlo prenosu.

Spotify
Služba Spotify Connect

Prehrávajte skladby zo služby Spotify cez zvukové zariadenie a jej aplikáciu použite ako diaľkové ovládanie.

Prenášajte obsah prostredníctvom technológie Chromecast built-in

Prenášajte hudbu, podcasty a rádio z viac než 100 zvukových aplikácií vrátane služby YouTube Music a ďalších.

Zjednoťte svoju hudbu

Jednoduché ovládanie prenosu vďaka novej aplikácii SongPal

Aplikácia SongPal umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zvukových zážitkov. Stačí nainštalovať aplikáciu SongPal do vybratých smartfónov a ovládať pomocou jednej aplikácie prehrávanie hudby, nastavenie zariadenia a ďalšie funkcie.

Dotknite sa, pripojte sa a prehrávajte

Vychutnajte si jednoduché bezdrôtové počúvanie a zrkadlenie obrazovky smartfónu vďaka technológii NFC jedným dotykom. Stačí priložiť kompatibilný smartfón k prijímaču a prenášať zvuk cez rozhranie Bluetooth® alebo zrkadliť obrazovku pomocou technológie Miracast.

Zvuk technológie AirPlay
Zvuk technológie AirPlay

Vychutnajte si hudbu zo zariadení s podporou technológie AirPlay.

Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®
Technológie NFC™ jedným dotykom a Bluetooth®

Kompatibilné zariadenie spárujete pomocou technológie NFC jednoduchým dotykom. Pripojte sa pomocou technológie Bluetooth® a prenášajte obsah bezdrôtovo.

Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®
Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi®

Prehrávajte hudbu z domáceho počítača a servera.

Špecifikácie a funkcie

Dosiahnite vyššiu úroveň domáceho kina vďaka modelu STR-DN860. Či sa nadchýnate najnovším hollywoodskym trhákom alebo vás znovu upútali obľúbení interpreti so zvukom vo vysokom rozlíšení - to všetko máte na dosah so silným výkonom aj jemnými detailmi.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby na úroveň vysokého rozlíšenia

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Technológie Wi-Fi, AirPlay a Chromecast built-in na prenos hudby

  • Prenášajte a ovládajte priamo zo smartfónu pomocou aplikácie SongPal

Počet kanálov zosilňovača
7 kan.
Vstupné a výstupné konektory
Obrazový vstup/výstup HDMI (5/1); HDCP2.2 zadný (1); kompozitný obrazový vstup 2; kompozitný výstup monitora (1); zvukový vstup (2); koax. zvukový vstup (1); analógový zvukový vstup (4); výstup pre slúchadlá; výstup predzosilňovača pre hlbokotónový reproduktor (2); USB (1 predný); port siete Ethernet; MHL predný (1)
Hmotnosť (kg)
8,3 kg
Chromecast built-in
ÁNO
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí