Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

216 až 254 cm (85" až 100") televízory

Ak hľadáte úžasnú zábavu, všimnite si naše televízory s veľkou obrazovkou s rozlíšením 4K, priestorovým zvukom a interaktívnymi funkciami, ktoré vás nikdy neprestanú baviť.

Muž sledujúci 216 cm (85") televízor od spoločnosti Sony

Televízor v hlavnej úlohe

Ktorýkoľvek z našich 216 cm (85") televízorov v obývačke razom zaplní váš dom priateľmi a rodinou, ktorí si chcú vychutnať veľkú obrazovku s rozlíšením 4K. V deň futbalového zápasu prenesie režim živého vysielania akciu priamo k vám domov a vďaka pôsobivému priestorovému zvuku vytvorí úžasnú atmosféru.

Veľký obraz nikdy nevyzeral tak skvelo

Rozlíšenie 4K spolu s pokročilou technológiou spracovania ponúka až 8 miliónov pixelov vzrušujúcich detailov na televízore s veľkou obrazovkou. Každá snímka ponúka jemnejšie detaily, autentickejšie farby a realistickejšiu čistotu.

Rozlíšenie 4K prináša štyrikrát viac detailov než rozlíšenie Full HD
Televízory s veľkou obrazovkou a funkciou zdieľania obrazovky od spoločnosti Sony

Celý svet na dosah len jedným kliknutím

Vďaka našim inteligentným 216 cm (85") televízorom už nikdy nebudete pri sledovaní sami. Zdieľajte fotografie s priateľmi a sledujte snímky na veľkej obrazovke. Pri pozeraní filmu komunikujte cez Skype™ a sledujte obsah na sociálnych sieťach alebo si pozrite zápas s ostatnými v režime živého vysielania futbalu.

Svetlé farby ožívajú

Vychutnajte si jedinečné farby na displeji TRILUMINOS™ na našich 216 cm (85") televízoroch s celou paletou intenzívnych farieb. Technológia X-tended Dynamic Range™ zvýrazňuje hĺbku tmavých odtieňov a svetlosť obrazovky. Technológia 4K X-Reality PRO™ zvyšuje kvalitu obrazu na formát blízky rozlíšeniu 4K.

Žiarivé farby na 216 až 254 cm (85 až 100") televízoroch od spoločnosti Sony
Diaľkové ovládanie pre 216 cm (85") televízory s veľkou obrazovkou od spoločnosti Sony

Ovládajte mediálny obsah pohybom prsta

Prechádzajte cez filmy, videá a fotografie pomocou diaľkového ovládania One-Flick Entertainment alebo vstúpte priamo do deja vďaka funkcii rýchleho spustenia. Stabilný klinovitý dizajn vytvára priestor pre pokročilý zvukový systém s realistickým zvukom.