Herné vybavenie

Herné vybavenie

Obrázok tímu Fnatic VALORANT na tmavom pozadí, vpredu je logo Fnatic Obrázok tímu Fnatic VALORANT na tmavom pozadí, vpredu je logo Fnatic

Zdokonalené pre víťazstvo. Odporúča Fnatic.

Herná dokonalosť tímu Fnatic spojená s technologickou inováciou INZONE. Naše tímy sa spojili, aby vytvorili slúchadlá INZONE Buds a INZONE H5, ktoré majú plnú podporu profesionálnych hráčov Fnatic. Rad INZONE bol vytvorený nielen preto, aby hráčom poskytol technológiu, ktorú potrebujú na získanie konkurenčnej výhody, ale aj na to, aby hráčom na celom svete pomohol pestovať hernú kultúru – a z toho dôvodu je Fnatic dokonalým partnerom na rozvoj herného vybavenia INZONE.

V piatich políčkach sa zobrazujú štatistiky organizácie Fnatic, vrátane rokov činnosti a počtu profesionálnych hráčov, hier, majstrovstiev a fanúšikov

Fnatic — špička v elektronických športoch

Značka Fnatic, založená v roku 2004 v Londýne, je jednou z najúspešnejších značiek v elektronických športoch všetkých čias, vyhráva viac herných turnajov na špičkovej úrovni než ktorýkoľvek iný tím na svete. Vďaka tímom napríklad aj v Londýne, Berlíne a Tokiu značku Fnatic sleduje viac ako 30 miliónov fanúšikov. S nesmiernou hrdosťou spolupracujeme s touto celosvetovo poprednou organizáciou, ktorá láme rekordy a definuje éru.

Obrázok s kolážou profesionálnych hráčov hry VALORANT tímu Fnatic, ktorí spolupracujú s výrobným tímom Sony INZONE

Víťazná kombinácia

Spolupráca tímu Fnatic s inžiniermi Sony a plánovačmi produktov bola pri produkcii radu INZONE kľúčová. Profesionálni hráči hier VALORANT a Apex Legends tímu Fnatic testovali produkty INZONE počas vývoja a dávali spätnú väzbu na škálu oblastí, napríklad na kvalitu zvuku, nosenie, výdrž batérie a latenciu. Tím Fnatic potvrdil, že konečný produkt by si zvolili ako svoje herné vybavenie. 

Čo nosia tí najlepší

Pozrite sa, ktoré modely si vybrali profesionálni hráči hry VALORANT tímu Fnatic.

Boasterova voľba
INZONE Buds

Profilový obrázok Boastera, ako si do uší nasadzuje biele slúchadlá INZONE Buds

Chroniclova voľba
INZONE Buds

Profilový obrázok Chronicla s nasadenými čiernymi slúchadlami INZONE Buds, ako na ne ľavou rukou ukazuje

Leova voľba
INZONE H5

Profilový obrázok Lea s nasadenými čiernymi slúchadlami INZONE H5

INTO YOUR ZONE

Vycibrite svoje zmysly a pripravte sa na víťazstvo. Naše herné slúchadlá INZONE vám umožnia zreteľnejšie počuť a rýchlejšie reagovať, aby ste v hre boli neporaziteľní.
Obrázok bielych slúchadiel INZONE na gradientnom, modrom a fialovom pozadí