WD75

Vysoká kvalita obrazu a skvelý štýl

Kvalita obrazu, ktorá prekoná vysoké rozlíšenie Full HD. Jednoduchý prístup do sveta filmov, televíznych programov a aplikácii. A štíhly, elegantný dizajn. Nestačí len pozerať - pozerajte štýlovo.

Najlepšie funkcie
Mimoriadne pôsobivé vysoké rozlíšenie

Vysoké rozlíšenie Full HD

Vychutnajte si očarujúcu kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení Full HD vo všetkom, čo pozeráte. Náš jedinečný procesor X-Reality PRO™ analyzuje, čistí a zdokonaľuje snímky tak, aby vytvoril nádherne detailný obraz. Procesor X-Reality PRO™ zdokonalí aj obsah prenesený v nízkom rozlíšení a vytvorí obraz, na ktorom ožije všetko, čo pozeráte. 

X-Reality PRO
Objavte znovu každý detail

Procesor X-Reality PRO™ zdokonaľuje každý pixel a vytvára výnimočne čistý obraz. Pri analýze snímok sa každá scéna spojí so špeciálnou obrazovou databázou s cieľom zvýšiť kvalitu zobrazenia a potlačiť šum a vytvoriť očarujúco realistický obraz.

Vyzerá dobre kdekoľvek

Tento televízor v obytnom priestore nedominuje, ale ho zdokonaľuje. Dizajn vhodný na montáž na stenu šetrí priestor a hodí sa do každej miestnosti.

Viac obľúbenej zábavy

Či si chcete znovu pozrieť obľúbený film alebo si pustiť video zo služby YouTube™, možnosti televízora od spoločnosti Sony sú neobmedzené.

Certifikované pre rozhranie Wi-Fi®
Nevyžadujú sa žiadne káble

Nemusíte hľadať sieťový kábel. Prenášajte všetku obľúbenú zábavu od filmov až po hudbu cez rozhranie Wi-Fi® a zabudnite na starosti s káblami.

Zrkadlenie obrazovky
Smartfón na veľkej obrazovke

Zrkadlenie obrazovky umožňuje vychutnať si obsah a aplikácie zo smartfónu na televízore od spoločnosti Sony. Vychutnajte si spomienky s rodinou a priateľmi na veľkej obrazovke.

Služba Photo Sharing Plus
Jednoduché zdieľanie fotografií

Funkcia Photo Sharing Plus umožňuje jednoduché zdieľanie fotografií a videí medzi vami a priateľmi na veľkej obrazovke. Pri zdieľaní vzácnych spomienok s priateľmi vyberte obľúbené momenty pomocou televízora — môžete použiť až 10 zariadení.

Špecifikácie a funkcie

Kvalita obrazu, ktorá prekoná vysoké rozlíšenie Full HD. Jednoduchý prístup do sveta filmov, televíznych programov a aplikácii. A štíhly, elegantný dizajn. Nestačí len pozerať - pozerajte štýlovo.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 80 cm (32")

  • Vysoké rozlíšenie Full HD (1 920 x 1 080)

  • X-Reality PRO™

  • YouTube™ a ďalší obsah

  • Štíhly dizajn

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria