Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

190 až 203 cm (75" až 80") televízory

Objavte budúcnosť zábavy s našimi 190 až 203 cm až (75" až 80") televízormi LED. Kvalita obrazu dosahuje nový vrchol a vďaka jednoduchému pripojeniu máte výkonný prenos médií na dosah jedným kliknutím.

Jeden televízor, nekonečné možnosti 

Na našich 190 cm (75") televízoroch LED je lepší zážitok zo sledovania štandardom. Úžasné spojenie grafiky s rozlíšením 4K, realistického zvuku a výrazného dizajnu vdýchne nový život všetkému, čo sledujete a počúvate. Interaktívne možnosti premenia vašu obývačku na špičkové centrum zábavy.

190 cm (75") televízor LED od spoločnosti Sony upevnený na stene
Jedinečný zvuk na 190 až 203 cm (75 až 80") televízoroch od spoločnosti Sony

Sledujte, počúvajte a zažite

Filmy, šport, hry a ďalší obsah sú na veľkej obrazovke našich 190 cm (75") televízorov s rozlíšením 4K ešte úžasnejšie ako doteraz vďaka zvýrazneniu všetkých detailov. Autentický, pohlcujúci zvuk z výkonného systému reproduktorov prinesie zážitok ako v kine priamo do vašej obývačky.

Nič už nebude vyzerať tak ako predtým

Rozlíšenie 4K ponúka štyrikrát viac detailov než vysoké rozlíšenie Full HD a prináša jedinečnú kvalitu obrazu na našich 190 cm (75") televízoroch LED. Vďaka 8 miliónom pixelov môžete všetko, čo pozeráte, sledovať vo vyššej kvalite farieb a detailov.

Rozlíšenie 4K prináša štyrikrát viac detailov než rozlíšenie Full HD
190 cm (75") televízory od spoločnosti Sony s jedinečnými funkciami

Nová dimenzia zábavy

Sledujte disky Blu-ray™ Disc, webový obsah a televízne programy v strhujúcej 3D kvalite na našom 190 cm (75") televízore. Surfujte na internete, prenášajte videá. Podeľte sa o zážitky vďaka interaktívnym režimom, ako sú zdieľanie fotografií a sledovanie obsahu zo sociálnych sietí.

Intenzívne farby

V našich 190 cm (75") televízoroch LED farby doslova ožívajú. Displej TRILUMINOS™ vytvára paletu živých farieb, od žiarivej červenej až po jasnú zelenú. Technológie 4K X-Reality PRO™ a X-tended Dynamic Range™ zvyšujú kvalitu obrazu na rozlíšenie 4K a prehlbujú tmavé odtiene.

Čistý obraz na 190 cm (75") televízore LED od spoločnosti Sony
Diaľkové ovládanie pre 190 až 203 cm (75 až 80") televízory od spoločnosti Sony

Zábavu máte na dosah ruky

Získajte prístup k obľúbeným seriálom, filmom alebo webovému obsahu pomocou diaľkového ovládania One-Flick Entertainment pre 190 cm (75") televízory alebo jednoducho prechádzajte obsahom, kým nenájdete niečo, čo vás zaujme. Unikátny klinovitý dizajn ponecháva dostatok priestoru pre výkonný zvukový systém.