MOC

51,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Diaľkové ovládanie televízora One-Flick s dotykovým prvkom
Obrázky – Diaľkové ovládanie televízora One-Flick s dotykovým prvkom
Obrázky – Diaľkové ovládanie televízora One-Flick s dotykovým prvkom
Všetko začína pohybom prsta

Jednoduché a intuitívne

Interakcia s televízorom nikdy nebola intuitívnejšia. Pohodlne prepínajte medzi obsahom na obrazovke pomocou dotykového prvku bez toho, aby ste museli nasmerovať ovládač priamo na televízor. Vďaka zabudovanej technológii NFC môžete bezdrôtovo prenášať fotografie zo smartfónu priamo na televíznu obrazovku jedným dotykom.

Stačí dotyk a ide to

Pomocou vysoko citlivého dotykového prvku prstami ťukajte, presúvajte, posúvajte a rýchlo prechádzajte televízne programy, klipy na internete, fotografie a ďalší obsah.

Telefón na televízore jedným dotykom

Prenášajte fotografie, videá a ďalší obsah zo smartfónu alebo tabletu v zlomku sekundy bezdrôtovo priamo na televíznu obrazovku. To všetko vďaka zrkadleniu jedným dotykom pomocou technológie NFC. Nepotrebujete žiadne heslo. Žiadne nastavenie. Stačí sa pripojiť jedným dotykom.

Pozrite si malý displej na veľkej obrazovke

Preneste obraz z tabletu Xperia™ alebo smartfónu na veľkú obrazovku. Pripojte sa k diaľkovému ovládaniu a prenášajte obsah do televízora pomocou technológií Bluetooth® alebo Wi-Fi®.

Ovládajte všetky zariadenia

Rozlúčte sa s množstvom diaľkových ovládačov. Ak systém domáceho kina obsahuje infračervený (IR) prijímač, môžete ho ovládať pomocou diaľkového ovládania One-Flick.

Výkonné funkcie, štíhly dizajn

Množstvo funkcií nemusí znamenať veľké rozmery. Štíhle a ľahké prevedenie diaľkového ovládania One-Flick sa ľahko a pohodlne zmestí do dlane.

Technické údaje

  • Intuitívne ovládanie pomocou dotykového prvku

  • Zrkadlenie jedným dotykom pomocou technológie NFC

  • Bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz

  • Kompatibilné s infračerveným vysielačom

Čo sa nachádza v balení

Návod na používanie (bezpečnostné oznámenie)

Získajte ďalšie informácie o funkciách na úsporu energie a našom záväzku voči životnému prostrediu s ohľadom na trvalo udržateľnejšiu budúcnosť Navštívte našu ekologickú webovú lokalitu

Recenzie

Používatelia hovoria