Preskočiť na obsah
TELEVÍZORY

140 cm (55") televízory BRAVIA®

Vstúpte do nového sveta zábavy vďaka našim najlepším 140 cm (55") televízorom, v ktorých sa spája forma s obsahom do jedinečného nového zážitku z domáceho kina.

Sledujte všetko vo vyššej kvalite

Naše 140 cm (55") televízory sú nabité funkciami a technológiami, ktoré zabezpečia ten najlepší zážitok z pozerania. Vychutnajte si kvalitu rozlíšenia 4K a Full HD a živý zvuk, ktorý hravo zvládne nízke aj vysoké tóny. Pomocou intuitívneho diaľkového ovládania One-Flick Entertainment máte všetko plne pod kontrolou.

Čistý obraz na 140 cm (55") televízore LED od spoločnosti Sony
Najlepší 140 cm (55") televízor od spoločnosti Sony s jedinečným vzhľadom

Televízor ešte nikdy nevyzeral tak dobre

Filmy, programy, hry a ďalší obsah majú lepší obraz aj zvuk na našich 140 cm (55") televízoroch Smart TV vďaka rozlíšeniam 4K a Full HD a reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid. Režim živého vysielania futbalu prenesie zvuk zo štadióna k vám domov a súčasne zobrazuje novinky a najlepšie momenty zápasu.

Najjemnejšie detaily s vyšším jasom

Rozlíšenie 4K s viac ako 8 miliónmi pixelov na našich najlepších 140 cm (55") televízoroch zdokonaľuje každý obraz. Obraz je čistejší a jasnejší, takže si môžete sadnúť bližšie a vychutnať si zážitok ako v kine. Svetelné diódy za obrazovkou vytvárajú jas, ktorý potláča tiene a zobrazuje detaily v novej kvalite. 

Ostrý obraz na 140 cm (55") televízoroch od spoločnosti Sony
140 cm (55") televízor LED od spoločnosti Sony s jedinečnými funkciami

Nové rozmery zábavy

Vychutnajte si vzrušujúce filmové večery na našich 140 cm (55") televízoroch Smart TV. Filmy na diskoch 3D Blu-Ray Disc™, televízne relácie aj webový obsah vás vtiahnu priamo do deja. Zdieľajte fotografie, čítajte tweety na sociálnych sieťach alebo si pozrite najlepšie okamihy zápasu v režime živého vysielania futbalu. 

Ostrý obraz plný farieb

Vychutnajte si naše 140 cm (55") televízory LED. Displej TRILUMINOS™ zdokonaľuje farby a vytvára brilantné červené a zelené odtiene, ktoré sú čisté a jasné vďaka technológii X-tended Dynamic Range™. Technológia X-Reality PRO™ a zdokonalený procesor vytvoria žiarivé detaily podobné kvalite v rozlíšení 4K.

Žiarivé farby na 140 cm (55") televízoroch Smart TV od spoločnosti Sony
140 cm (55") televízor LED od spoločnosti Sony na stojane

Novátorský dizajn s jedinečným obsahom

Jedinečný klinovitý dizajn našich 140 cm (55") televízorov vytvára priestor pre výkonný zvukový systém. Pomocou diaľkového ovládania One-Flick Entertainment si môžete v zlomku sekundy vyberať programy, filmy alebo obsah na webe podľa svojich predstáv.