ZX2 WALKMAN® SÉRIE ZX

Úplné špecifikácie a funkcie

NW-ZX2

MOC

1 249,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Veľkosť a hmotnosť

Rozmery (Š x V x H)
6,5 x 13,1 x 1,8 cm
Hmotnosť
235 g

Čo sa nachádza v balení

  • Kábel USB
  • Kožené puzdro na prenášanie
  • Dištančná vložka
  • Stručná úvodná príručka
Placeholder

Napájanie

Výdrž batérie–nepretržité prehráv. hudby
33 hodín (zvuk vo vysokom rozlíšení), 60 hodín (MP3)
Doba nabíjania (úplné nabitie)
4,5 hodiny

Úložné médiá

Veľkosť pamäte
128 GB

Možnosti pripojenia

Pripojenie USB
Vysokorýchlostné USB (kompatibilné s USB 2.0)
WM-PORT
22 kolíkov
Možnosti bezdrôtového pripojenia
Bluetooth®, NFC, Wi-Fi®
Vstupné a výstupné konektory
Stereofónny minikonektor, WM-PORT, Zásuvka microSD

Prehrávanie a zobrazenie

Technológia Dynamic Normaliser
Áno
Clear Bass
Áno
DSEE HX
Áno
Ekvalizér
Áno
Rozlíšenie obrazovky
854 x 480 (FWVGA)
Typ displeja
Farebný displej TFT
Veľkosť obrazovky (palce)
10,2 cm (4")
MP3
Áno
WMA (nie DRM)
Áno
WMA (DRM)
Áno
AAC-LC (nie DRM)
Áno
Linear PCM
Áno
Prehrávanie fotografií
JPEG, PNG
MPEG4
Áno
AVC (H.264/AVC)
Áno
WMV 9
Áno
Hudobné efekty
ClearAudio+, DSEE HX, Ekvalizér (5-pásmový), Priestorový zvuk, Technológia Clear Bass, Technológia Dynamic Normalizer
Prehrávanie zvuku
AAC (nie DRM), AIFF, ALAC, DSD, FLAC, HE-AAC, Lineárna modulácia PCM, mp3, WMA (nie DRM)
Prehrávanie videozáznamov
AVC (H.264/AVC), MPEG4, WMV 9

Softvér

Operačný systém
Platforma Android
Systémové požiadavky
Mac OS® X (ver. 10.6 alebo novšia), Microsoft® Windows 8, Windows Vista® (SP2 alebo novší), Windows® 7 (SP1 alebo novší)
Dotyk. displej
Dotyková obrazovka

Farebné možnosti

black

Funkcie

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Zvuk vo vysokom rozlíšení prináša prémiovú kvalitu

Zažite digitálnu hudbu naplno vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení. Zvuk vo vysokom rozlíšení neskreslene prezentuje hudbu umelca, pričom ju zaznamenáva pri vyššej frekvencii než disk CD a zvyšuje vzorkovaciu frekvenciu aj presnosť bitovej rýchlosti každej vzorky. Vychutnajte si strhujúci zážitok, keď počujete každý nádych a vnímate všetky detaily.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Digitálny zosilňovač S-Master HX: špičková čistota zvuku

Vychutnajte si najlepší zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení vďaka digitálnemu zosilňovaču S-Master HX. Technológia S-Master HX, ktorá využíva zjednodušenú a plne digitálnu trasu signálu, reprodukuje jemné detaily v širokom frekvenčnom rozsahu formátov vo vysokom rozlíšení. Na rozdiel od bežných zosilňovačov zachováva signál v digitálnej podobe až do výstupu pre reproduktor, čím sa odstraňuje skreslenie a dosahuje sa zvuk vo vysokom rozlíšení verný originálnej nahrávke.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Technológia DSEE HX obnovuje hudobné súbory

Prekročte hranice kvality formátu CD. Technológia DSEE HX vyvinutá na základe našej vlastnej technológie DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných súborov takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení. Technológia DSEE HX vytvára vo všetkých skladbách bohatý zvukový zážitok v štúdiovej kvalite obnovením detailov pôvodnej nahrávky stratených pri procese kompresie.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Technológia ClearAudio+ obohatí hudbu

Exkluzívna technológia ClearAudio+ od spoločnosti Sony automaticky upraví nastavenia zvuku a obohatí tak váš zážitok z počúvania. Keďže technológia ClearAudio+ predstavuje spojenie odborných skúseností s technológiami spracovania digitálneho signálu, dokáže optimalizovať zvukové formáty tak, aby vytvorila konzistentne čistý zvuk vysokej kvality pre každý typ hudby, ktorý máte radi.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Technológia Direct Stream Digital (DSD) na prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení 

Vychutnajte si zvuk v štúdiovej kvalite vďaka zvukovému kodeku DSD (Direct Stream Digital) určenému špecificky pre zvuk vo vysokom rozlíšení. Tento 1-bitový formát umožňuje prenášanie údajov v podobe jednotiek a núl pri veľmi vysokej frekvencie s cieľom obnoviť zvukový signál pri vyššom rozlíšení ako v prípade bežných kodekov. Výsledný zvuk je čistejší a ostrejší a v kvalite vysokého rozlíšenia.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Najvyššia kvalita prenosu cez rozhranie Bluetooth®: LDAC

Kodek Bluetooth® LDAC vyvinutý spoločnosťou Sony prináša novú úroveň prenosu hudby. Podporuje až trikrát vyššiu bitovú rýchlosť ako pri bežnom prenose cez rozhranie Bluetooth®. Vzorkovacia frekvencia 96 kHz a efektívnejšie kódovanie vytvárajú bezdrôtový zvuk v kvalite formátu CD. 

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Vysoko transparentný zvuk vďaka samostatným časovacím oscilátorom

Dva samostatné časovacie oscilátory, jeden pre vzorkovacie frekvencie 44,1 kHz, 88,2 kHz a 176,4 kHz (CD/DSD) a druhý pre 48 kHz, 96 kHz a 192 kHz, umožňujú plne synchronizovanú demoduláciu, ktorá vytvára čistý zvuk bez kompromisov bez ohľadu na zdroj digitálneho obsahu.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Komponenty a materiály pre vysokú kvalitu 

Komponenty s nízkou impedanciou, napríklad doska s plošnými spojmi z hrubej medenej fólie (35 µm), kábel z bezkyslíkatej medi (OFC) a vysoko čistá bezolovnatá spájka, prispievajú k čistote zvuku. Vo filtri LC (indukčno-kapacitný) na výstupe pre slúchadlá je zabudovaný rezistor s veľkou cievkou, ktorý znižuje skreslenie a odpor, a rezistory typu MELF a fóliové kondenzátory redukujú šum. Tieto komponenty spolu umožňujú dosiahnuť vyššie rozlíšenie zvuku v prehrávači Walkman® NW-ZX2.

Viacero hudobných formátov

Prehrávač NW-ZX2 podporuje zvukové formáty vo vysokom rozlíšení, ako aj populárne formáty MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC a ALAC.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Technológia CLEAR BASS: dôrazné a výkonné basy

Funkcia CLEAR BASS vytvára dôrazné basy bez skreslenia aj pri vysokej hlasitosti.  

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

VPT: hlboký a verný zvuk

Technológia VPT (Virtual Phones™ Technology) obnovuje realistický zvukový priestor pomocou slúchadiel. Vyberte si z možností Studio (Štúdio), Club (Klub), Concert Hall (Koncertná sála) alebo Matrix. 

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Displej TRILUMINOS pre mobilné zariadenia: živé realistické zobrazenie

Čarovné snímky s reprodukciou detailných, sýtych a prirodzených farieb. Je to možné vďaka displeju TRILUMINOS® pre mobilné zariadenia, ktorý rozširuje naše skúsenosti získané pri televízoroch BRAVIA® a optimalizuje ich pre mobilné zariadenia, pričom kombinuje zobrazenie v živých farbách s výhodami nízkej spotreby energie.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Panel OptiContrast zobrazuje sýtu čiernu farbu

Panel OptiContrast, ktorý bol tiež pôvodne vyvinutý pre televízory BRAVIA®, vytvára ostrejší obraz s vyšším kontrastom. Sýtejšie čierne a jasnejšie biele odtiene spolu vytvárajú výrazne hlbší a realistickejší obraz. Potláča odraz a reprodukuje čistý obraz aj v svetlých miestnostiach a v exteriéri.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Intuitívne dotykové rozhranie so systémom Android

Prehrávač NW-ZX2 je vybavený systémom Android™ 4.2, vďaka čomu je skutočne inteligentným zariadením. Ťuknutím na obrazovku prevezmite aplikácie z obchodu Google Play™ a môžete hrať hry, pozerať najnovšie populárne videá a baviť sa podľa svojich predstáv.

Obrázok – ZX2 Walkman® série ZX

Okamžité prehrávanie hudby na počúvanie jedným dotykom

Technológia NFC (Near Field Communication) vás oslobodí od pripojenia pomocou káblov a zložitého nastavovania. Stačí sa dotknúť smartfónom alebo iným zariadením s technológiou NFC značky N a spustiť prehrávanie hudby. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Zariadenia môžete spárovať aj manuálne v nastaveniach rozhrania Bluetooth®. *Pozrite si kompatibilné zariadenia

Hľadať kompatibilné zariadenia