Najnovšie súťaže

 

 

 

žena v červených šatách stojí na bielej stene
Súťaž vo fotografovaní leta

Leto ponúka obrovské množstvo fotografických príležitostí. Či už vyrazíte za svitania nasnímať pôsobivú krajinu zahalenú do hmly, pustíte sa do fotografovania portrétov osvetlených slnečnými lúčmi prechádzajúcimi pomedzi lístie alebo sa pokúsite zachytiť plachú divú zver, už teraz sa tešíme na vašu interpretáciu leta.

Podeľte sa o svoje zábery leta cez konto Alpha Universe na Instagrame. Získate tak šancu vyhrať skvelé ceny vrátane najnovšieho a najlepšieho vybavenia od spoločnosti Sony. Nárok na účasť majú fotografie uverejnené na Instagrame od 23. júla 2021 do 5. septembra 2021, pričom tri víťazné snímky vyberie odborná fotografická porota.

Logo SWPA 2022
Sony World Photography Awards 2022

Spoločnosť Sony v spolupráci s organizáciou World Photography Organisation s radosťou spúšťa 15. ročník súťaže Sony World Photography Awards. Keďže verí, že fotografické médium by malo byť čo najdemokratickejšie, do súťaže sa môžu zadarmo zapojiť fotografi z celého sveta.

Súťaž od roku 2007 odmeňuje jedných z najtalentovanejších fotografov na svete a prezentuje široký rad žánrov, štýlov a pohľadov. Štyri kategórie sú zamerané na rôzne typy fotografov, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám vyhovuje najviac.

Vyhrať môžete hotovostné ceny v hodnote až 25 000 USD, ako aj rad špičkového vybavenia od spoločnosti Sony.

Predchádzajúci víťazi súťaže

Sledujte nás na Instagrame Sledujte Alpha Universe na Instagrame

Sledujte α Universe na Instagrame, kde nájdete aktuálne tipy, príbehy a informácie o súťažiach