RE40

Obrazy pripomínajúce rozlíšenie Full HD
VŠETKY TELEVÍZORY

RE40 | LED | HD Ready | Vysoký dynamický rozsah (HDR)

RE400 / RE403 / RE405 Series
Obrázok – Televízor RE40 R40E LED HDR s technológiou X-Reality PRO

Ceny od:

MOC

413,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

80 cm (32")

KDL-32RE400

Cena nie je dostupná

80 cm (32")

KDL-32RE403

Cena nie je dostupná

80 cm (32")

KDL-32RE405

MOC

413,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Najlepšie funkcie

VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Výrazné farby, nádherné textúry

Vysoký dynamický rozsah (HDR) zachováva detaily obrazu, ktoré by sa v jeho najtmavších a najsvetlejších častiach stratili, a dodáva mu väčšiu dynamickosť. Textúry lesklého kovového krídla lietadla ani odraz slnka na jeho trupe vám už neuniknú.

Technológia X-Reality™ PRO
Objavte znovu každý detail

Technológia X-Reality™ PRO

Spracovanie obrazu X-Reality PRO zdokonaľuje čistotu každého pixela. Počas analýzy snímok sa scény spájajú so špeciálnou obrazovou databázou, ktorá pomáha zvýšiť kvalitu zobrazenia a potláčať šum, vďaka čomu sú potom povrchy budov a lodí detailnejšie.

Stvorený na počúvanie

ClearAudio+

Potešte realistickosťou nielen svoj zrak, ale aj sluch. ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a postará sa o strhujúci zážitok, s ktorým zabudnete na všetko navôkol. Hudbu a dialógy tak môžete počúvať zreteľnejšie a čistejšie za každých okolností.

ClearAudio+
Viac obrazu, menej káblov

Nenechajte sa vyrušiť. Štíhly úzky rám s hliníkovou povrchovou úpravou umožňuje upriamiť pozornosť výlučne na obrazovku. Aby vás pri pohľade na ňu nič nerozptyľovalo, káble môžete skryť do stojana spredu aj zozadu.

Špecifikácie a funkcie

Vychutnajte si zábavu v neuveriteľne čistom rozlíšení Full HD s výnimočnou technológiou X-Reality™ PRO, ktorá zvyšuje rozlíšenie. Vďaka technológii ClearAudio+ bude zvuk jasný a ostrý a kvalitou nebude za obrazom nijako zaostávať. Úplné špecifikácie budú k dispozícii čoskoro.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 80 cm (32")

  • Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlíšenie WXGA

  • Technológia X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk

Recenzie

Používatelia hovoria