Objavte maximálne autentický svet

Priblížte sa realite s technológiou OLED od spoločnosti Sony

S viac ako 8 miliónmi samostatne ovládaných pixlov OLED vyžarujúcich vlastné svetlo uvidíte skutočnú čiernu, výnimočný kontrast a realistickú farbu. Je to neopakovateľný zážitok.

Úplná čierna, špičkový pohľad 

Naše pixely OLED pracujú samostatne, dokážu sa úplne vypnúť a vytvoriť absolútnu čiernu. Takáto úroveň kontrastu odhaľuje detaily, hĺbku, textúry a farby ohromujúco skutočného zobrazenia. 

Obrazovka OLED od spoločnosti Sony
OLED
Bežná obrazovka
KONVENČNÉ

Vďaka skutočnej čiernej uvidíte žiarivejšie farby

Farby vidíme inak v závislosti od toho, čo je okolo nich. Skutočne žiarivé sú ale iba vtedy, keď sú obklopené skutočnou čiernou. 

Milióny samostatne ovládaných diód OLED

Obrazovka obsahuje milióny pixlov OLED vyžarujúcich vlastné svetlo, ktoré sa dokážu aktivovať samostatne, a tak vytvoriť realistický obraz. Keďže sa každý pixel rozsvecuje samostatne, uvidíte v každej scéne presnejšie detaily, farby a tiene.

Televízor OLED s horskou scenériou na obrazovke

Spoľahlivosť televízorov OLED od spoločnosti Sony

Naše televízory OLED sú navrhnuté tak, aby predchádzali vypáleniu obrazu. Jedinečné procesory od spoločnosti Sony rozpoznajú, či sa na obrazovke neobjavil statický obraz, a posunú pixely, čím zabránia vypáleniu alebo zachovaniu stopy po obraze.

Žiadne rozmazanie, len výnimočne jasné scény

Dokonca ani v scénach s rýchlym pohybom sa nič nerozmaže. Všetko uvidíte dokonale jasné. Každý pixel sa dokáže rozžiariť za okamih, aj keď bol vypnutý. 

Bežná obrazovka s rozmazaným obrazom
Obrazy bez rozmazania
OLED
Konvenčné
  • OLED
  • Konvenčné

Špičkové zobrazenie z každého uhla

Z každého uhla uvidíte jasné a čisté farby. Obrazovku si vychutná aj celá rodina naraz, pretože každému sa bude akcia zobrazovať na špičkovej úrovni.