Preskočiť na obsah

Energia na cesty

Už sa viac nemusíte obávať, že nebudete mať dostatok energie. Nech ste kdekoľvek a nech sa stane čokoľvek, prenosné nabíjačky od spoločnosti Sony sú vždy pripravené na cesty.

Objavte funkcie nabíjačiek a energetických batérií

Využite rýchle nabíjanie s vysokým výstupným prúdom najmenej 1,5 A. Indikátory LED sú na všetkých modeloch a niektoré z nich majú 4 úrovne, takže jedným pohľadom zistíte zostávajúci priebeh nabíjania. Vďaka vysokému výstupnému výkonu umožňujú vybraté modely nabíjanie viacerých zariadení USB naraz alebo súčasné nabíjanie prenosnej nabíjačky a zariadenia pomocou funkcie viacnásobného nabíjania.

Dva konektory USB a svetelný indikátor

Nabíjajte smartfón a tablet súčasne

1 000x nabíjateľná

Naše prenosné nabíjačky sú vybavené technológiou Hybrid GEL, ktorá je zárukou bezpečnosti na cestách. Táto mimoriadne odolná nabíjačka si aj po roku uchová 80 % energie a v rámci životného cyklu zvládne až 1 000 nabití.

Lítiovo-polymérové batérie Sony s vysokou výdržou

Naše prenosné nabíjačky obsahujú batérie s technológiou Hybrid Gel

Lítiovo-polymérové batérie

Bezpečnostné funkcie

Spoľahlivé bezpečnostné funkcie chránia vaše produkty naozaj dôsledne.

Ikona časovača

Bezpečnostný časovač

Po plnom nabití smartfónu alebo iného zariadenia bezpečnostný časovač ukončí nabíjanie, aby nedošlo k prehriatiu.

Ikona teplomera

Systém monitorovania teploty

Prívod elektrického prúdu sa zastaví, keď teplota batérie presiahne maximálnu úroveň. Tým sa chráni prenosná nabíjačka aj zariadenie.

Nabíjajte v pestrých farbách

Pri výbere farby batérie môžete mať rovnaké nároky ako pri výbere farby smartfónu, pretože smartfón aj batériu máte vždy so sebou. Naše nabíjačky sú tak štíhle a kompaktné, že sa zmestia do tašky, takže ich môžete bez váhania vziať všade, kam potrebujete. Vyberte si zo širokej škály farieb a dizajnov podľa svojho životného štýlu.

Nájdite si to, čo je pre vás najlepšie

Kompatibilná s väčšinou smartfónov a tabletov vrátane modelu Xperia™. Slúži aj na nabíjanie zariadení Cyber-shot™, Handycam® a Walkman®, vždy a všade podľa vašich potrieb. Vyberte si model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Absolútna sloboda

Je ideálna na dlhé cesty, nabité pracovné cesty a výlety, pričom jej vysoká kapacita umožňuje až 6 plných nabití smartfónu.

Príval energie

Môžete si ju vziať na hudobný festival aj na pracovnú cestu a nabíjať zariadenia aj v teréne. Využite až 4 plné nabitia smartfónu.