Preskočiť na obsah

X94C/X93C

Pôsobivé rozlíšenie 4K

Je to jedinečné stelesnenie rozlíšenia 4K. Skutočne jedinečný obraz sa spája so sýtym plným zvukom, ktorý je verný pôvodnému zdroju a prináša nové zážitky pre používateľa.

TELEVÍZORY

X94C / X93C | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Smart TV (Android TV)

X9405C / X9305C Series

Obrázok – Televízor X94C / X93C 4K Ultra HD so systémom Android TV

Ceny od:

MOC

2 498,40 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 3 modely a ceny

Skryť 3 modely a ceny

139 cm (55")

KD-55X9305C

MOC

2 498,40 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65X9305C

MOC

3 499,20 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

189 cm (75”)

KD-75X9405C

MOC

9 140,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
BENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

3modely

Obraz

4K Processor X1 – jeden čip všetko zmení

Vyššia čistota, sýtejšie farby a lepší kontrast – 4K Processor X1™

Výkonná jednotka 4K Processor X1 zvyšuje kvalitu detailov vo všetkom, čo sledujete. Každý zdroj - od televízneho vysielania, cez disky Blu-ray Disc™ a DVD až po 4K internetové videá – sa analyzuje a zdokonaľuje na najvyššiu kvalitu 4K. Vychutnajte si obraz v rozlíšení 4K so strhujúcou čistotou, farbami a kontrastom.

Technológia X-tended Dynamic Range

Technológia X-tended Dynamic Range

Vďaka presnému ovládaniu výstupu podsvietenia na obrazovke vytvára technológia X-tended Dynamic Range hlboké tmavé a vysoké jasné odtiene, ako aj všetky detailné úrovne medzi tým.

Displej TRILUMINOS

Displej TRILUMINOS

Displej TRILUMINOS, jedinečný pre spoločnosť Sony, obohatí váš zážitok zo sledovania vďaka širokej palete farieb a prirodzeným odtieňom.

Technológia 4K X-Reality PRO

Technológia 4K X-Reality PRO

Na základe desaťročí výskumov v oblasti spracovania a produkcie videa prispôsobuje a zdokonaľuje technológia 4K X Reality PRO každú snímku videa pomocou realistickej hĺbky a najjemnejších detailov.

Zvýšte kvalitu každého obrazu až po formát 4K

Nech pozeráte čokoľvek, pozerajte v našom realistickom rozlíšení 4K

Kvalita každého pixela z ľubovoľného zdroja sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Vo všetkom, čo pozeráte, sa scény analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, aby sa dosiahli čo najvernejšie detaily.

Technológia 4K X-Reality PRO
Bežný televízor
Technológia 4K X-Reality PRO
Televízor s jednotkou 4K Processor X1

Vysoké rozlíšenie (Full HD)

Konvenčné

X1

4K Processor X1 – zdokonalenie presnosti detailov

Jednotka 4K Processor X1 vytvára realistické detaily pomocou nových algoritmov, ako sú Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tieto pokročilé technológie spolu vytvárajú prirodzený vzhľad a kvalitnejší obraz s nízkym šumom pri pôvodnom aj zvýšenom rozlíšení.

Každá farba dýcha životom

Široká škála pôsobivo prirodzených farieb

Televízor BRAVIA® prináša ešte realistickejšie farby – sú ďalej zdokonalené pomocou výkonnej jednotky 4K Processor X1 a technológie presného mapovania farieb. Plne si vychutnajte atmosféru každej scény vďaka sýtym živým odtieňom červenej, zelenej a modrej. K dispozícii máte vôbec najširšiu škálu farieb na jedinečnom displeji TRILUMINOS len na výrobkoch od spoločnosti Sony.

S technológiou TRILUMINOS
Bez technológie TRILUMINOS

4K Processor X1 – presné mapovanie farieb

Presné mapovanie farieb vykonávané jednotkou 4K Processor X1 je efektívnejšie ako ich bežné zdokonalenie a optimalizuje farby jednotlivo v reálnom čase. Zabezpečuje maximálny výkon displeja a reguluje zastúpenie každej farby tak, aby sa dosiahli sýte a prirodzené odtiene.

 • X1
 • Normal (Normálne)

Jedinečné podsvietenie

Svetlejšie jasné tóny a sýtejšie a hlbšie odtiene čiernej

Tento unikátny algoritmus podsvietenia, ktorý prináša nová procesorová jednotka 4K Processor X1 od spoločnosti Sony, verne reprodukuje oveľa širší rozsah svetlých odtieňov ako konvenčné televízory LED.

Zdokonalenie dynamického kontrastu
Bežný televízor
Zdokonalenie dynamického kontrastu
Televízor s jednotkou 4K Processor X1

Zdokonalenie dynamického kontrastu – 4K Processor X1™

Zdokonalenie dynamického kontrastu jednotkou 4K Processor X1 zabezpečuje plynulú optimalizáciu jasu v jednotlivých snímkach. Upravuje jeho úroveň podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Kompatibilita s vysokým dynamickým rozsahom (HDR)

Tento televízor je kompatibilný s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) a vďaka technológii X-tended Dynamic Range a displeju TRILUMINOS vytvára oveľa vyšší kontrast, lepšie detaily a jedinečné farby.

Vysoký dynamický rozsah
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Vysoký dynamický rozsah
KONVENČNÉ

Všetko v rozlíšení 4K, z akéhokoľvek zdroja

Teraz môžete objavovať svet skutočnej zábavy v rozlíšení 4K aj doma. Kompatibilita s najnovšími normami rozlíšenia 4K vrátane formátov VP9 a HDMI pre 50p/60p umožňuje vychutnať si všetok obľúbený obsah.

Zvuk

Prvý televízor na svete so zvukom vo vysokom rozlíšení

Hudba podľa predstáv umelca

V nahrávacích štúdiách a pri živých koncertoch sa nahrávky zaznamenajú vo vyššej kvalite než na disku CD. So zvukom vo vysokom rozlíšení si môžete vychutnať sýty zvuk, akoby interpreti hrali priamo pred vami. Vychutnajte si novú kvalitu hudby vďaka televízoru so zvukom vo vysokom rozlíšení od spoločnosti Sony.

Ako funguje zvuk vo vysokom rozlíšení

Zvuk vo vysokom rozlíšení označuje súbor digitálnych procesov umožňujúcich kódovanie a prehrávanie hudby pomocou vyššej vzorkovacej frekvencie než v prípade diskov CD.

Zvuk vo vysokom rozlíšení
Komprimovaný súbor [mp3]
Zvuk vo vysokom rozlíšení
Súbor so zvukom vo vysokom rozlíšení

Kúzlo plynúceho zvuku

Vychutnajte si najjemnejšie detaily s nebývalou čistotou

Basové a hlbokotónové reproduktory smerujúce dopredu reprodukujú čistý výkonný zvuk v celom rozsahu a vďaka beztlmičovému prevedenie znižujú skreslenie a vytvárajú ostré stredné a vysoké tóny. Pokročilá spevnená membrána zo skleného vlákna (Mica) reprodukuje aj najjemnejšie detaily - ideálna na prehrávanie zdrojov vo vysokom rozlíšení.

Stvorený na počúvanie

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok nabitý emóciami, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

DSEE

Vychutnajte si výraznejšie detaily vo všetkom, čo počúvate. Technológia DSEE HX analyzuje zvukové zdroje a rozširuje vysoké frekvencie a bitovú hĺbku takmer na kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení.

S-Force Front Surround

Zvuková technológia S-Force Front Surround spracováva zvukové signály a vytvára pohlcujúci zážitok z počúvania. Priame viackanálové spracovanie zabezpečuje realisticky čistý sýty priestorový zvuk v celom rozsahu 360°.

Zvuk s technológiou Clear Phase

Technológia Clear Phase dolaďuje frekvenčnú charakteristiku reproduktorov televízora a dosahuje plynulejšiu a vyváženejšiu reprodukciu všetkých frekvencii - vysokých, stredných aj hlbokých.

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Dizajn

Každý účel má svoj dokonalý tvar

Dizajn Wedge je spojením formy a funkčnej krásy

Nové základné krivky televízorov BRAVIA® sú kombináciou estetiky a funkčnej krásy. Malé rozmery šetria priestor, zatiaľ čo zvuk je zdokonalený vďaka väčšej kapacite reproduktorov.

 • Široký
 • Úzke

Široký televízor, úzky povrch.

Šetrite miesto vďaka 2 polohám stojanu

Nastavte stojan pod televízorom s rozlíšením 4K do širokej alebo úzkej polohy v závislosti od šírky povrchu.

Objavte všetky funkcie modelu X94C/X93C

Inštruktážne videá

Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie
Je to jedinečné stelesnenie rozlíšenia 4K. Skutočne jedinečný obraz sa spája so sýtym plným zvukom, ktorý je verný pôvodnému zdroju a prináša nové zážitky pre používateľa.
 • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

 • Rozlíšenie 4K Ultra HD (3 480 x 2 160)

 • Jednotka 4K Processor X1

 • Zvuk vo vysokom rozlíšení

 • Android TV

Pomer strán
16:9
Displej Triluminos™
ÁNO

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

 • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

 • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

 • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria