SD85

Ponorte sa zaobleného obrazu

Pozrite sa, ako ožíva obľúbená zábava v jedinečnom rozlíšení 4K HDR. Naša jemne zaoblená obrazovka prináša strhujúci zážitok zo sledovania pri všetkom, čo pozeráte.

VŠETKY TELEVÍZORY

SD85 | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah | Smart TV (Android TV) | Zaoblená obrazovka

SD8505 Series
Obrázok – Televízor SD85 4K HDR so zaoblenou obrazovkou a systémom Android TV

139 cm (55")

KD-55SD8505

MOC

1 622,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65SD8505

MOC

2 399,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

2modely

Hlavné funkcie
Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

V záujme dosiahnutia jedinečnej kvality obrazu sa v tomto televízore spája jedinečná čistota rozlíšenia 4K a jas, farby a detailnosť vysokého dynamického rozsahu (HDR). Oblasti tmavých tieňov a jasného osvetlenia, ktoré boli predtým skryté, sa teraz zobrazia zreteľne a detailne. 

4K PROCESSOR X1™

Čaro rozlíšenia 4K v každej scéne

Náš zdokonalený procesor na spracovanie obrazu vykonáva každú sekundu tisícky úprav s cieľom dynamicky zlepšiť rozlíšenie, farbu a jas každej scény až na kvalitu rozlíšenie 4K a vyššiu.  

Čistota rozlíšenia 4K
Čistota rozlíšenia 4K

Obraz v reálnom čase je ostrejší a vernejší, pričom sa využíva zdokonalené potlačenie šumu, lepšie zobrazenie detailov a zvýšenie rozlíšenia s cieľom dosiahnuť mimoriadnu čistotu.

Farby v rozlíšení 4K
Farby v rozlíšení 4K 

Farby sú tak sýte a živé ako v samotnej prírode vďaka displeju TRILUMINOS™ s technológiou pokročilého spracovania farieb.

Kontrast v rozlíšení 4K
Kontrast v rozlíšení 4K

Vychutnajte si živšie farby, lepšie textúry a viac života v každej scéne s jasnejšími svetlými miestami a hlbšími tmavými odtieňmi a prirodzenejšou gradáciou odtieňov.

Predstavujeme našu dokonalú krivku 

Naša zaoblená obrazovka vytvára jemnú, prirodzenú krivku a spája v sebe hĺbku a pohodlie sledovania televízora. 

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Naše televízory Android 4K TV na rok 2016 odporúča Netflix

Netflix vytvoril spôsob, ako nájsť TV s lepším výkonom, ľahkým prístupom k aplikáciám a s funkciami, vďaka ktorým je TV inteligentnejší. S televízorom Netflix Recommended TV, ktorý má samostatné tlačidlo a hlasové ovládanie, si vychutnáte obľúbené relácie a filmy.

Televízor odporúčaný službou Netflix
Inštruktážne videá
Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie

Pozrite sa, ako okolo vás ožíva obľúbená zábava v jedinečnom rozlíšení 4K. Naša jemne zaoblená obrazovka prináša strhujúci zážitok zo sledovania pri všetkom, čo pozeráte.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

  • Jednotka 4K Processor X1

  • Displej TRILUMINOS

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk