Život v pohybe

Zachyťte aj najjemnejšie detaily a ihneď sa o ne podeľte. Od prvého gólu vášho syna až po vašu prvú zdolanú horu – už nikdy si nebudete musieť uprieť pôžitok z výnimočných okamihov.

Snímanie v každom štýle

Pre každého milovníka prírody, dobrodruha, rodiča, režiséra hudobných videoklipov či filmového umelca ponúkame novátorskú videokameru, s ktorou vytvoríte jedinečný záznam podľa svojich predstáv.

Videokamera Handycam® od spoločnosti Sony

Nová rodinná tradícia

Zaznamenajte jedinečné okamihy v rozlíšení 4K alebo vysokom rozlíšení Full HD a okamžite si ich vychutnajte vďaka zabudovanému projektoru. Snímajte videá bez rozmazania, dokonca aj pri pohybe, vďaka optickej stabilizácii Balanced Optical SteadyShot.

Videokamera Action Cam od spoločnosti Sony

Rovnaký výkon. Lepšie videá.

Zbaľte si kamkordér Action Cam a pripravte sa na dobrodružstvo. Jeho kompaktné telo odolné voči striekajúcej vode sa zmestí všade a môžete s ním snímať špičkové videá s redukciou rozmazania a stereofónnym zvukom.

Profesionálna videokamera od spoločnosti Sony

Nájdite v sebe umelca

Vďaka vymeniteľným objektívom, snímaniu v rozlíšení 4K alebo vysokom rozlíšení Full HD a manuálnemu ovládaniu sú tieto videokamery určené pre zanietených filmárov na cestách.

PRE VLASTNÍKOV