Získajte zo svojho TV maximum
Zrkadlenie obrazovky

Jednoducho premietajte obsah malej obrazovky smartfónu, napríklad fotografie a videá, na veľkú obrazovku televízora BRAVIA. Vďaka technológii Chromecast built-in dokáže televízor BRAVIA preniesť fotografie, videá, hudbu a iný obsah zo smartfónu na svoju obrazovku.

Stačí pripojiť smartfón a televízor BRAVIA k rovnakej sieti Wi-Fi a ťuknúť na ikonu prenosu, ktorá sa zobrazí na smartfóne.

* Aplikácia smartfónu musí podporovať technológiu Chromecast built-in.
* V prípade aplikácie "Fotky Google" možno prenášať obsah aj z iPhonu. (Platné k aprílu 2021).

Možnosti využitia iPhonu s podporou Apple AirPlay 2

Zobrazovanie fotografií z iPhonu na televízore BRAVIA

Užite si s rodinou a priateľmi prezeranie fotografií z iPhonu, iPadu alebo MacBooku na televízore BRAVIA. Stačí pripojiť televízor BRAVIA a zariadenie k rovnakej sieti Wi-Fi a ťuknúť na ikonu AirPlay, ktorá sa zobrazí na obrazovke.Užite si s rodinou a priateľmi prezeranie fotografií z iPhonu, iPadu alebo MacBooku na televízore BRAVIA. Stačí pripojiť televízor BRAVIA a zariadenie k rovnakej sieti Wi-Fi a ťuknúť na ikonu AirPlay, ktorá sa zobrazí na obrazovke.


Komunikácia so Siri

Televízor BRAVIA môžete napríklad zapnúť a vypnúť vyslovením príkazu "Hey Siri, Turn on your BRAVIA" iPhonu. Takisto môžete pomocou televízora BRAVIA prehrať hudbu z iPhonu vyslovením príkazu "Hey Siri, play Apple Music songs on your" TV ".

* Prejdite na nastavenia televízora Bravia, položky Apple AirPlay a HomeKit → Nastavenia HomeKit a pomocou pokynov na obrazovke vykonajte počiatočné nastavenia.
* Televízor BRAVIA a iPhone musia byť pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi.