SD85

Ponorte sa zaobleného obrazu

Pozrite sa, ako ožíva obľúbená zábava v jedinečnom rozlíšení 4K HDR. Naša jemne zaoblená obrazovka prináša strhujúci zážitok zo sledovania pri všetkom, čo pozeráte.

TELEVÍZORY

SD85 | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah | Smart TV (Android TV) | Zaoblená obrazovka

SD8505 Series
Obrázok – Televízor SD85 4K HDR so zaoblenou obrazovkou a systémom Android TV

139 cm (55")

KD-55SD8505

MOC

1 622,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65SD8505

MOC

2 399,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

2modely

Hlavné funkcie
Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

V záujme dosiahnutia jedinečnej kvality obrazu sa v tomto televízore spája jedinečná čistota rozlíšenia 4K a jas, farby a detailnosť vysokého dynamického rozsahu (HDR). Oblasti tmavých tieňov a jasného osvetlenia, ktoré boli predtým skryté, sa teraz zobrazia zreteľne a detailne. 

4K PROCESSOR X1™

Čaro rozlíšenia 4K v každej scéne

Náš zdokonalený procesor na spracovanie obrazu vykonáva každú sekundu tisícky úprav s cieľom dynamicky zlepšiť rozlíšenie, farbu a jas každej scény až na kvalitu rozlíšenie 4K a vyššiu.  

Čistota rozlíšenia 4K
Čistota rozlíšenia 4K

Obraz v reálnom čase je ostrejší a vernejší, pričom sa využíva zdokonalené potlačenie šumu, lepšie zobrazenie detailov a zvýšenie rozlíšenia s cieľom dosiahnuť mimoriadnu čistotu.

Farby v rozlíšení 4K
Farby v rozlíšení 4K 

Farby sú tak sýte a živé ako v samotnej prírode vďaka displeju TRILUMINOS™ s technológiou pokročilého spracovania farieb.

Kontrast v rozlíšení 4K
Kontrast v rozlíšení 4K

Vychutnajte si živšie farby, lepšie textúry a viac života v každej scéne s jasnejšími svetlými miestami a hlbšími tmavými odtieňmi a prirodzenejšou gradáciou odtieňov.

Predstavujeme našu dokonalú krivku 

Naša zaoblená obrazovka vytvára jemnú, prirodzenú krivku a spája v sebe hĺbku a pohodlie sledovania televízora. 

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Naše televízory Android 4K TV na rok 2016 odporúča Netflix

Netflix vytvoril spôsob, ako nájsť TV s lepším výkonom, ľahkým prístupom k aplikáciám a s funkciami, vďaka ktorým je TV inteligentnejší. S televízorom Netflix Recommended TV, ktorý má samostatné tlačidlo a hlasové ovládanie, si vychutnáte obľúbené relácie a filmy.

Televízor odporúčaný službou Netflix
Inštruktážne videá
Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie

Pozrite sa, ako okolo vás ožíva obľúbená zábava v jedinečnom rozlíšení 4K. Naša jemne zaoblená obrazovka prináša strhujúci zážitok zo sledovania pri všetkom, čo pozeráte.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

  • Jednotka 4K Processor X1

  • Displej TRILUMINOS

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria