RE40

Obrazy pripomínajúce rozlíšenie Full HD

TELEVÍZORY

RE40 | LED | HD Ready | Vysoký dynamický rozsah (HDR)

RE400 / RE403 / RE405 Series

Obrázok – Televízor RE40 R40E LED HDR s technológiou X-Reality PRO

Ceny od:

MOC

413,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Zobraziť 3 modely a ceny

Skryť 3 modely a ceny

80 cm (32")

KDL-32RE400

Cena nie je dostupná

80 cm (32")

KDL-32RE403

Cena nie je dostupná

80 cm (32")

KDL-32RE405

MOC

413,60 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
AENERGETICKÉ OZNAČENIE A INFORMAČNÝ LIST VÝROBKU

3modely

Najlepšie funkcie

VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Výrazné farby, nádherné textúry

Vysoký dynamický rozsah (HDR) zachováva detaily obrazu, ktoré by sa v jeho najtmavších a najsvetlejších častiach stratili, a dodáva mu väčšiu dynamickosť. Textúry lesklého kovového krídla lietadla ani odraz slnka na jeho trupe vám už neuniknú.

Technológia X-Reality™ PRO

Objavte znovu každý detail

Technológia X-Reality™ PRO

Spracovanie obrazu X-Reality PRO zdokonaľuje čistotu každého pixela. Počas analýzy snímok sa scény spájajú so špeciálnou obrazovou databázou, ktorá pomáha zvýšiť kvalitu zobrazenia a potláčať šum, vďaka čomu sú potom povrchy budov a lodí detailnejšie.

Stvorený na počúvanie

ClearAudio+

Potešte realistickosťou nielen svoj zrak, ale aj sluch. ClearAudio+ jemne doladí zvuk televízora a postará sa o strhujúci zážitok, s ktorým zabudnete na všetko navôkol. Hudbu a dialógy tak môžete počúvať zreteľnejšie a čistejšie za každých okolností.

ClearAudio+

Viac obrazu, menej káblov

Nenechajte sa vyrušiť. Štíhly úzky rám s hliníkovou povrchovou úpravou umožňuje upriamiť pozornosť výlučne na obrazovku. Aby vás pri pohľade na ňu nič nerozptyľovalo, káble môžete skryť do stojana spredu aj zozadu.

Špecifikácie a funkcie
Vychutnajte si zábavu v neuveriteľne čistom rozlíšení Full HD s výnimočnou technológiou X-Reality™ PRO, ktorá zvyšuje rozlíšenie. Vďaka technológii ClearAudio+ bude zvuk jasný a ostrý a kvalitou nebude za obrazom nijako zaostávať. Úplné špecifikácie budú k dispozícii čoskoro.
  • K dispozícii s veľkosťou obrazovky 80 cm (32")

  • D5_HDR

    Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlíšenie WXGA

  • Technológia X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Návrh s ohľadom na životné prostredie

ĎALŠIE INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI SONY A ŽIVOTNOM PROSTREDÍ

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie.

Čítať viac

EKOLOGICKÉ FUNKCIE V TOMTO PRODUKTE

  • Dynamické ovládanie podsvietenia, nazývané aj nastavenie osvetlenia na úrovni pixlov, zvyšuje energetickú úspornosť tým, že pri zmene obsahu obrazu upravuje jas displeja.

  • Režim úspory energie šetrí energiu úpravou jasu displeja

  • Režim vypnutého displeja šetrí energiu vypnutím obrazu na displeji bez toho, aby sa televízor musel prepnúť do úplného pohotovostného režimu, vďaka čomu si môžete aj naďalej vychutnávať zvuk