WD65

Zábava vo Full HD pre každého

Toto je zábava, ako má byť. Získajte prístup do sveta filmov, televízie a aplikácií a vychutnajte si každý moment s kvalitou obrazu vyššou ako v rozlíšení Full HD. To všetko dopĺňa sýty, dynamický zvuk.

VŠETKY TELEVÍZORY

WD65 | LED | Vysoké rozlíšenie HD Ready/Full HD | Televízor Smart TV

WD650 / WD655 Series
Obrázok – WD65 | LED | Vysoké rozlíšenie HD Ready/Full HD | Televízor Smart TV

Ceny od:

MOC

544,68 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

102 cm (40")

KDL-40WD650

MOC

544,68 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

102 cm (40")

KDL-40WD655

MOC

558,14 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

121 cm (48”)

KDL-48WD650

MOC

658,51 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

121 cm (48”)

KDL-48WD655

MOC

690,68 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

4modely

Najlepšie funkcie
Mimoriadne pôsobivé vysoké rozlíšenie

Vysoké rozlíšenie Full HD

Vychutnajte si našu očarujúcu kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení Full HD vo všetkom, čo pozeráte. Jedinečný procesor X-Reality PRO od Sony analyzuje, čistí a zdokonaľuje snímky tak, aby vytvoril nádherne detailný obraz. Procesor X-Reality PRO zdokonalí aj obsah prenesený v nízkom rozlíšení a vytvorí obraz, na ktorom ožije všetko, čo pozeráte.

X-Reality PRO
Objavte znovu každý detail

Procesor X-Reality PRO zdokonaľuje každý pixel a vytvára výnimočne čistý obraz. Pri analýze snímok sa každá scéna spojí so špeciálnou obrazovou databázou s cieľom zvýšiť kvalitu zobrazenia a potlačiť šum a vytvoriť očarujúco realistický obraz. 

Štíhly a elegantný

Vďaka štíhlemu profilu sa tento televízor bez problémov zmestí do obývačky. Vynikajúco sa hodí na montáž na stenu a jeho diskrétny úzky okraj umožňuje sústrediť sa na obraz, nie na rám.

Viac obľúbenej zábavy

Či si chcete znovu pozrieť obľúbený film alebo si pustiť video zo služby YouTube™, možnosti televízora od spoločnosti Sony sú neobmedzené.

Photo Sharing Plus
Jednoduché zdieľanie fotografií

Funkcia Photo Sharing Plus umožňuje jednoduché zdieľanie fotografií a videí medzi vami a priateľmi na veľkej obrazovke. Pri zdieľaní vzácnych spomienok s priateľmi vyberte obľúbené momenty pomocou televízora — môžete použiť až 10 zariadení.

Zrkadlenie obrazovky
Smartfón na veľkej obrazovke

Zrkadlenie obrazovky umožňuje vychutnať si obsah a aplikácie zo smartfónu na televízore od spoločnosti Sony. Vychutnajte si spomienky s rodinou a priateľmi na veľkej obrazovke.

Funkcia USB Play
Prehrávanie zo zariadení USB

Prehrávajte hudbu a videoklipy a prezerajte si zbierky fotografií na televízore s jedinečným prehrávaním viacerých formátov zo zariadení USB. Vďaka podpore množstva kodekov si môžete vychutnať univerzálny výber formátov a jednoduché pripojenie.

Špecifikácie a funkcie

Objavte svet filmov, televízie a aplikácií a vychutnávajte si každú jednu chvíľu s obrazom krištáľovo čistej kvality a v sprievode sýteho a dynamického zvuku, vďaka ktorému vás zábava stiahne so sebou.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 102 cm (40"), 121 cm (48”)

  • Full HD (1920 x 1080): pre modely s veľkosťou nad 40 palcov / vysoké rozlíšenie HD Ready (1366 x 768): Len pre modely s veľkosťou 32 palcov

  • X-Reality PRO

  • YouTube™ a ďalší obsah

  • Zabudované rozhranie Wi-Fi®

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk