Preskočiť na obsah
Všetka elektronika

Vodotesné kamerové zariadenia

S našimi najlepšími vodotesnými fotoaparátmi stačí namieriť a môžete snímať jedinečné fotografie a videá. Od kompaktných kamkordérov po štíhle tablety - určite nájdete model, ktorý zodpovedá vášmu štýlu.

Ponorte sa do akcie.

Na vlnách aj na webe môžete surfovať bez strachu z vody. Naše vodotesné fotoaparáty, kamkordéry a vybraté inteligentné zariadenia spájajú výkonné objektívy ZEISS, snímače Exmor® a vysokorýchlostné procesory s odolným dizajnom a vysokým pohodlím.

Muž na kajaku s vodotesným fotoaparátom od spoločnosti Sony
Vodotesný digitálny fotoaparát od spoločnosti Sony pod vodou

Pripravení snímať život

S našimi najlepšími vodotesnými fotoaparátmi môžete snímať kdekoľvek a kedykoľvek, takže nikdy nezmeškáte ani sekundu akcie. V náhlom lejaku alebo pri výlete na surfe - budete vždy pripravení, ak máte v ruke jeden z našich vodotesných fotoaparátov.

Začnite svoje dobrodružstvo s kamkordérom Action Cam

Objavujte svet s kompaktnými a ľahkými kamkordérmi Action Cam určenými pre dobrodružstvo. Vložte ich do vodotesného puzdra, upevnite a snímajte svet z vášho pohľadu. Snímky sú jasné a čisté vďaka zabudovanej stabilizácii SteadyShot a snímačom Exmor®.

Muž v horách s vodotesným kamkordérom Action Cam od spoločnosti Sony
Muž s vodotesným smartfónom od spoločnosti Sony

Poraďte si s prírodnými živlami pomocou smartfónu

Telefonujte a prijímajte hovory kdekoľvek vďaka našim kompaktným vodotesným smartfónom, ktoré dokážu prežiť až 30 minút pod vodou, zvládnu aj ošpliechanie vodou a dažďové kvapky a fungujú aj ako vodotesné digitálne fotoaparáty.

Tablety, ktoré prekročili hranice

Vychutnajte si výkonný tablet s najnovšou vodotesnou technológiou. Tieto tablety slúžia aj ako vodotesné fotoaparáty, ktoré umožňujú snímanie a odosielanie z jedného zdroja. Kvapky vody ani mokré ruky ich nepoškodia a vydržia aj 30 minút pod vodou.

Vodotesný tablet od spoločnosti Sony
Najlepší vodotesný fotoaparát od spoločnosti Sony

Výkon. Odolnosť. Pohodlie.

Náš rad vodotesných modelov dokonale spája formu a funkciu a kombinuje štýlový vzhľad, odolný dizajn a najlepšie technológie - snímače Exmor®, objektívy ZEISS a špičkové zvukové a zobrazovanie technológie, takže môžete snímať vždy a všade s istotou.