SD80

Krása tvarovanej obrazovky

Ponorte sa do sveta zábavy v nádhernom rozlíšení 4K HDR. S našou jedinečne tvarovanou zaoblenou obrazovkou budete obklopení realistickými detailmi.

VŠETKY TELEVÍZORY

SD80 | LED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah | Smart TV (Android TV) | Zaoblená obrazovka

SD8005 Series
Obrázok – Televízor SD80 4K HDR so zaoblenou obrazovkou a systémom Android TV

126 cm (50")

KD-50SD8005

MOC

1 229,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU
Hlavné funkcie
Objavte detaily vďaka rozlíšeniu 4K s HDR

Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

V záujme dosiahnutia jedinečnej kvality obrazu sa v tomto televízore spája jedinečná čistota rozlíšenia 4K a jas, farby a detailnosť vysokého dynamického rozsahu (HDR). Oblasti tmavých tieňov a jasného osvetlenia, ktoré boli predtým skryté, sa teraz zobrazia zreteľne a detailne.

Technológia 4K X-Reality PRO
Znovu objavte každý detail v rozlíšení 4K

Technológia 4K X-Reality PRO™ zvyšuje čistotu a kvalitu každého pixela. Pixely v jednotlivých snímkach obrazu sa analyzujú a zvyšuje sa ostrosť a vernosť obrazu v reálnom čase. Všimnite si, ako sa zobrazia detaily tvárí a odtieňov pokožky.

Predstavujeme našu dokonalú krivku 

Naša zaoblená obrazovka vytvára jemnú, prirodzenú krivku a spája v sebe hĺbku a pohodlie sledovania televízora. 

Celý svet možností

Nájdite všetky druhy zábavy, po ktorých túžite, ešte rýchlejšie. Od filmov a televíznych relácií až po tisícky aplikácií – Android TV od spoločnosti Sony ponúka všetko v zlomku sekundy.

Naše televízory Android 4K TV na rok 2016 odporúča Netflix

Netflix vytvoril jednoduchý spôsob, ako rozpoznať televízory s vyšším výkonom, s jednoduchším prístupom k aplikáciám a s novými funkciami, vďaka ktorým je televízor inteligentnejší. S televízorom Netflix Recommended TV, ktorý má samostatné tlačidlo, si obľúbené relácie a filmy skutočne vychutnáte.

Netflix Recommended TV
Inštruktážne videá
Inštruktážne videá pre televízor

Máte otázky týkajúce sa nastavenia a používania televízora? Alebo jeho pripojenia k ďalším zariadeniam? V našich videonávodoch uvidíte postup krok za krokom.

Špecifikácie a funkcie

Ponorte sa do sveta zábavy v nádherne živom rozlíšení 4K. Vďaka našim jedinečne tvarovaným televízorom so zaoblenou obrazovkou vás úplne pohltí svet realistických farieb a ostrých detailov.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 126 cm (50")

  • Vysoký dynamický rozsah v rozlíšení 4K

  • Zakrivená obrazovka

  • Technológia 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria