Preskočiť na obsah
Televízie

Televízory Smart TV

Vychutnajte si jedinečný obraz a možnosti pripojenia na našich najlepších televízoroch Smart TV. Objavte na tejto stránke, ako naše televízory Smart TV premenia zážitok z domácej zábavy.

Inteligentné diaľkové ovládanie pre televízor Smart TV

Vezmite diaľkové ovládanie a pohodlne sa usaďte vďaka technológii One-Flick Entertainment pre inteligentné televízory. Diaľkové ovládanie určené pre televízory Bravia® s rozšírenými možnosťami použitia umožňuje jednoducho prechádzať obrázkami, skladbami, filmami a webovým obsahom. Ponáhľate sa? Použite časovo úspornú funkciu rýchleho spustenia – jednu z pohodlných funkcií na inteligentných televízoroch od spoločnosti Sony.

Diaľkové ovládanie pre televízory Smart TV Ultra HD od spoločnosti Sony

Zvuk, ktorý sa vás dotkne

Od šepkania až po výbuchy – všetko znie oveľa pôsobivejšie na najlepších inteligentných televízoroch od spoločnosti Sony. Špičkové technológie, ako sú ClearAudio+ a funkcia Voice Zoom, zvyšujú čistotu zvuku, vďaka čomu vám už neujde ani slovo. Nízke, stredné aj vysoké tóny sú dokonale vyvážené vďaka funkcii Clear Phase, takže zvuk je v jedinečnej harmónii vo všetkom, čo pozeráte.

Pár pozerajúci televízor Smart TV s rozlíšením 4K s technológiou ClearAudio od spoločnosti Sony
Zdieľanie obsahu s priateľmi na televízoroch Smart TV od spoločnosti Sony

Pozerajte spolu, aj keď ste kilometre od seba

Od veľkých zápasov po finále sezóny - jednoducho zdieľajte svoje postrehy pomocou inteligentného televízora od spoločnosti Sony. Sledovanie obsahu zo sociálnych sietí – zabudovaná funkcia inteligentných televízorov – umožňuje odosielať a zobrazovať tweety v reálnom čase pri všetkom, čo pozeráte. Chcete povedať priateľom a rodine o filme, ktorý ste práve videli? Spustite Skype™ a môžete ísť na to.