X9500B

Dokonalý obraz v rozlíšení 4K

Veľký, výrazný a nádherný - vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu televízorov BRAVIA® s jedinečnými detailmi rozlíšenia 4K.

215 cm (85'')

KD-85X9505B

Cena nie je dostupná

BENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

Informačný list výrobku

Spotreba energie (pohotovostný režim)
0,30 W
Rozlíšenie displeja (V x Š, v pixeloch)
4K UltraHD (3 840 x 2 160)
Prevziať označenie a informačný list výrobku

Štvornásobok detailov vysokého rozlíšenia Full HD

Jedinečne realistické spracovanie rozlíšenia 4K od spoločnosti Sony

Vstúpte do novej vzrušujúcej éry sledovania obrazu. Obraz v rozlíšení 4K obsahuje viac ako 8 miliónov samostatných pixelov. Je to štvornásobne viac detailov ako vo vysokom rozlíšení Full HD. Pokročilé spracovanie zabezpečí zobrazenie každého jednotlivého pixela v dokonalej kvalite.

Pixelovaná fotografia dievčaťa, ktoré pije kávu, s detailom na jej oko
Pixelovaná fotografia dievčaťa, ktoré pije kávu, s detailom na jej oko

Zabudnite, že sledujete televízor

Sedíte bližšie, vidíte viac a nič vám neujde

Rozlíšenie 4K ponúka štyrikrát viac detailov ako Full HD a má neuveriteľne prirodzený obraz bez rozoznateľných bodov. Môžete si sadnúť bližšie k obrazovke, ktorá pokryje celé vaše zorné pole, a úplne sa ponoriť do filmového príbehu.

 • Zobrazenie 4K
 • Zobrazenie HD

Svet rozlíšenia 4K priamo pred vašimi očami

Nemusíte čakať, kým sa dostanete k rozlíšeniu 4K — už je tu.

Ponorte sa do filmov v rozlíšení 4K, vychutnajte si nádherné fotografie v rozlíšení 4K a presne zachyťte svoje spomienky so zariadením s nahrávaním vo formáte 4K. Nové série televízorov 4K BRAVIA® sú kompatibilné aj s budúcimi štandardmi tohto rozlíšenia.

Fotografie v rozlíšení 4K

Prezentujte a zdieľajte svoje fotografické schopnosti na pôsobivých fotografiách v rozlíšení 4K.

4K

Prejavte sa ako profesionálny kameraman a snímajte zážitky so zariadením s nahrávaním vo formáte 4K.

logo 1

Poradí si s budúcim formátom rozlíšenia 4K

Tento televízor podporuje kodek HEVC, budúcu normu pre distribúciu obrazu v rozlíšení 4K, takže ste pripravení aj na budúce zmeny technológie.

logo 2

Plynulejšia akcia v rozlíšení 4K/60p

Nový štandard HDMI umožňuje sledovať šport v detailnom rozlíšení 4K/60p s plynulejším a menej rozmazaným obrazom, ktorý je očarujúco realistický.

logo 3

Zobrazenie fotografií zo smartfónu v rozlíšení 4K

Na tomto televízore je možné zobraziť fotografie a videá zo smartfónu v bohatom rozlíšení 4K vďaka najnovším možnostiam rozhrania MHL 3.0.

Sledujte to. Presne tak, ako to naozaj vidíte.

Trojnásobný dynamický rozsah lepšie zodpovedá vnímaniu ľudského oka.

Tri kľúčové funkcie zaručujú úžasnú kvalitu obrazu a jedinečný zážitok z filmov – technológia X-tended Dynamic Range™ Pro s trojnásobným jasom, displej TRILUMINOS™ s bohatými a živými farbami a technológia X-reality™ Pro so skvelými detailmi.

logo 1

Trojnásobná brilantnosť

Jasnejšie svetlé tóny a tmavšie čierne odtiene - algoritmus podsvietenia vytvára trojnásobný rozsah jasu v porovnaní so štandardným televízorom LED.

logo 2

Každý obsah sa prevedie na kvalitu formátu 4K

Objavte nový svet detailov, či už v rozlíšení 4K, HD alebo v inom rozlíšení - všetko s dokonalejším obrazom vďaka výkonnému procesoru na spracovanie obrazu. Scény sa analyzujú a prepájajú s databázou s cieľom dosiahnuť vyššiu kvalitu farieb a kontrastu a realistické zobrazenie.

logo 3

Farby plné života

Pozrite si scény nabité emóciami v živých odtieňoch červenej a zelenej farby a zobrazte fotografie a videá nasnímané zariadeniami s technológiou TRILUMINOS™ od spoločnosti Sony.

Najlepší jas — zachytí každý odtieň svetla

Jasnejšie svetlé tóny a tmavšie čierne odtiene - algoritmus podsvietenia vytvára trojnásobný rozsah jasu v porovnaní s bežným televízorom LED. Zdokonalené odtiene vytvárajú detailnejší, farebnejší a realistickejší obraz v rozlíšení 4K.

Operná speváčka - nízka kvalita
Bežný televízor LED
Operná speváčka - vysoká kvalita
Televízor BRAVIA® s technológiou X-Tended Dynamic Range Pro

Hlbšia čierna, plynulejší prechod farieb

Variabilný stupňovaný jas podsvietenia

Technológia X-tended Dynamic Range PRO dokáže vďaka minimalizácii únikov svetla a regulácii úrovne podsvietenia po celej ploche obrazovky zachytiť väčší rozsah svetla na obrazovke.

Vždy úchvatné detaily, čokoľvek sledujete

Zažite ohromujúcu kvalitu obrazu od diskov Blu-ray Disc™ a televíznych programov až po videá na internete a klipy zo smartfónu. Unikátne spracovanie obrazu od spoločnosti Sony analyzuje, čistí a zdokonaľuje obraz a vytvára nádherné výsledky s výraznou redukciou šumu v obraze a vernou kvalitou vo vysokom rozlíšení Full HD.

 • Televízor a reproduktorový panel na bielom stole na pozadí s dvorom.Filmy vo formáte Blu-ray
 • Zobrazenie detailnej grafiky na scéne z videohryHry
 • Výber videí z lokality YouTube™ na televíznej obrazovkeInternetové video
 • Pár prezerajúci si fotoalbum na gaučiFotografie

Farby plné života

Technológia BRAVIA® vytvára farby, o akých ste snívali. Dodáva čaro každej scéne vďaka sýtym odtieňom červenej a zelenej farby. Jedinečný obraz majú aj fotografie a videá nasnímané fotoaparátmi a kamkordérmi od Sony s technológiou TRILUMINOS™ Color.

Ruže vo vysokej kvalite
DISPLEJ TRILUMINOS™
Ruže v nízkej kvalite
TRADIČNÝ DISPLEJ
Ceruzky – vysoká kvalita

Displej TRILUMINOS™

Širší farebný priestor je ako mať viac farebných ceruziek na kreslenie.

Ceruzky – nízka kvalita

Konvenčné biele diódy LED

Užší priestor je ako mať menej farebných ceruziek na kreslenie.

logo

Realistický dojem, jedinečné detaily

Pozerajte 3D filmy vo formáte Blu-ray, televízne 3D vysielanie a videá na webe s detailným 3D obrazom – to všetko s prirodzenejšou hĺbkou poľa.

logo

Plynulejší pohyb na obrazovke

Vďaka technológii Motionflow XR sa všetky akčné scény s rýchlym pohybom zobrazia na obrazovke s dokonale plynulým obrazom.

Stvorený na počúvanie

ClearAudio+

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Režim ClearAudio+ doladí zvuk televízora a vytvorí strhujúci zážitok nabitý emóciami, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

S-Force Front Surround

Spracovanie zvukových signálov na vytvorenie pohlcujúceho zážitku z počúvania. Priame viackanálové spracovanie zabezpečuje realisticky čistý a sýty priestorový zvuk v celom rozsahu 360°.

Funkcia Clear Phase

Doladenie frekvenčnej charakteristiky reproduktorov televízora na plynulejšiu a vyváženejšiu reprodukciu všetkých frekvencii - vysokých, stredných aj hlbokých.

Funkcia Voice Zoom

Dialógy a hovorené slovo sú čistejšie a zrozumiteľnejšie aj v prípade hlasných alebo rušivých zvukov v pozadí.

Čisté výšky, hlboké basy

Reproduktor Long Duct

Vychutnajte si čistý širokopásmový zvuk vďaka vysokokapacitnému reproduktoru s technológiou Long Duct. Zvukové frekvencie presne rezonujú v predĺženej dutej konštrukcii a vytvárajú čisté a dokonalé basy pri každej zábave.

Obrázok reproduktora Long Duct

Posúvajte. Nájdite. Rýchlo.

Ilustrácia rýchlosti

Rýchle spustenie

Televízor zapnete v okamihu - často rýchlejšie ako za dve sekundy. Za ďalšiu sekundu sa dostanete k internetovému obsahu. Každá akcia a aplikácia sú rýchlejšie než doteraz, takže môžete obsah objavovať a vychutnávať si ho kedykoľvek.

Posúvajte. Nájdite. Rýchlo.

Prepínajte medzi kanálmi, videami, fotografiami alebo obsahom na webe, napríklad na YouTube™ alebo PlayStation Video. Okamžite nájdite obľúbený obsah vďaka rýchlemu spusteniu televízora a aplikácií.

Pozerajte spolu, aj keď ste kilometre od seba

Podeľte sa o okamih so svetom.

Zabavte sa spolu: Užite si dokonalejšiu televíznu zábavu sledovaním tweetov z celého sveta. Stačí si vybrať kľúčové slovo a zobrazia sa komentáre týkajúce sa programu, ktorý sledujete. Televízor nikdy nebol tak sociálnym médiom ako teraz.

Pre všetkých milovníkov futbalu

Viac než len priestorový zvuk zo štadióna.

Vychutnajte si zážitok zo zápasu. Režim živého vysielania futbalu automaticky upraví nastavenia zvuku tak, aby bol ešte bližšie k autentickému zážitku zo štadióna. Nové elegantné rozhranie dokonca zahŕňa aj správy a novinky z rôznych zdrojov.

 • Režim živého vysielania futbalu
 • Zvukové technológie
 • Vzdialený prístup
Zdieľajte a prezerajte fotografie na zakrivenom televízore pomocou smartfónu

Každý moment bude len váš

Odošlite, zdieľajte alebo prevezmite fotografie

Vychutnajte si fotografie zo zariadení Android alebo iOS* na veľkej obrazovke. Prevezmite fotografie z televízora pri zdieľaní medzi priateľmi - pomocou až 10 zariadení.

*Android 2.3 a vyšší

*iOS5 a vyšší

Pozrite sa, čo je v ponuke

Preneste všetok obľúbený obsah online na veľkú obrazovku. Máte tu všetko - od filmov a záznamov televíznych programov až po hudbu a najnovšie videá na lokalite YouTube™.

 • Filmy
 • Albumy
Špecifikácie a funkcie
 • 4K

 • Technológia X-tended Dynamic Range™ PRO

 • Technológia 4K X-Reality™ PRO

 • Displej TRILUMINOS™

 • ClearAudio+

Typ podsvietenia
ÁNO
Pomer strán
16:9
Dynamický kontrastný pomer
Viac ako 1 milión
Displej Triluminos™
ÁNO

Čo sa nachádza v balení

Replikátor portov, Diaľkové ovládanie s dotykovým prvkom (RMF-ED004), Diaľkový ovládač, 3D okuliare (TDG-BT400A 2 kusy), Batérie (R03 x 2), Sieťový napájací kábel, Skrutky, Prevádzkové pokyny, Sprievodca rýchlou inštaláciou/dodatok CUE (GA), Podstavec na stôl (pripojený), *Položky sa môžu meniť podľa krajiny a modelu.

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

 • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

 • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

 • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk