ZVUKOVÉ KOMPONENTY

Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení

UDA-1
Obrázok – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení

MOC

619,08 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Stereofónny zosilňovač USB DAC so zvukom vo vysokom rozlíšení
Kvalita skutočne podľa predstáv autora

Vychutnajte si najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Počúvajte detaily zvuku vo vysokom rozlíšení

Jednoducho pripojte prevodník UDA-1 k počítaču a počúvajte hudobnú zbierku v špičkovej kvalite zvuku. Model UDA-1 je digitálno-analógový prevodník (DAC) so zabudovaným zosilňovačom a viacerými možnosťami pripojenia slúchadiel alebo reproduktorov. Prehrávajte hudbu priamo z počítača a vychutnajte si zvuk s kvalitou bližšou pôvodnej nahrávke.

Vytvorte si centrum digitálnej hudby

Prevodník UDA-1 je ideálnym spôsobom, ako vytvoriť zvukový systém s využitím počítača. Vďaka kompaktnému dizajnu sa zmestí do malých priestorov. Dva porty USB uľahčujú spojenie so stolovým alebo prenosným počítačom a smartfónom (Android alebo iPhone). Alebo pripojte samostatné zvukové zariadenia prostredníctvom optického (S/PDIF) alebo koaxiálneho digitálneho alebo analógového zvukového vstupu.

Frekvenčný rozsah 10 – 100 Hz
Detailný zvuk v celom frekvenčnom rozsahu

Vnímajte každý jemný detail vďaka frekvenčnému rozsahu 10 – 100 Hz a priblížte si detaily živého vystúpenia.

Kompatibilný s viacerými typmi súborov
Prehrávajte všetku hudbu vo vysokej kvalite

Vyťažte maximum z rôznych formátov vrátane zvuku vo vysokom rozlíšení: FLAC, WAV, ALAC a DSD (Direct Stream Digital), ktoré reprodukujú skladby s vernosťou pôvodnej nahrávky. Model UDA-1 podporuje aj komprimované formáty MP3, AAC, ATRAC a WMA.

Počúvajte zvuk ako v nahrávacom štúdiu

Hudba najvyššej kvality. Technológia vysokého rozlíšenia zvuku konvertuje analógový zvuk na digitálny pri vyššej frekvencii ako disky CD: 24 bitov/96 kHz v porovnaní so 16 bitmi/44,1 kHz pri diskoch CD, takže počujete viac detailov.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
Technológia DSEE obnoví vysoké zvukové frekvencie
Zvýšte kvalitu komprimovanej hudby pomocou technológie DSEE

Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zvyšuje kvalitu komprimovaných súborov (MP3, ACC, ATRAC a WMA) na úroveň diskov CD. Obnovuje vysoké frekvencie a reprodukuje hudobné súbory so zvukom a kvalitou blízkymi originálu.

Pevná konštrukcia a čistý zvuk

Prevodník UDA-1 s analógovými zosilňovačmi s výkonom 2 x 23 W v mimoriadne pevnom hliníkovom šasi hrúbky 3 mm zaručí krištáľovo čistý zvuk počítačovej hudobnej zbierky.

Kompatibilný s počítačovými hudobnými prehrávačmi
Prehrávanie pod kontrolou

Pripojte počítač a nechajte prevodník UDA-1 pracovať. Pomocou aplikácie High-Resolution Audio Player od Sony prehrávajte digitálnu hudbu v štandarde High-Resolution Audio. Alebo použite obľúbené prehrávače ako iTunes, Media Go alebo Windows Media.

Špecifikácie a funkcie

  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia zvýšenia rozlíšenia DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Čisté digitálne pripojenie USB pre hudbu z počítača

  • Port USB na prehrávanie a nabíjanie smartfónu

  • Pevná a kvalitná konštrukcia zvukových komponentov

Výstup (DIN)
23 W + 23 W
Vstupné a výstupné konektory
Analógový zvukový vstup (1), Koaxiálny digitálny vstup (1), Optický digitálny vstup (1), USB (2), Výstup pre slúchadlá (1), Výstup reproduktora (1), Zvukový výstup (1)
Hmotnosť
4 kg
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí