VAIO Inspiration Stream™

Tvorba nápadov bez zaváhania

Technológia VAIO Inspiration Stream™ vdýchne život vašim kreatívnym víziám pomocou širokej škály aplikácií a funkcií umožňujúcich pohodlne snímať, upravovať a zdieľať obsah najrôznejšími spôsobmi.

S chuťou do práce

Bez papiera – bez námahy

Služba VAIO Inspiration Stream™ pomáha profesionálom, študentom a kreatívnym tvorcom pracovať plynulejšie, kvalitnejšie a rýchlejšie. Nasnímajte najnovší nápad, napíšte si poznámky, upravte ho a podeľte sa oň. A to bez použitia kúsku papiera.

Nástroje pre moderných profesionálov

Nech sú nároky na vašom pracovisku akékoľvek, súbor aplikácií VAIO Inspiration Stream™ zvýši vašu produktivitu a ponechá vám viac času na tvorivosť.

Práca na vyššej úrovni v priamom prenose

Od skenovania a úpravy tlačených dokumentov po vkladanie grafických prvkov do prezentácií – so súborom aplikácií VAIO Inspiration Stream™ ľahšie zvládnete vaše každodenné úlohy.

Vytvorte, upravujte a zdieľajte vlastné nápady

Softvér VAIO Inspiration Suite je kolekciou troch základných aplikácií: VAIO Paper, VAIO Clip a CamScanner. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu môžete vstúpiť do sveta technológie VAIO Inspiration Stream™.

VAIO® Paper
VAIO Paper

Aplikácia VAIO Paper ponúka jednoduché možnosti na zapisovanie poznámok, prevod rukopisu na text, záznam hlasových poznámok a zdieľanie s inými zariadeniami.

VAIO® Clip
VAIO Clip

Vytvorte pútavé prezentácie pomocou aplikácie VAIO Clip – pomocou digitalizačného dotykového pera rýchlo vyberte, skopírujte a vystrihnite obrázky a potom ich vložte do nových dokumentov.

CamScanner
VAIO Scan

Využite viac informácií z prezentácií na tabuli pomocou aplikácie VAIO Scan, ktorá umožňuje rýchlu úpravu a zdieľanie naskenovaných poznámok a dokumentov.

Výkon a mobilita s produktmi spoločnosti Adobe

Vychutnajte si prenosnosť notebooku alebo tabletu: kreativitu máte so sebou

Digitalizačné dotykové pero podporuje citlivosť na tlak v aplikáciách Adobe Illustrator® CC a Adobe® Photoshop® CC. Šírku čiary zmeníte použitím silnejšieho alebo slabšieho tlaku, čím dosiahnete presnejšie výsledky. Alebo jednoducho píšte prstom.
Predinštalovaná aplikácia Adobe® Photoshop® Elements dokonca umožňuje okamžité organizovanie, úpravu a tvorbu jedinečných fotografií, ktoré môžete vytlačiť alebo zdieľať.

Vyššia kvalita vďaka aplikácii Adobe® Photoshop® CC

Upravujte a zlepšujte fotografie s ľahko použiteľným softvérom a digitalizačným dotykovým perom.

Media Object

Pozrite si video sprievodcu

Vylepšené pomocou aplikácie Adobe Photoshop® CC

Objavte možnosti pokročilého retušovania fotografií a využívajte možnosti aplikácie Photoshop® intuitívnejšie.

Media Object

Pozrite si video sprievodcu

Vylepšené pomocou aplikácie Adobe Illustrator® CC

Využite naplno možnosti pera a kreslite čiary prirodzenejšie než doteraz.

Media Object

Pozrite si video sprievodcu

Zachytenie kreativity

Jednoduché ako priloženie pera k papieru – a ešte lepšie.

Rýchlo zakreslite svoje nápady alebo poznámky pomocou pokročilého digitalizačného pera ponúkajúceho bezkonkurenčnú presnosť a citlivosť. Alebo jednoducho snímajte fotografie pomocou zadného fotoaparátu s rozlíšením 8 Mpx a prezerajte ich na brilantnom displeji s technológiou TRILUMINOS™ pre mobilné zariadenia.