Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

165 až 178 cm (65" až 70") televízory

Objavte naše 165 až 178 cm (65" až 70") televízory LED a spoznajte úžasnú kombináciu technológií, ktoré spolu s interaktívnymi funkciami vytvárajú jedinečnú kvalitu obrazu a zvuku.

Futuristický dizajn 165 až 178 cm (65 až 70") televízorov LED od spoločnosti Sony

Ideálne pre domáce kino

Začínate so systémom domáceho kina? Vyberte si naše 165 cm (65") televízory. Vďaka úžasným funkciám, ako formát 3D, priestorový zvuk a režim živého vysielania futbalu, sú naše televízory zárukou nekončiacej interaktívnej zábavy pre vašu rodinu a priateľov.

Ďalší posun v kvalite obrazu

S našimi 165 cm (65") televízormi LED s rozlíšením 4K sledujete obraz úžasnej kvality, nie jednotlivé pixely. Pokročilá technológia spracovania vylepšuje aj tie najjemnejšie detaily a zvyšuje intenzitu farieb. Nerušivé svetelné diódy za obrazovkou osvetľujú celú plochu obrazu a odstraňujú tiene.

Rozlíšenie 4K prináša štyrikrát viac detailov než rozlíšenie Full HD
Zdieľanie obrazovky na 165 cm (65") televízore od spoločnosti Sony

Pripojenie v každej dimenzii

Televízory Smart TV sú veľmi praktické. Spojte sa so svetom prostredníctvom našich 165 cm (65") televízorov a vychutnajte si všetko od najnovších tweetov až po zdieľanie fotografií s blízkymi. Chcete zažiť skutočné vzrušenie? Nasaďte si 3D okuliare a ponorte sa do novej dimenzie zábavy.

Farby, ktoré žiaria

S displejmi TRILUMINOS™ našich 165 cm (65") televízorov zažijete explóziu farieb, ktorá vám otvorí oči. Kvalitu obrazu zdokonaľuje technológia X-tended Dynamic Range™ a technológia X-Reality PRO™ vytvára skutočne realistický kontrast a štruktúru.

Čistý obraz na 165 cm (65") televízore LED od spoločnosti Sony
Jedinečný zvuk na 165 až 178 cm (65 až 70") televízoroch od spoločnosti Sony

Inovatívny dizajn s veľkolepým zvukom

Pozerajte programy a surfujte na webe stlačením jedného tlačidla na diaľkovom ovládaní One-Flick Entertainment. Unikátny dizajn Wedge 165 cm (65") televízorov zabezpečí stabilitu a väčšia kapacita reproduktorov vytvorí bohatý zvuk v celej miestnosti.