ŠPIČKOVÉ

Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení

NW-ZX100 Series
Obrázok – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení

128 GB

NW-ZX100HN

MOC

714,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení
Obrázky – Walkman® so zvukom vo vysokom rozlíšení

Funkcie

Zvuk vo vysokom rozlíšení pre jedinečný hudobný zážitok

Zažite digitálnu hudbu naplno vďaka zvuku vo vysokom rozlíšení. Zvuk vo vysokom rozlíšení neskreslene prezentuje hudbu umelca, pričom ju zaznamenáva pri vyššej frekvencii než disk CD a zvyšuje vzorkovaciu frekvenciu aj presnosť bitovej rýchlosti každej vzorky. Vychutnajte si strhujúci zážitok, keď počujete každý nádych a vnímate všetky detaily.

Slúchadlá s potlačením okolitého hluku zamerajú vašu pozornosť na hudbu

Séria NW-ZX100 zahŕňa exkluzívne slúchadlá s potlačením okolitého hluku, takže sa môžete oddeliť od hluku sveta okolo vás. Vyberte si z celého radu nastavení v závislosti od prostredia a úplne sa ponorte do hudby vďaka potlačeniu okolitého hluku, ktoré vás oddelí od zvukov okolia a zabezpečí hlbší poslucháčsky zážitok.

Špičkové komponenty pre špičkový zvuk

Model NW-ZX100 s vylepšenými obvodmi, optimalizovaný pre špičkovú čistotu a kvalitu zvuku. Vysoká pevnosť rámu spolu s lepšou impedanciou spájky a spodnou dielektrickou doskou prispievajú k vytvoreniu nevídaných zvukových zážitkov.

Technológia Direct Stream Digital (DSD) na prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení

Vychutnajte si zvuk v štúdiovej kvalite vďaka zvukovému kodeku DSD (Direct Stream Digital) určenému špecificky pre zvuk vo vysokom rozlíšení. Tento 1-bitový formát umožňuje prenášanie údajov v podobe jednotiek a núl pri veľmi vysokej frekvencie s cieľom obnoviť zvukový signál pri vyššom rozlíšení ako v prípade bežných kodekov. Výsledný zvuk je čistejší a ostrejší a v kvalite vysokého rozlíšenia.

Digitálny zosilňovač S-Master HX: špičková čistota zvuku

Vychutnajte si najlepší zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení vďaka digitálnemu zosilňovaču S-Master HX. Technológia S-Master HX, ktorá využíva zjednodušenú a plne digitálnu trasu signálu, reprodukuje jemné detaily v širokom frekvenčnom rozsahu formátov vo vysokom rozlíšení. Na rozdiel od bežných zosilňovačov zachováva signál v digitálnej podobe až do výstupu pre reproduktor, čím sa odstraňuje skreslenie a dosahuje sa zvuk vo vysokom rozlíšení verný originálnej nahrávke.

Technológia DSEE HX obnovuje hudobné súbory

Prekročte hranice kvality formátu CD. Technológia DSEE HX vyvinutá na základe našej vlastnej technológie DSEE zvyšuje rozlíšenie komprimovaných súborov takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení. Technológia DSEE HX vytvára vo všetkých skladbách bohatý zvukový zážitok v štúdiovej kvalite obnovením detailov pôvodnej nahrávky stratených pri procese kompresie.

Úložný priestor s možnosťou rozšírenia pre nekonečné zoznamy skladieb

Séria NW-ZX100 má okrem veľkej úložnej kapacity pamäte 128 GB aj zásuvku pre kartu microSD, takže si môžete zobrať na cesty aj väčšiu hudobnú zbierku.

Predĺžená výdrž batérie pre dlhšie počúvanie.

Nikdy nezostanete bez energie, keď ste na cestách. Model NW-ZX100 si zachová energiu až na 70 hodín prehrávania formátu MP3 alebo 45 hodín prehrávania formátu FLAC, takže si nemusíte robiť starosti s hľadaním nabíjačky, keď ste na cestách.

Viacero hudobných formátov

Prehrávač série NW-ZX100 podporuje zvukové formáty vo vysokom rozlíšení, ako aj populárne formáty MP3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC a ALAC.

Technológia NFC jedným dotykom na okamžité pripojenie

Vďaka technológií Near Field Communication (NFC) je komplikované nastavovanie už minulosťou. Stačí sa vybratými zariadeniami s technológiou NFC dotknúť značky N, nadviazať rýchle a bezproblémové spojenie a potom prenášať hudbu cez rozhranie Bluetooth®. Nemáte zariadenie s technológiou NFC? Žiadny problém. Stále sa môžete pripojiť manuálne prostredníctvom technológie Bluetooth® pomocou ponuky nastavení zariadenia.

Najvyššia kvalita prenosu cez rozhranie Bluetooth®: LDAC

Kodek Bluetooth® LDAC vyvinutý spoločnosťou Sony prináša novú úroveň prenosu hudby. Podporuje až trikrát vyššiu bitovú rýchlosť ako pri bežnom prenose cez rozhranie Bluetooth®. Vzorkovacia frekvencia 96 kHz a efektívnejšie kódovanie vytvárajú bezdrôtový zvuk v kvalite formátu CD.

Technické údaje

Walkman® série NW-ZX100 so zvukom vo vysokom rozlíšení je starostlivo navrhnutý a vybavený prémiovými obvodmi, vylepšenou hliníkovou konštrukciou a technológiou potlačenia okolitého hluku, takže sa môžete plne sústrediť len na hudbu.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Kapacita 128 GB s možnosťou rozšírenia

  • Zahŕňa slúchadlá s potlačením okolitého hluku

Veľkosť pamäte
128 GB
Veľkosť obrazovky (palce)
7,6 cm (3")
Rozlíšenie obrazovky
400 x 240 (WQVGA)
VÝDRŽ BATÉRIE – NEPRETRŽITÉ PREHRÁVANIE HUDBY (S HUDOBNOU APLIKÁCIOU)
45 hodín (zvuk vo vysokom rozlíšení), 70 hodín (MP3)
Hmotnosť
145 g
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí