MOC

21,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Špičkový nabíjací kábel s koncovkami USB-A a Micro USB
Obrázky – Špičkový nabíjací kábel s koncovkami USB-A a Micro USB

Funkcie

Špičkový dizajn a kvalita

Kábel CP-ABP150 sa vďaka konštrukcii z nylonového kompozitu vyznačuje výnimočnou životnosťou, pružnosťou a odolnosťou voči poškodeniu. Ponúka štýlový dizajn, ktorý je v ponuke v troch elegantných farbách – zlatej, sivej a ružovej.

Kábel so širokým priemerom na 5-krát rýchlejšie nabíjanie

Káble so širším priemerom od spoločnosti Sony ponúkajú rýchlejšie nabíjanie. Pri použití s kompatibilnými zariadeniami podporujú káble USB od spoločnosti Sony vstup/výstup až 2,4 A a vďaka tomu umožňujú až päťkrát rýchlejšie nabíjanie ako káble podporujúce nabíjací prúd 0,5 A (špecifikácia USB 2.0). 

Je odolný a vydrží veľa

Kábel CP-ABP150 vydrží vďaka širokému priemeru a použitým kvalitným materiálom trikrát dlhšie ako bežné káble USB. Je testovaný, aby odolal viac ako 10 000 ohnutiam, ako aj 10 000 pripojeniam a odpojeniam, čo zaručuje jeho bezpečný a spoľahlivý výkon pri nabíjaní aj prenose údajov.

Ideálny kdekoľvek a kedykoľvek

Tento kábel je k dispozícii v dĺžke 1,5 m (5 stôp), vďaka čomu ho využijete v práci, doma aj na cestách. Použiť ho môžete na prenos údajov z PC, ako aj na nabíjanie cez USB z klasických sieťových adaptérov, prenosných nabíjačiek batérií a nabíjačiek do auta.

Vysokorýchlostný prenos údajov 

Vychutnajte si rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s.

Kompatibilný s rozhraniami USB typu A a Micro USB

Nabíjajte a prenášajte údaje z portov USB typu A do širokej škály zariadení Micro USB.

Navrhnutý na bezpečnejšie nabíjanie

Káble USB od spoločnosti Sony spĺňajú požiadavky certifikácie USB-IF (USB 2.0) na vyššiu bezpečnosť, čím výrazne znižujú riziko požiaru, prehriatia a odpájania v porovnaní s inými káblami USB.

Technické údaje
Pripojte zariadenia Micro USB k štandardnému portu USB typu A pomocou tohto špičkového adaptérového kábla, ktorý podporuje vysokorýchlostný prenos údajov a rýchle nabíjanie.
  • Kábel so širokým priemerom a výstupným prúdom 3,0 A na rýchlejšie nabíjanie

  • Špičkový dizajn v zlatom, sivom a ružovom prevedení prispôsobenom vášmu štýlu

  • Konštrukcia z nylonového kompozitu zaisťujúca bezpečný a spoľahlivý výkon

  • Nabíjajte a prenášajte údaje medzi zariadeniami s portmi USB typu A a Micro USB.

  • Dĺžka 1,5 m (približne 4,92 stopy) na rôzne použitie

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí