Preskočiť na obsah

X80C

Objavte svet televízorov s rozlíšením 4K

Televízne vysielanie a filmy v rozlíšení štyrikrát detailnejšom ako Full HD. Každá scéna je ostrejšia a realistickejšia vďaka jednotke 4K Processor X1 a systém Android TV prináša nové zážitky.

TELEVÍZORY

X80C | LED | Rozlíšenie 4K Ultra HD | Televízor Smart TV (Android TV)

X8005C Series

Obrázok – Televízor X80C s rozlíšením 4K a systémom Android TV

123 cm (49'')

KD-49X8005C

MOC

1 100,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

139 cm (55")

KD-55X8005C

MOC

1 400,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

2modely

Obraz

4K Processor X1 – jeden čip všetko zmení

Vyššia čistota, sýtejšie farby a lepší kontrast s jednotkou 4K Processor X1

Jednotka 4K Processor X1 zvyšuje kvalitu detailov vo všetkom, čo sledujete. Každý zdroj - od televízneho vysielania, cez disky Blu-ray Disc™ a DVD až po 4K internetové videá – sa analyzuje a zdokonaľuje na najvyššiu kvalitu 4K. Vychutnajte si obraz v rozlíšení 4K so strhujúcou čistotou, realistickejšími farbami a kontrastom.

Zdokonalenie dynamického kontrastu

Kontrast

Zdokonalenie dynamického kontrastu zosvetľuje jasné časti obrazovky a čierna farba v tmavých častiach je hlbšia a realistickejšia.

Presné mapovanie farieb

Farba

Presné mapovanie farieb samostatne analyzuje jednotlivé scény a pixely tak, aby sa dynamicky dosiahol presný odtieň a tón a vytvorili sa sýte prirodzené farby.

Technológia 4K X-Reality PRO

Technológia 4K X-Reality PRO

Na základe desaťročí výskumov v oblasti spracovania a produkcie videa prispôsobuje a zdokonaľuje technológia 4K X Reality PRO každú snímku videa pomocou realistickej hĺbky a najjemnejších detailov.

Zvýšte kvalitu každého obrazu až po formát 4K

Nech pozeráte čokoľvek, pozerajte v našom realistickom rozlíšení 4K

Kvalita každého pixela z ľubovoľného zdroja sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Vo všetkom, čo pozeráte, sa scény analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, aby sa dosiahli čo najvernejšie detaily.

Technológia 4K X-Reality PRO
KONVENČNÝ TELEVÍZOR
Technológia 4K X-Reality PRO
TELEVÍZOR S JEDNOTKOU 4K PROCESSOR X1

Vysoké rozlíšenie (Full HD)

Konvenčné

X1

4K Processor X1 – zdokonalenie presnosti detailov

Jednotka 4K Processor X1 vytvára realistické detaily pomocou algoritmov, ako sú Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tieto technológie spolu vytvárajú prirodzený vzhľad a kvalitnejší obsah pri pôvodnom aj zvýšenom rozlíšení.

Všetky farby vo vyššej kvalite

Sledujte verné odtiene a prirodzené farby v každej scéne. Presné mapovanie farieb analyzuje každý pixel, aby sa dosiahol dynamický, realistický obraz.

4K Processor X1 – presné mapovanie farieb

Presné mapovanie farieb je efektívnejšie ako ich bežné zdokonalenie a optimalizuje farby jednotlivo v reálnom čase. Zabezpečuje maximálny výkon displeja a vynikajúco reguluje zastúpenie každej farby.

  • X1
  • Normal (Normálne)

Optimalizácia jasu na jednotlivých snímkach

Zdokonalenie dynamického kontrastu zlepšuje kontrast vo všetkom, čo pozeráte

Procesor X1 4K zabezpečuje plynulú optimalizáciu dynamického rozsahu jasu v jednotlivých snímkach.

Zdokonalenie dynamického kontrastu
bežný televízor
Zdokonalenie dynamického kontrastu
televízor s jednotkou 4K Processor X1

Zdokonalenie dynamického kontrastu – 4K Processor X1™

Zdokonalenie dynamického kontrastu jednotkou 4K Processor X1 zabezpečuje plynulú optimalizáciu jasu v jednotlivých snímkach. Upravuje jeho úroveň podľa toho, čo sa deje na obrazovke.

Všetko v rozlíšení 4K, z akéhokoľvek zdroja

Teraz môžete objavovať svet skutočnej zábavy v rozlíšení 4K aj doma. Televízor BRAVIA® zvládne každý zdroj od televízneho vysielania v rozlíšení 4K a filmov na diskoch až po videá online. Kompatibilita s najnovšími normami rozlíšenia 4K vrátane formátov VP9, HDMI pre 50p/60p a HEVC umožňuje zobraziť dostupný obsah ešte dnes.

Prenášajte služby s rozlíšením 4K

HEVC je nová norma na prenos videa v rozlíšení 4K s minimálnou stratou kvality.

Rozlíšenie 4K vhodné pre web

S podporou normy VP9 umožňuje televízor BRAVIA® plynulý prenos z lokalít, ako je YouTube™.

Pripojte sa k rozlíšeniu 4K

Nová norma HDMI umožňuje sledovať detailný obraz vo formáte 50p/60p 4K realistickejšie a vo vyššej kvalite.

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Zvuk

Stvorený na počúvanie

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok nabitý emóciami, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Technológia DSEE je kombináciou našich zvukových technológií, ktoré spolupracujú, aby vytvorili stabilne čistý a bohatý zvuk.

Technológia S-Force Front spracováva zvukové signály a vytvára pohlcujúci zážitok z počúvania. Priame viackanálové spracovanie zabezpečuje realisticky čistý priestorový zvuk v celom rozsahu 360°.

Technológia Clear Phase dolaďuje frekvenčnú charakteristiku reproduktorov televízora a dosahuje plynulejšiu a vyváženejšiu reprodukciu všetkých frekvencii - vysokých, stredných aj hlbokých.

Objavte všetky funkcie modelu X80C

Inštruktážne videá

Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie
Pozrite sa, ako dobre môže vyzerať televízne vysielanie a filmy v rozlíšení, ktoré je štyrikrát detailnejšie ako vysoké rozlíšenie Full HD. S pokročilou jednotkou 4K Processor X1 sú všetky scény ostrejšie a realistickejšie a systém Android TV prináša nové zážitky.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 123 cm (49''), 139 cm (55")

  • Rozlíšenie 4K Ultra HD (3 480 x 2 160)

  • Jednotka 4K Processor X1

  • Technológia 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas podsvietenia

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu podsvietenia

  • Režim vypnutia podsvietenia šetrí energiu tým, že vypne obraz, a to vypnutím displeja na paneli LCD aj vypnutím podsvietenia

Recenzie

Používatelia hovoria