1000X-Series – koncept prepisu textu videa

Opis zjednodušenia ovládania pre koncept videa 1000X-Series

Toto je video ku globálnej kampani skutočne bezdrôtových slúchadiel WF-1000XM5 s potlačením hluku od Sony, v ktorom vystupuje aj výherca ocenenia Grammy, spevák Miguel, ktorý sa s týmto produktom necháva unášať vo vlastnom svete.

 

Video sa začína v hlučnej VIP miestnosti v klube, kde je veľa hostí. Pohľad sa priblíži na Miguela, ktorý sedí na širokej sedačke, je oblečený v tlmených farbách a obklopený ľuďmi, ale vyzerá znudene a hľadá spôsob, ako tomu hluku uniknúť. Nasleduje strih a záber jeho rúk a strieborné puzdro slúchadiel WF-1000XM5. Otvorí puzdro, aby vybral slúchadlá do ucha a dá si ich do uší.

 

Počas záberu profilu jeho tváre ťukne na ľavé slúchadlo do ucha, aby zapol potlačenie okolitého hluku. Keď naňho ťukne, počujeme pípnutie zo slúchadiel, nasleduje chvíľka ticha a potom sa spustí Miguelova skladba, „Give It To Me“.

 

Počas prehrávania skladby sa pohľad priblíži smerom k ľavému slúchadlu do ucha a potom priamo na jeho výrazný zlatý mikrofón, pohľad sa oddiali a mikrofón sa premení na zlatý vokálový kondenzátorový mikrofón na stojane, do ktorého Miguel spieva. Záber kamery sa znovu oddiali a my vidíme, že má na sebe červené oblečenie a spieva svoju pieseň s bielou gitarou. Preniesli sme sa do hudobného sveta vo vnútri slúchadiel do ucha.

 

Jeho vystúpenie pokračuje, má nasadené slúchadlá do ucha, pri rozšírení záberu môžeme vidieť, že pódium je okrúhle a jeho dizajn je inšpirovaný strieborným telom slúchadiel a zlatými mikrofónmi.

Miguel je na pódiu spolu s basistkou a hráčom na klávesy, ktorí vystupujú spolu s ním. Môžeme vidieť zábery basy a klávesov zblízka, ako sa na ne hrá a  Miguel spieva a hrá na gitaru, zatiaľ čo znie jeho skladba.

 

Zatiaľ čo skladba pokračuje, záber sa priblíži na hornú časť Miguelovho zlatého vokálového mikrofónu a znovu sa oddiali – od mikrofónu k ľavému slúchadlu do ucha a vráti sa do VIP miestnosti. Miguel sa takzvane znovu vráti do reality. Chvíľu sa rozhliada a rozhodne sa vrátiť do svojho sveta hudby, zatvorí oči, pohodlne sa usadí na mieste, pohľad kamery sa pomaly oddiali a párty okolo neho pokračuje.

 

Video končí obrázkami produktov radu 1000X series, vrátane slúchadiel WF-1000XM5 a slúchadiel s hlavovým mostom WH-1000XM5 s potlačením okolitého hluku. Zobrazia sa titulky „NAJLEPŠIE POTLAČENIE HLUKU “ potom „For the music“ a animované logá Sony.