MOC

14,40 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Kábel USB Type-C™ na nabíjanie a prenos údajov
Obrázky – Kábel USB Type-C™ na nabíjanie a prenos údajov

Funkcie

Kábel na rýchlejšie nabíjanie so širokým priemerom

Káble so širším priemerom od spoločnosti Sony ponúkajú rýchlejšie nabíjanie. Pri kompatibilných zariadeniach podporujú káble USB spoločnosti Sony vstup/výstup až 3 A, takže zariadenie sa s nimi nabije až 6-krát rýchlejšie než s inými káblami.

Prenosová rýchlosť až 480 Mb/s (USB 2.0)

Užite si rýchle prenosy údajov do zariadení s rozhraním USB 2.0 s rýchlosťou až 480 Mb/s.

Je odolný a vydrží veľa

Káble USB od spoločnosti Sony vydržia vďaka širokému priemeru a použitým kvalitným materiálom dvakrát dlhšie ako káble iných značiek. Sú testované, aby odolali viac ako 3 000 ohnutí, ako aj 10 000 pripojení a odpojení. Zaručujú tak bezpečný a spoľahlivý výkon pri nabíjaní aj prenose údajov.

Vhodný na rôzne použitie

Tento kábel USB je vhodný do kancelárie aj domov alebo na cestovanie, keďže je dostupný v príjemnej dĺžke 1,0 m (3,28 stopy). Použiť ho môžete na prenos údajov medzi PC, ako aj na nabíjanie cez rozhranie USB zo sieťových adaptérov cez konektor na stene, prenosných nabíjačiek batérie a nabíjačiek do auta.

Kompatibilný s rozhraním USB Type-C

Môžete ho použiť na nabíjanie a prenos údajov medzi zariadeniami s rozhraním USB Type-C.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Kábel USB spoločnosti Sony spĺňa prísne požiadavky certifikácie USB-IF na bezpečnosť produktu, čím výrazne znižuje riziko požiaru, prehriatia a odpájania v porovnaní s inými káblami USB.

Technické údaje
  • Kábel na rýchle nabíjanie so širokým priemerom

  • Prenosová rýchlosť až 480 Mb/s (USB 2.0)

  • Vďaka vysokej odolnosti vydrží dlho

  • Kompatibilný s rozhraním USB Type-C

  • Dlhý kábel na rôzne použitie, 1,0 m (približne 3,28 stopy)

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí