MOC

159,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Konzola na montáž na stenu SU-WL850
Obrázky – Konzola na montáž na stenu SU-WL850

Funkcie

Splynie s okolím

Vyťažte z obývacieho priestoru maximum. Vďaka tejto konzole na montáž na stenu televízor zapadne do miestnosti perfektne ako obraz.

Lepší sledovací uhol a jednoduchší prístup vďaka funkcii otočenia

Vďaka konzole sa dá televízor namontovaný na stene otočiť až o 20°. To vám umožňuje rýchlo prispôsobiť uhol, v akom sa nachádza, na dosiahnutie optimálneho zážitku zo sledovania a jednoduchého prístupu k portom.

Dá sa umiestniť blízko k stene

Aj napriek tomu, že sa dá táto konzola otáčať, je dosť úzka na to, aby ste mohli televízor namontovať len 11 mm od steny.  

Zvislé zarovnanie vďaka magnetickému zámku

Zarovnajte televízor so stenou. Magnetický zámok zaisťuje, že vrchná časť televízora sa nenakláňa dopredu, ani keď je namontovaný blízko pri stene, výsledkom čoho je ešte lepší zážitok zo sledovania.

Technické údaje

Zaveste svoj televízor bližšie k stene bezpečne vďaka tejto montážnej konzole s vysokou kvalitou. Otočte si televízor do všetkých smerov na dosiahnutie optimálneho sledovacieho uhla a jednoduchého prístupu k portom.
  • Otáča sa až o 20°

  • Zavesí televízor 11 mm od steny

  • Jednoduchý prístup k možnostiam pripojenia držiaka na stenu

  • Bezpečná a rýchla inštalácia

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu