Obrázky – Hlasové diaľkové ovládanie
Obrázky – Hlasové diaľkové ovládanie

Funkcie

Tlačidlo mikrofónu 

Vďaka zabudovanému tlačidlu mikrofónu môžete všetko jednoducho vyhľadať pomocou diaľkového ovládania. Jednoducho stlačte tlačidlo a hovorte smerom k televízoru. Nie sú potrebné žiadne zdržujúce ponuky ani komplikované nastavenie.

Tlačidlá Netflix a Google Play™ 

Nájdite obľúbené filmy a televízne relácie za niekoľko sekúnd jedným stlačením tlačidla Netflix – prenesie vás priamo do aplikácie Netflix. Alebo vyhľadávajte aplikácie, hry a ďalší obsah pomocou tlačidla Google Play™. Toto diaľkové ovládanie všetko uľahčuje vďaka prístupu ku všetkej zábave jedným dotykom.

Technické údaje

Jednoduché diaľkové ovládanie s tlačidlom mikrofónu na rýchle hlasové vyhľadávanie v systéme Android TV. Vyhradené tlačidlá pre služby Netflix a Google Play™ uľahčujú vyhľadávanie zábavy ako nikdy predtým. Diaľkové ovládanie má povrchovú vrstvu na báze gumy odolnú voči prachu, ktorá uľahčuje jeho čistenie.
  • Tlačidlo mikrofónu na hlasové vyhľadávanie

  • Tlačidlo Netflix na jednoduchý prístup do aplikácie Netflix

  • Tlačidlo Google Play™ na jednoduchý prístup k filmom v službe Google Play™

  • Povrchová vrstva na báze gumy odolná voči prachu

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu