XD83

Vidieť znamená uveriť

Objavte kvalitu obrazu v rozlíšení 4K HDR od spoločnosti Sony a zažite vzrušujúcu čistotu, farby a kontrast vo všetkom, čo pozeráte. To všetko na nádherne tenkom, elegantnom televízore.

VŠETKY TELEVÍZORY

XD83 | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Smart TV (Android TV)

XD8305 Series
Obrázok – Televízor XD83 4K HDR so systémom Android TV

108 cm (43”)

KD-43XD8305

MOC

999,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

123 cm (49'')

KD-49XD8305

MOC

1 199,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
BENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

2modely

Najlepšie funkcie
Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

V záujme dosiahnutia jedinečnej kvality obrazu sa v tomto televízore spája jedinečná čistota rozlíšenia 4K a jas, farby a detailnosť vysokého dynamického rozsahu (HDR). Oblasti tmavých tieňov a jasného osvetlenia, ktoré boli predtým skryté, sa teraz zobrazia zreteľne a detailne.

Technológia 4K X-Reality PRO
Čistota rozlíšenia 4K

Zábery sú ostrejšie a dokonalejšie vďaka technológii na spracovanie obrazu 4K X-Reality PRO™, ktorá zdokonaľuje a vylepšuje každý pixel a vytvára pozoruhodnú čistotu obrazu.

Displej TRILUMINOS
Farby v rozlíšení 4K

Vďaka obrazovke TRILUMINOS™, ktorá rozširuje rozsah farieb, ktoré vidíte na obrazovke, si môžete vychutnať bohaté a živé farby ako v samotnej prírode.

Presne do vášho priestoru

Televízor od spoločnosti Sony má jedinečný dizajn, ktorého pôsobivé obrysy nerušia žiadne káble. Káble sú vďaka praktickému uloženiu maximálne skryté.

Naše televízory Android 4K TV na rok 2016 odporúča Netflix

Netflix vytvoril spôsob, ako nájsť TV s lepším výkonom, ľahkým prístupom k aplikáciám a s funkciami, vďaka ktorým je TV inteligentnejší. S televízorom Netflix Recommended TV, ktorý má samostatné tlačidlo a hlasové ovládanie, si vychutnáte obľúbené relácie a filmy.

Televízor odporúčaný službou Netflix
Inštruktážne videá
Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie

Televízor s rozlíšením 4K HDR a systémom Android, procesorom 4K X-Reality PRO, technológiou TRILUMINOS a vysokým dynamickým rozsahom.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 108 cm (43”), 123 cm (49'')

  • 4K HDR

  • Technológia 4K X-Reality PRO

  • Displej TRILUMINOS

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk