Prevzatý obsah vo vysokom rozlíšení

Počúvajte hudbu tak, ako si ju umelec predstavoval. Hudobné služby uvedené nižšie umožňujú jednoduché zakúpenie a počúvanie súborov so zvukom vo vysokom rozlíšení.

Hudba tak, ako ste ju ešte nepočuli

Tak ako vysoké rozlíšenie obrazu zmenilo váš spôsob pozerania, zvuk s vysokým rozlíšením zmení váš zážitok z počúvania obľúbených skladieb.

zostava s vysokým rozlíšením
Kúpte. Prevezmite. Počúvajte.

Počúvanie hudby vo vysokom rozlíšení je jednoduchý a priamočiary proces.

Vyberte si súbor vo vysokom rozlíšení z rozsiahlych knižníc spoločností ponúkajúcich hudobné služby. Po zakúpení si prevezmite súbor do počítača a prehrávajte si ho na mobilnom zariadení alebo domácom systéme s podporou zvuku vo vysokom rozlíšení.

Kúpte si súbory od týchto populárnych hudobných služieb:

Niektoré tituly nemusia byť dostupné vo vašej krajine.

Berlínska filharmónia

Už viac ako 100 rokov zaznamenáva Berlínska filharmónia hudobné nahrávky pre potešenie hudobných nadšencov po celom svete. Vytvorili sme vlastnú značku a začíname novú kapitolu v histórii orchestrálnej hudby. Zámerom našich vydaných diel je poskytnúť komplexný hudobný zážitok zodpovedajúci najvyšším technickým a vydavateľským normám a predstaviť nami vydávanú hudbu z rôznych perspektív. Naša webová lokalita ponúka súbory na prevzatie v 24-bitovom formáte až do 192 kHz, so stereofónnym aj priestorovým zvukom. Používateľ si môže vybrať súbory vo formáte WAV a FLAC.

Bleep

Služba Bleep vyberá hudbu zo všetkých oblastí, aby vám priniesla vlastný pohľad na to, čo považujeme za najlepšiu hudbu, v najvyššej možnej kvalite vo všetkých žánroch vrátane stále sa rozširujúcej zbierky súborov v 24-bitovom formáte.

Cybele

Inovatívna značka klasickej a modernej hudby Cybele ponúka nahrávky nielen na fyzických dátových nosičoch, ale aj ako súbory na prevzatie vo vysokom rozlíšení v bezstratovom formáte FLAC alebo čistom formáte DSD.

Gimell

Prevezmite si a počúvajte klasické vokálne harmónie súboru Tallis Scholars, ktoré nahralo štúdio Gimell, s čistým a jasným zvukom vo vysokom rozlíšení.

hd-klassik

Objavte všestranný svet klasických značiek pre audiofilov a vychutnajte si zvuk nadčasovej hudby vo vysokom rozlíšení súborov vo formáte FLAC a DSD, na zlatých jednotkách USB Flash, diskoch SACD, CD a pod.

Linn Records

Štúdio Linn Records ako prvé ponúklo na prevzatie súbory formátu Studio Master bez digitálnej správy práv DRM. Snaha produkovať hudbu presne tak, ako mala znieť, vyniesla štúdio Linn Records na pozíciu značky roka 2010 v rebríčku Gramophone Awards.

Naim Label

Vďaka záujmu o najlepšie hudobné talenty a špičkovú kvalitu zvuku si môžete vychutnať hudbu mnohých umelcov značky Naim vo vysokom rozlíšení 24 bitov/192 kHz vo formátoch WAV, FLAC alebo ALAC.

7digital

Vyberte si z jednej z najväčších zbierok kvalitných skladieb na svete. Po zakúpení sú skladby uložené v cloudovom úložisku a sú dostupné cez internetový prehliadač alebo mobilné aplikácie.

Digitálny zvuk v dokonalosti

Zvuk vo vysokom rozlíšení znie presne podľa predstáv umelca

Produkty s vysokým rozlíšením zvuku

Či už hľadáte praktický prehrávač na cestu alebo výkonný domáci systém, zvukové zariadenia s vysokým rozlíšením od spoločnosti Sony vám predstavia hudbu presne podľa predstáv umelca.