WM1AM2

Pokrok v potešení z čistého posluchu

Ponorte sa do kvalitného zvuku, ktorý je teraz ešte dynamickejší a transparentnejší s bohatším a širším zvukovým poľom. Keď si k tomu prirátate jednoduché preberanie a prenos hudby, získate poslucháčsky zážitok na ešte vyššej úrovni.

PRENOS HUDBY

Prehrávač digitálnych médií WM1AM2 Walkman®

NW-WM1AM2
Záber spredu na prehrávač WM1AM2 Walkman

MOC

1 400,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Preberanie/prenos obsahu cez Wi-Fi

Pozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízka
Pozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízkaPozrite sa na prehrávač WM1AM2 zblízka
Hliníkový rám

Rám z hliníkovej zliatiny poskytuje veľmi pevnú schránku odolnú voči elektrickému šumu a inému rušeniu, čo zabezpečuje stabilný zvuk vysokej kvality.

Verná reprodukcia zvuku

Technológia digitálneho zosilňovača S-Master™ HX jedinečne vyvinutá pre prehrávače Walkman® je kompatibilná s formátom Native DSD a podporuje vyvážený a vysokovýkonný výstup. Znižuje skreslenie a šum v širokom frekvenčnom rozsahu, čím vytvára sýty a plný zvuk, ktorý ďalej vylepšuje nová vysokokvalitná bezolovnatá spájka.Ešte výkonnejšie napájanie

Prehrávač WM1AM2 je vybavený ešte výkonnejším napájaním ako jeho predchodca, a to v analógovom aj digitálnom bloku, čo prevzal od nášho vlajkového digitálneho hudobného prehrávača DMP-Z1.

Záber zblízka na dosku plošných spojov s veľkým pevným kondenzátorom s vysokým obsahom polymérov
Veľký pevný kondenzátor s vysokým obsahom polymérov

Novovyvinutý veľký pevný kondenzátor s vysokým obsahom polymérov pomáha batérii v prípade zosilňovacieho bloku a ponúka veľkú kapacitanciu a nízky odpor. Dokáže okamžite dodať veľké objemy energie a eliminuje náhle poklesy napätia, vďaka čomu vie odosielať presné signály. To prispieva k čistému, výkonnému a presnému basovému zvuku a čistejším vokálom.

Kondenzátor FT CAP3 s vysokým obsahom polymérov

FT CAP3 navrhnutý špeciálne pre Sony a vyladený jej inžiniermi sa používa v prípade všetkých oddeľovacích kondenzátorov v napájaní zvukového bloku. Vychádza z poznatkov získaných pri vývoji domácich zvukových zariadení a pomáha získať kvalitnejší zvuk so širším zvukovým priestorom, väčšou transparentnosťou a plnšími basmi.

Doska plošných spojov s kondenzátorom FT CAP3 s vysokým obsahom polymérov
Frézovaný blok z bezkyslíkatej medi
Frézovaný blok z bezkyslíkatej medi

Frézovaný blok z bezkyslíkovej medi ukrýva digitálny blok, čo zosilňuje digitálne uzemnenie a vylepšuje tienenie zabraňujúce šumu z prvkov v digitálnom bloku, napríklad z aplikačného procesora či pamäťových zariadení. Výsledkom je čistejší zvuk bez šumu.

Doska plošných spojov s kondenzátormi s vysokým obsahom polymérov
Kondenzátory s vysokým obsahom polymérov

V prehrávači WM1AM2 sú použité kondenzátory s vysokým obsahom polymérov, ktoré posilňujú napájanie zosilňovacieho bloku pre nesymetrický vstup a zlepšujú reprodukciu dolného rozsahu, vďaka čomu poskytujú podmanivejší poslucháčsky zážitok.

Doska plošných spojov s fóliovými kondenzátormi
Fóliové kondenzátory

Fóliové kondenzátory vysokej kvality zabezpečujú napätie s lineárnou odozvou v rámci frekvencií, čím znižujú skreslenie a šum.

Doska plošných spojov s vinutými induktormi
Vinuté induktory

Vinuté induktory nahradzujúce bežné vrstvené kondenzátory v rámci napájania digitálneho bloku prispievajú k čistému zvuku. 

Špičkový zvuk si vyžaduje výnimočné súčasti

Aby sme v prehrávači WM1AM2 dosiahli tú najvyššiu kvalitu zvuku, použili sme niekoľko nových súčastí. Rovnako tak sme usilovne pracovali na optimalizácii rozloženia rôznych častí, čo tiež hrá dôležitú úlohu pri získavaní zvuku vysokej kvality. 

Kábel z bezkyslíkovej medi s nízkym odporom
Kábel z bezkyslíkovej medi

Kábel z bezkyslíkovej medi s nízkym odporom zabezpečuje nízke skreslenie a dôsledné oddelenie kanálov.

Kryštálové oscilátory

Dva kompaktné kryštálové oscilátory s nízkym fázovým šumom zaisťujú presnú kmitočtovú stabilitu pri násobkoch vzorkovacej frekvencie 44,1 kHz a 48 kHz. Kryštálová elektróda je vytvorená zrážaním zlatej pary, čo vylepšuje elektrické vlastnosti a zvýrazňuje jednotlivé nástroje. To pomáha redukovať šum a prináša čistejšiu a vernejšiu reprodukciu zvuku.

Doska plošných spojov s kryštálovými oscilátormi
Rezistor pre kvalitný zvuk pred bielym pozadím
Rezistor pre kvalitný zvuk

Rezistor pre kvalitný zvuk upevnený na povrchu zaručuje rovnomerné a efektívne rozloženie výkonu do komponentov okruhu na dosiahnutie jednotnej kvality zvuku.

Doska plošných spojov s pretavenou spájkou s prídavkom zlata
Novovyvinutá pretavená spájka s prídavkom zlata

Toto je prvýkrát, čo spoločnosť Sony použila pretavenú spájku s prídavkom zlata. Tá sa v značnej miere nachádza po celej ploche dosky plošných spojov a výsledný efekt je obrovský – zahŕňa lepšiu lokalizáciu zvuku a širší zvukový priestor.

Kotúč spájky s prídavkom zlata a skvelou zvukovou kvalitou
Vysokokvalitná spájka s prídavkom zlata

Výnimočná vodivosť zlata obmedzuje straty signálu na absolútne minimum. Na pripojenie obvodu prehrávača WM1AM2 k batérii je použitá špičková bezolovnatá spájka s malým množstvom zlata, ktorá zaisťuje čistejší zvuk a vokály.

Obrázok porovnávajúci normálny prekovený otvor s vyplneným prekoveným otvorom
Doska s nízkou dielektrikou a prekovený otvor

Zatiaľ čo doska plošných spojov používa materiály s nízkou dielektrikou, čím dosahuje presný prenos signálu, prekovené otvory sú vyplnené meďou, čo znižuje impedanciu. Výsledkom je široký zvukový priestor s čistým zvukom.
[A] Normálny otvor  [B] Vyplnený otvor

Obrázok dosky plošných spojov so zvukovým blokom zvýrazneným červenou a napájacím/digitálnym blokom zvýrazneným modrou
Optimalizované rozloženie dosiek plošných spojov

Optimalizované rozloženie dosiek plošných spojov s oddeleným zvukovým blokom (zvýraznený červenou farbou) a napájacím/digitálnym blokom (zvýraznený modrou farbou) zamedzuje ovplyvňovaniu kvality zvuku digitálnym rušením.

Pokročilé spracovanie zvuku

Prehrávač WM1AM2 disponuje niekoľkými technológiami spracovania zvuku, ktoré vám umožňujú vychutnať si hudbu naplno bez ohľadu na zdroj.

Vyvážené pripojenie

Walkman® obsahuje vyvážený konektor navrhnutý pre nový vyvážený pripájací kábel s priemerom 4,4 mm. Tento konektor oddeľuje signály ľavého a pravého kanála, čím sa minimalizujú straty pri prenose signálu, ktoré spôsobujú zhoršenie kvality zvuku. 

Logo MQA
MQA™

Walkman je vybavený technológiou MQA, vďaka čomu môžete prehrávať zvukové súbory aj vo formáte MQA.

Špičkový dizajn

Vďaka spojeniu vysokokvalitných materiálov s množstvom príjemných detailov vyzerá prehrávač WM1AM2 rovnako skvele, ako znie.

Záber spredu na prehrávač WM1AM2 Walkman s používateľským rozhraním systému Android™ na displeji
Wi-Fi umožňuje prenášať a preberať ešte viac hudby

Vďaka podpore systému Android™ a kompatibilite s Wi-Fi vám WM1AM2 ponúka ešte viac slobody pri počúvaní hudby. Používajte aplikácie na prenos či prehrávanie hudby v prehrávači Walkman alebo ho pripojte k PC a prevezmite si skladby z hudobnej zbierky.

Záber spredu na prehrávač WM1AM2 Walkman s rozhraním prehrávania hudby na displeji
Veľký 5,0-palcový displej

Responzívny dotykový displej s uhlopriečkou 12,7 cm (5,0 palca) je od svojho predchodcu s uhlopriečkou 10,2 cm (4 palce) nielen väčší, ale tiež ponúka rozlíšenie HD.

Ikona výdrže batérie
Dlhá výdrž batérie

Vychutnajte si svoje obľúbené skladby až so 40 hodinami nepretržitého prehrávania zvuku High-Resolution Audio vo formáte FLAC (96 kHz).

Záber spredu na prehrávač WM1AM2 s ponukou Walkman Home Screen na displeji
Walkman® Home Screen

S ponukou Walkman® Home Screen si môžete upraviť domovskú obrazovku podľa seba.

Spodná strana prehrávača WM1AM2 Walkman s portom USB Type-C®
Port USB Type-C®

Port USB Type-C® kompatibilný s rozhraním USB 3.2 Gen1 ponúka rýchly prenos hudobných súborov a umožňuje jednoduché možnosti pripojenia rozličných zariadení.

Ikona karty SD
Rozšíriteľné úložisko 

Prehrávač WM1AM2 má okrem integrovanej pamäte 128 GB aj zásuvku na karty SD, takže si môžete zobrať na cesty aj tú najväčšiu hudobnú zbierku.

Taký pohlcujúci.
Taký reálny.

Ponorte sa do zvuku prichádzajúceho zo všetkých strán. Cíťte sa ako na koncerte alebo s umelcom v štúdiu. Hudba nikdy nebola taká pohlcujúca ako s technológiou 360 Reality Audio. S prehrávačom WM1AM2 si môžete vychutnať 360 Reality Audio.

Tri misky s rôznymi materiálmi
Myslíme na udržateľnosť

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli nielen štýlové, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Baliaci materiál modelu WM1AM2 neobsahuje plast, čo odráža záväzok spoločnosti Sony znížiť vplyv jej produktov a procesov na životné prostredie.

Zjednodušenie ovládania

Vďaka technológii by podľa nás mal svet byť interaktívnejší, kreatívnejší, zábavnejší a inkluzívnejší. Začlenením inkluzívneho dizajnu zameraného na človeka do našich zvukových produktov prinášame svoj zážitok kando všetkým svojim používateľom, bez ohľadu na vek, schopnosti alebo prostredie.

Obrázok osoby, ktorá počúva hudbu so zatvorenými očami, druhá osoba sa rozcvičuje a tretia je na invalidnom vozíku maľuje

Špecifikácie a funkcie

WM1AM2 je špičkový prehrávač Walkman®, ktorý prináša úžasnú kvalitu zvuku a je kompatibilný s technológiou Wi-Fi, vďaka čomu môžete preberať a prenášať obsah.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Podpora súborov vo formáte Native DSD (Direct Stream Digital)

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Kompatibilita s technológiou Wi-Fi na preberanie a prenos obsahu

  • Kapacita 128 GB a zásuvka na karty SD

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí