TELEVÍZORY

140 cm (55") televízory BRAVIA®

Vstúpte do nového sveta zábavy vďaka našim najlepším 140 cm (55") televízorom, v ktorých sa spája forma s obsahom do jedinečného nového zážitku z domáceho kina.

Najlepší 140 cm (55") televízor od spoločnosti Sony s jedinečným vzhľadom
Televízor ešte nikdy nevyzeral tak dobre

Filmy, programy, hry a ďalší obsah majú lepší obraz aj zvuk na našich 140 cm (55") televízoroch Smart TV vďaka rozlíšeniam 4K a Full HD a reproduktorom s technológiou Magnetic Fluid. Režim živého vysielania futbalu prenesie zvuk zo štadióna k vám domov a súčasne zobrazuje novinky a najlepšie momenty zápasu.

Najjemnejšie detaily s vyšším jasom

Rozlíšenie 4K s viac ako 8 miliónmi pixelov na našich najlepších 140 cm (55") televízoroch zdokonaľuje každý obraz. Obraz je čistejší a jasnejší, takže si môžete sadnúť bližšie a vychutnať si zážitok ako v kine. Svetelné diódy za obrazovkou vytvárajú jas, ktorý potláča tiene a zobrazuje detaily v novej kvalite. 

Ostrý obraz na 140 cm (55") televízoroch od spoločnosti Sony
Ostrý obraz plný farieb

Vychutnajte si naše 140 cm (55") televízory LED. Displej TRILUMINOS™ zdokonaľuje farby a vytvára brilantné červené a zelené odtiene, ktoré sú čisté a jasné vďaka technológii X-tended Dynamic Range™. Technológia X-Reality PRO™ a zdokonalený procesor vytvoria žiarivé detaily podobné kvalite v rozlíšení 4K.

Žiarivé farby na 140 cm (55") televízoroch Smart TV od spoločnosti Sony