Séria NW-A30

Viac hudby, ktorú milujete

Vychutnávajte si nekonečné zoznamy svojich obľúbených skladieb s najnovším prehrávačom Walkman®. Séria NW-A30 so zvukom vo vysokom rozlíšení a výrazným dizajnom vyzerá rovnako dobre ako znie. 

PREHRÁVAČE MP3

A30 Walkman® série A

NW-A30 SERIES

Obrázok – A30 Walkman® série A

redpinkyellowblueblack

16 GB

NW-A35

MOC

220,72 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

16 GB so slúchadlom

NW-A35HN

MOC

314,06 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Logo h.ear

Počúvajte v štýlových farbách

Rad modelov h.ear od Sony v sebe spája zvuk vo vysokom rozlíšení a odvážny, výrazný dizajn. Živý zvuk nikdy nevyzeral tak dobre. 

Vyjadrite sa zvukom

Vďaka štýlovým farbám, kvalitným materiálom a výnimočnému dizajnu je séria NW-A30 naozaj jedinečná. Nájdite si pre seba ten správny produkt.  

Minimalistický dizajn

Séria NW-A30 inšpirovaná jednoduchosťou je krásnym príkladom, keď „menej je viac“. S čistými líniami a jednoduchým tvarom je navrhnutá tak, aby sa stala súčasťou vášho osobného štýlu.

Media Object

Pozrite si video

Kultové farby

Séria NW-A30 je k dispozícii v širokej škále štýlových farieb – každá je starostlivo zvolená na zvýraznenie osobnosti. Ktorá farba je tá vaša?

  • Limetkovo žltá
  • Smaragdová modrá
  • Tmavá čierna
  • Sýta ružová
  • Ohnivá červená
Dotyková obrazovka

Intuitívny dotyk

Vysokokvalitná obrazovka s uhlopriečkou 7,9 cm (3,1 palca) je citlivá na dotyk, takže máte prístup k jednotlivým funkciám jednoduchým ťuknutím na ikonu. Je taká intuitívna, že jej používanie zvládnete úplne jednoducho. 

Počúvajte iba zvuk, na ktorom záleží

Obsahuje aj slúchadlá s potlačením hluku

Ponorte sa hlbšie do zvuku s exkluzívnymi slúchadlami s potlačením hluku, ktoré sú súčasťou série NW-A30. Eliminujte rozptyľovanie a sústreďte sa iba na hudbu.  

Kombinácia špičkového štýlu a špičkového zvuku

Získajte to najlepšie z každej skladby

Najjemnejšie tóny v štúdiovej kvalite so zvukom vo vysokom rozlíšení kvalitnejšom ako na disku CD. Všetky súčasti od signálu až po reproduktor spája vášeň pre hudbu a vyspelé technológie, takže sa budete cítiť ako na koncerte.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
DSEE HX

Prehrávanie súborov vo formáte DSD

Vychutnajte si vysokú kvalitu prehrávania obsahu konvertovaného pomocou kódovania PCM (Pulse Code Modulation) s rovnako prirodzeným zvukom ako v pôvodnom formáte DSD.

S-Master HX

S-Master HX

Digitálny zosilňovač S-Master HX znižuje skreslenie a šum v širokom frekvenčnom rozsahu a vytvára sýty a plný zvuk.

DSD

DSEE HX

Počúvajte to, čo vám doposiaľ chýbalo. Technológia DSEE HX zvyšuje kvalitu hudby na úroveň vysokého rozlíšenia.Najkvalitnejší prenos obsahu cez Bluetooth

Vychutnajte si vysokú kvalitu prenosu hudby pomocou nášho prémiového bezdrôtového kodeku LDAC. Vďaka trojnásobnej bitovej rýchlosti v porovnaní s bežným rozhraním Bluetooth® si môžete vychutnať akúkoľvek hudbu v špičkovej kvalite.

Výdrž batérie

Dlhá výdrž batérie

Vychutnávajte si až 45 hodín času prehrávania s dlhšou výdržou batérie. Trávte menej času nabíjaním a viac času počúvaním hudby, ktorú milujete

Ukladací priestor

Viac zoznamov skladieb

Modely série NW-A30 majú rozšíriteľnú úložnú kapacitu. Stačí vsunúť kartu microSD a vždy budete mať čo počúvať.  

Špecifikácie a funkcie
Vychutnajte si nekonečné zoznamy skladieb svojej obľúbenej hudby s najnovším prehrávačom Walkman®. Séria NW-A30 prináša zvuk vo vysokom rozlíšení a očarujúci dizajn. Vzhľad je tak rovnako dobrý ako zvuk.
  • Kompatibilita so zvukom vo vysokom rozlíšení

  • Technológia DSEE HX na zvýšenie rozlíšenia obnovuje kvalitu komprimovaných súborov

  • Digitálny zosilňovač S-Master HX pre čistú kvalitu zvuku

  • Jednoduché pripojenie pomocou technológií Bluetooth® a NFC jedným dotykom

  • Zahŕňa slúchadlá s potlačením hluku

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí