Preskočiť na obsah

X80C

Objavte svet televízorov s rozlíšením 4K

Televízne vysielanie a filmy v rozlíšení štyrikrát detailnejšom ako Full HD. Každá scéna je ostrejšia a realistickejšia vďaka jednotke 4K Processor X1 a systém Android TV prináša nové zážitky.

TELEVÍZORY

X80C | LED | Rozlíšenie 4K Ultra HD | Televízor Smart TV (Android TV)

X8005C Series

Obrázok – Televízor X80C s rozlíšením 4K a systémom Android TV

123 cm (49'')

KD-49X8005C

MOC

1 099,20 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

139 cm (55")

KD-55X8005C

MOC

1 399,20 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

2modely

Obraz

4K Processor X1 – jeden čip všetko zmení

Vyššia čistota, sýtejšie farby a lepší kontrast s jednotkou 4K Processor X1

Jednotka 4K Processor X1 zvyšuje kvalitu detailov vo všetkom, čo sledujete. Každý zdroj - od televízneho vysielania, cez disky Blu-ray Disc™ a DVD až po 4K internetové videá – sa analyzuje a zdokonaľuje na najvyššiu kvalitu 4K. Vychutnajte si obraz v rozlíšení 4K so strhujúcou čistotou, realistickejšími farbami a kontrastom.

Zdokonalenie dynamického kontrastu

Kontrast

Zdokonalenie dynamického kontrastu zosvetľuje jasné časti obrazovky a čierna farba v tmavých častiach je hlbšia a realistickejšia.

Presné mapovanie farieb

Farba

Presné mapovanie farieb samostatne analyzuje jednotlivé scény a pixely tak, aby sa dynamicky dosiahol presný odtieň a tón a vytvorili sa sýte prirodzené farby.

Technológia 4K X-Reality PRO

Technológia 4K X-Reality PRO

Na základe desaťročí výskumov v oblasti spracovania a produkcie videa prispôsobuje a zdokonaľuje technológia 4K X Reality PRO každú snímku videa pomocou realistickej hĺbky a najjemnejších detailov.

Zvýšte kvalitu každého obrazu až po formát 4K

Nech pozeráte čokoľvek, pozerajte v našom realistickom rozlíšení 4K

Kvalita každého pixela z ľubovoľného zdroja sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Vo všetkom, čo pozeráte, sa scény analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, aby sa dosiahli čo najvernejšie detaily.

Technológia 4K X-Reality PRO
KONVENČNÝ TELEVÍZOR
Technológia 4K X-Reality PRO
TELEVÍZOR S JEDNOTKOU 4K PROCESSOR X1

Vysoké rozlíšenie (Full HD)

Konvenčné

X1

4K Processor X1 – zdokonalenie presnosti detailov

Jednotka 4K Processor X1 vytvára realistické detaily pomocou algoritmov, ako sú Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tieto technológie spolu vytvárajú prirodzený vzhľad a kvalitnejší obsah pri pôvodnom aj zvýšenom rozlíšení.

Všetky farby vo vyššej kvalite

Sledujte verné odtiene a prirodzené farby v každej scéne. Presné mapovanie farieb analyzuje každý pixel, aby sa dosiahol dynamický, realistický obraz.

4K Processor X1 – presné mapovanie farieb

Presné mapovanie farieb je efektívnejšie ako ich bežné zdokonalenie a optimalizuje farby jednotlivo v reálnom čase. Zabezpečuje maximálny výkon displeja a vynikajúco reguluje zastúpenie každej farby.

  • X1
  • Normal (Normálne)

Optimalizácia jasu na jednotlivých snímkach

Zdokonalenie dynamického kontrastu zlepšuje kontrast vo všetkom, čo pozeráte

Procesor X1 4K zabezpečuje plynulú optimalizáciu dynamického rozsahu jasu v jednotlivých snímkach.

Zdokonalenie dynamického kontrastu
bežný televízor
Zdokonalenie dynamického kontrastu
televízor s jednotkou 4K Processor X1

Zdokonalenie dynamického kontrastu – 4K Processor X1™

Zdokonalenie dynamického kontrastu jednotkou 4K Processor X1 zabezpečuje plynulú optimalizáciu jasu v jednotlivých snímkach. Upravuje jeho úroveň podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Všetko v rozlíšení 4K, z akéhokoľvek zdroja

Teraz môžete objavovať svet skutočnej zábavy v rozlíšení 4K aj doma. Televízor BRAVIA® zvládne každý zdroj od televízneho vysielania v rozlíšení 4K a filmov na diskoch až po videá online. Kompatibilita s najnovšími normami rozlíšenia 4K vrátane formátov VP9, HDMI pre 50p/60p a HEVC umožňuje zobraziť dostupný obsah ešte dnes.

Prenášajte služby s rozlíšením 4K

HEVC je nová norma na prenos videa v rozlíšení 4K s minimálnou stratou kvality.

Rozlíšenie 4K vhodné pre web

S podporou normy VP9 umožňuje televízor BRAVIA® plynulý prenos z lokalít, ako je YouTube™.

Pripojte sa k rozlíšeniu 4K

Nová norma HDMI umožňuje sledovať detailný obraz vo formáte 50p/60p 4K realistickejšie a vo vyššej kvalite.

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Zvuk

Stvorený na počúvanie

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok nabitý emóciami, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Technológia DSEE je kombináciou našich zvukových technológií, ktoré spolupracujú, aby vytvorili stabilne čistý a bohatý zvuk.

Technológia S-Force Front spracováva zvukové signály a vytvára pohlcujúci zážitok z počúvania. Priame viackanálové spracovanie zabezpečuje realisticky čistý priestorový zvuk v celom rozsahu 360°.

Technológia Clear Phase dolaďuje frekvenčnú charakteristiku reproduktorov televízora a dosahuje plynulejšiu a vyváženejšiu reprodukciu všetkých frekvencii - vysokých, stredných aj hlbokých.

Objavte všetky funkcie modelu X80C

Inštruktážne videá

Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie
Pozrite sa, ako dobre môže vyzerať televízne vysielanie a filmy v rozlíšení, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako vysoké rozlíšenie Full HD. S pokročilou jednotkou 4K Processor X1 sú všetky scény ostrejšie a realistickejšie a systém Android TV prináša nové zážitky.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 123 cm (49''), 139 cm (55")

  • Rozlíšenie 4K Ultra HD (3 480 x 2 160)

  • Jednotka 4K Processor X1

  • Technológia 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria