Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

152 cm (60") televízory BRAVIA®

Naše 152 cm (60") televízory spájajú v sebe všetko potrebné. Novátorský dizajn, jedinečný zvuk a úžasná kvalita obrazu otvárajú dvere do úplne nového sveta zábavy. 

Všetko podľa vašich predstáv

Na našich najlepších 152 cm (60") televízoroch si môžete vybrať zo širokej škály funkcií podľa svojich predstáv. Zvýšte hlasitosť a výkonný zvuk vdýchne nový život hudbe, hrám aj filmom. Sledujte obraz vo vysokom rozlíšení Full HD alebo sa spojte s priateľmi pri zdieľaní fotografií a sledovaní obsahu zo sociálnych sietí.

Pár sledujúci 152 cm (60") televízor LED od spoločnosti Sony
Ostrý obraz na 152 cm (60") televízoroch od spoločnosti Sony

Preneste si kino priamo domov

Obrazovka s vysokým rozlíšením Full HD a priestorový zvuk premenia filmové večery na nezabudnuteľné chvíle s priateľmi a rodinou. Pôsobivá veľkosť našich 152 cm (60") televízorov Smart TV zmení obývačku na kino s jedinečnou prezentáciou vašich obľúbených programov, filmov a hier.

Jas a čistota

Všetko je jasnejšie na našich 152 cm (60") televízoroch LED. Nerušivé svetlá za obrazovkou osvetlia každý kúsok obrazu a vytvoria pôsobivý kontrast. Detaily, ktoré ste si predtým nevšimli, vystupujú z tieňa a všetko je pôsobivé a živé ako v skutočnosti.

Čistý obraz na najlepších 152 cm (60") televízoroch od spoločnosti Sony
Podpora formátu 3D na 152 cm (60") televízoroch Smart TV

Vstúpte do sveta 3D

Vstúpte do nového sveta zábavy vďaka našim 152 cm (60") 3D televízorom Smart TV. Stačí si nasadiť dodané okuliare a vychutnať si filmy na diskoch 3D Blu-ray Disc™, videá na webe a televízne programy s realistickou hĺbkou obrazu. Alebo sa pripojte k webu a zdieľajte obsah, prenášajte videá a sledujte obľúbené lokality.

Vysoké rozlíšenie je ešte lepšie než doteraz

Pôsobivá kvalita obrazu sa vďaka technológii X-Reality PRO™ stala štandardom v našich najlepších 152 cm (60") televízoroch. Výkonný procesor analyzuje a dolaďuje každú snímku a potláča šum tak, aby vytvoril jedinečný obraz na displeji s vysokým rozlíšením Full HD.

Jedinečná grafika videohier na našich najlepších 152 cm (60") televízoroch
Futuristický dizajn 152 cm (60") televízorov LED od spoločnosti Sony

Moderný dizajn otvára dvere do sveta médií

Forma a funkcia sa spojili do jedinečného klinovitého dizajnu našich 152 cm (60") televízorov LED. Tenké a stabilné prevedenie vytvára priestor pre výkonný systém reproduktorov s bohatým zvukom. Technológia One-Flick Entertainment uľahčuje diaľkové ovládanie a prehľadávanie filmov, programov a webu.