Preskočiť na obsah

X91C/X90C

Náš vôbec najtenší televízor s rozlíšením 4K

S televízorom, ako je tento, ste sa ešte nikdy nestretli. Výnimočne tenký, sofistikovaný dizajn so strhujúcim obrazom v rozlíšení 4K rozžiari stenu ako vzácne umelecké dielo.

TELEVÍZORY

X91C / X90C | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Smart TV (Android TV)

X9105C / X9005C Series

Obrázok – Televízor X91C / X90C 4K Ultra HD so systémom Android TV

Ceny od:

MOC

2 286,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 3 modely a ceny

Skryť 3 modely a ceny

139 cm (55")

KD-55X9005C

MOC

2 286,90 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65X9005C

MOC

2 998,80 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

189 cm (75”)

KD-75X9105C

Cena nie je dostupná

BENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

3modely

Dizajn

Dokonalá krása, ideál štíhlosti

Mimoriadne tenká krása, ktorá sa vojde kamkoľvek

Nová séria X90C s hrúbkou iba 4,9 mm spája formu a funkčnosť. Vďaka unikátnej povrchovej úprave okrajov od Sony je rám hladkého povrchu displeja na pohľad neviditeľný. Obraz akoby sa vznášal pred vašimi očami, takže si ani neuvedomíte, že je to televízor – vidíte len jedinečný obraz v rozlíšení 4K.

Montáž televízora série X90C na stenu

Umiestnenie televízora série X90C na stenu je jednoduché. Mimoriadne štíhly dizajn tesne prilieha k stene a vďaka nakloniteľnej konzole môžete jednoducho pripojiť káble.

 • Široký
 • Úzke

Široký televízor, úzky povrch.

Šetrite miesto vďaka 2 polohám stojanu

Nastavte stojan pod televízorom s rozlíšením 4K do širokej alebo úzkej polohy v závislosti od šírky povrchu.

Obraz

4K Processor X1 – jeden čip všetko zmení

Vyššia čistota, sýtejšie farby a lepší kontrast – 4K Processor X1™

Výkonná jednotka 4K Processor X1 zvyšuje kvalitu detailov vo všetkom, čo sledujete. Každý zdroj - od televízneho vysielania, cez disky Blu-ray Disc™ a DVD až po 4K internetové videá – sa analyzuje a zdokonaľuje na najvyššiu kvalitu 4K. Vychutnajte si obraz v rozlíšení 4K so strhujúcou čistotou, farbami a kontrastom.

Zdokonalenie dynamického kontrastu

Kontrast

Zdokonalenie dynamického kontrastu zosvetľuje jasné časti obrazovky a čierna farba v tmavých častiach je hlbšia a realistickejšia.

Displej TRILUMINOS

Displej TRILUMINOS

Displej TRILUMINOS, jedinečný pre spoločnosť Sony, obohatí váš zážitok zo sledovania vďaka širokej palete farieb a prirodzeným odtieňom.

Technológia 4K X-Reality PRO

Technológia 4K X-Reality PRO

Na základe desaťročí výskumov v oblasti spracovania a produkcie videa prispôsobuje a zdokonaľuje technológia 4K X Reality PRO každú snímku videa pomocou realistickej hĺbky a najjemnejších detailov.

Zvýšte kvalitu každého obrazu až po formát 4K

Nech pozeráte čokoľvek, pozerajte v našom realistickom rozlíšení 4K

Kvalita každého pixela z ľubovoľného zdroja sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Vo všetkom, čo pozeráte, sa scény analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, aby sa dosiahli čo najvernejšie detaily.

Technológia 4K X-Reality PRO
Bežný televízor
Technológia 4K X-Reality PRO
Televízor s jednotkou 4K Processor X1

Vysoké rozlíšenie (Full HD)

Konvenčné

X1

4K Processor X1 – zdokonalenie presnosti detailov

Jednotka 4K Processor X1 vytvára realistické detaily pomocou nových algoritmov, ako sú Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tieto pokročilé technológie spolu vytvárajú prirodzený vzhľad a kvalitnejší obraz s nízkym šumom pri pôvodnom aj zvýšenom rozlíšení.

Každá farba dýcha životom

Široká škála pôsobivo prirodzených farieb

Televízor BRAVIA® prináša ešte realistickejšie farby – sú ďalej zdokonalené pomocou výkonnej jednotky 4K Processor X1 a technológie presného mapovania farieb. Plne si vychutnajte atmosféru každej scény vďaka sýtym živým odtieňom červenej, zelenej a modrej. K dispozícii máte vôbec najširšiu škálu farieb na jedinečnom displeji TRILUMINOS len na výrobkoch od spoločnosti Sony.

S technológiou TRILUMINOS
Bez technológie TRILUMINOS

4K Processor X1 – presné mapovanie farieb

Presné mapovanie farieb vykonávané jednotkou 4K Processor X1 je efektívnejšie ako ich bežné zdokonalenie a optimalizuje farby jednotlivo v reálnom čase. Zabezpečuje maximálny výkon displeja a reguluje zastúpenie každej farby tak, aby sa dosiahli sýte a prirodzené odtiene.

 • X1
 • Normal (Normálne)

Optimalizácia jasu na jednotlivých snímkach

Zdokonalenie dynamického kontrastu zlepšuje kontrast vo všetkom, čo pozeráte

Procesor X1 4K zabezpečuje plynulú optimalizáciu dynamického rozsahu jasu v jednotlivých snímkach.

Zdokonalenie dynamického kontrastu
Bežný televízor
Zdokonalenie dynamického kontrastu
Televízor s jednotkou 4K Processor X1

Zdokonalenie dynamického kontrastu – 4K Processor X1™

Zdokonalenie dynamického kontrastu jednotkou 4K Processor X1 zabezpečuje plynulú optimalizáciu jasu v jednotlivých snímkach. Upravuje jeho úroveň podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Kompatibilita s vysokým dynamickým rozsahom (HDR)

Tento televízor je kompatibilný s technológiou HDR a vďaka displeju TRILUMINOS zobrazuje oveľa širší rozsah farieb, vyšší kontrast a detailnejší obraz.

Vysoký dynamický rozsah
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Vysoký dynamický rozsah
KONVENČNÉ

Všetko v rozlíšení 4K, z akéhokoľvek zdroja

Teraz môžete objavovať svet skutočnej zábavy v rozlíšení 4K aj doma. Kompatibilita s najnovšími normami rozlíšenia 4K vrátane formátov VP9 a HDMI pre 50p/60p umožňuje vychutnať si všetok obľúbený obsah.

Do televízorov BRAVIA® prichádza systém Android TV™

Inteligentný televízor sa stal ešte inteligentnejším. Obľúbené funkcie smartfónu alebo tabletu si teraz môžete vychutnať vo väčšom formáte a lepšie než kedykoľvek predtým na televízoroch BRAVIA®.

Hlasové vyhľadávanie

Rýchly prístup ku všetkému

Nájdite všetko, čo máte radi, či už z televízneho vysielania alebo na internete, pomocou panela obsahu alebo hlasového vyhľadávania.

Google Cast™

Dokonalé spárovanie 

Odosielajte obľúbený obsah zo smartfónu do televízora pomocou služby Google Cast™ a využívajte telefón ako diaľkové ovládanie.

Aplikácie z lokality Google Play™

Tisícky aplikácií

Vychutnajte si širokú škálu aplikácií z lokality Google Play™ vrátane YouTube™, služby Netflix, hier a ďalšieho obsahu na veľkej obrazovke.

Zvuk

Stvorený na počúvanie

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok nabitý emóciami, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

DSEE

Vychutnajte si výraznejšie detaily vo všetkom, čo počúvate. Technológia DSEE je kombináciou našich zvukových technológií, ktoré spolupracujú, aby vytvorili stabilne čistý a bohatý zvuk.

S-Force Front Surround

Zvuková technológia S-Force Front Surround spracováva zvukové signály a vytvára pohlcujúci zážitok z počúvania. Priame viackanálové spracovanie zabezpečuje realisticky čistý sýty priestorový zvuk v celom rozsahu 360°.

Zvuk s technológiou Clear Phase

Technológia Clear Phase dolaďuje frekvenčnú charakteristiku reproduktorov televízora a dosahuje plynulejšiu a vyváženejšiu reprodukciu všetkých frekvencii - vysokých, stredných aj hlbokých.

Objavte všetky funkcie modelu X91/X90

Inštruktážne videá

Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie
S televízorom, ako je tento, ste sa ešte nikdy nestretli. Výnimočne tenký, sofistikovaný dizajn so strhujúcim obrazom v rozlíšení 4K rozžiari stenu ako vzácne umelecké dielo. 
 • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

 • Rozlíšenie 4K Ultra HD (3 480 x 2 160)

 • Jednotka 4K Processor X1

 • Mimoriadne štíhly odľahčený štýl

 • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

 • Dynamické ovládanie podsvietenia zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas podsvietenia

 • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu podsvietenia

 • Režim vypnutia podsvietenia šetrí energiu tým, že vypne obraz, a to vypnutím displeja na paneli LCD aj vypnutím podsvietenia

Recenzie

Používatelia hovoria