Najnovšie súťaže

 

 

 

michael schaake osamotený strom s pochmúrnym jesenným pozadím
Súťaž vo fotografovaní jesene

Jeseň je pravdepodobne to najfarebnejšie ročné obdobie. Bohato sfarbené lístie v spojení s nádhernou zlatou hodinou, ktorá sa opakuje dvakrát denne po východe a pred západom slnka, ponúka nadšeným fotografom krajín množstvo príležitostí. Portréty zachytené v prírode tiež dokážu vyraziť dych, najmä ak je svetlo mäkké a tiene dlhšie. V tomto období sa navyše divá zver chystá na zimu a robí si zásoby potravy, čo so sebou tiež prináša neúrekom skvelých fotografických príležitostí.

Podeľte sa o svoje zábery jesene cez konto Alpha Universe na Instagrame. Získate tak šancu vyhrať skvelé ceny vrátane najnovšieho a najlepšieho vybavenia od spoločnosti Sony. Nárok na účasť majú fotografie uverejnené na Instagrame od 8. októbra do 21. novembra 2021, pričom tri víťazné snímky vyberie odborná fotografická porota.

Logo SWPA 2022
Sony World Photography Awards 2022

Spoločnosť Sony v spolupráci s organizáciou World Photography Organisation s radosťou spúšťa 15. ročník súťaže Sony World Photography Awards. Keďže verí, že fotografické médium by malo byť čo najdemokratickejšie, do súťaže sa môžu zadarmo zapojiť fotografi z celého sveta.

Súťaž od roku 2007 odmeňuje jedných z najtalentovanejších fotografov na svete a prezentuje široký rad žánrov, štýlov a pohľadov. Štyri kategórie sú zamerané na rôzne typy fotografov, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám vyhovuje najviac.

Vyhrať môžete hotovostné ceny v hodnote až 25 000 USD, ako aj rad špičkového vybavenia od spoločnosti Sony.

Predchádzajúci víťazi súťaže

Sledujte nás na Instagrame Sledujte Alpha Universe na Instagrame

Sledujte α Universe na Instagrame, kde nájdete aktuálne tipy, príbehy a informácie o súťažiach