RE45

Vychutnajte si úžasnú čistotu obrazov aj zvuku
VŠETKY TELEVÍZORY

RE45 | LED | Full HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR)

RE450 / RE453 / RE455 Series
Obrázok – Televízor RE45 s vysokým rozlíšením Full HD HDR a technológiou X-Reality PRO

Ceny od:

MOC

634,70 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

102 cm (40")

KDL-40RE450

Cena nie je dostupná

102 cm (40")

KDL-40RE453

Cena nie je dostupná

102 cm (40")

KDL-40RE455

MOC

634,70 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

3modely

Najlepšie funkcie

VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Výrazné farby, nádherné textúry

Vysoký dynamický rozsah (HDR) zachováva detaily obrazu, ktoré by sa v jeho najtmavších a najsvetlejších častiach stratili, a dodáva mu väčšiu dynamickosť. Textúry lesklého kovového krídla lietadla ani odraz slnka na jeho trupe vám už neuniknú.

Vysoké rozlíšenie Full HD
Viac čistoty, viac detailov, viac zábavy

Vysoké rozlíšenie Full HD

Vychutnajte si precízne detaily a textúry. Vďaka redukcii šumu vám všetko, čo si na tomto televízore s vysokým rozlíšením Full HD pozriete, vyrazí dych. Budovy či morská hladina sa budú zobrazovať v úplne iných detailoch.

Objavte znovu každý detail

Technológia X-Reality™ PRO

Spracovanie obrazu X-Reality PRO zdokonaľuje čistotu každého pixela. Počas analýzy snímok sa scény spájajú so špeciálnou obrazovou databázou, ktorá pomáha zvýšiť kvalitu zobrazenia a potláčať šum, vďaka čomu sú potom povrchy budov a lodí detailnejšie.

Technológia X-Reality™ PRO
ClearAudio+
Stvorený na počúvanie

ClearAudio+

Potešte realistickosťou nielen svoj zrak, ale aj sluch. ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a postará sa o strhujúci zážitok, s ktorým zabudnete na všetko navôkol. Hudbu a dialógy tak môžete počúvať zreteľnejšie a čistejšie za každých okolností.

Viac obrazu, menej káblov

Sústreďte sa na zábavu. Štíhly úzky rám s hliníkovou povrchovou úpravou umožňuje upriamiť pozornosť výlučne na obrazovku. Aby vás pri pohľade na ňu nič nerozptyľovalo, káble môžete skryť do stojana spredu aj zozadu.

Špecifikácie a funkcie

Krištáľovo čistý obraz si zaslúži dokonale čistý zvuk. Vďaka obrazu v rozlíšení Full HD, ktorý je zdokonalený výkonnou technológiou na zvýšenie rozlíšenia X-Reality™ PRO, a zvuku plnému života prostredníctvom technológie ClearAudio+ je všetok sledovaný obsah ostrejší, čistejší a napínavejší. Úplné špecifikácie budú k dispozícii čoskoro.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 102 cm (40")

  • Vysoký dynamický rozsah

  • Vysoké rozlíšenie Full HD (1 920 x 1 080)

  • Technológia X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria